Teraz jest środa, 26 cze 2019, 10:00

Szpilka vs. Kownacki, Rhode Island, kwiecień

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

Szpilka vs. Kownacki, Rhode Island, kwiecień

Postniedziela, 19 lut 2017, 14:06

Easy money dla Szpilki, to nie jest zastępstwo za Brazila, ale faktycznie "walka na przetarcie". Na miejscu Kownackiego kopnąłbym w dupę Lou DiBelle za taki matchmaking...

rafi1140

Re: Szpilka vs. Kownacki, Rhode Island, kwiecień

Postniedziela, 19 lut 2017, 15:23

Fatalna walka. Włączyłem sobie poglądowo top30 boxreca i naprawdę 90% nazwisk mówi mi, że z nimi Kownacki wyglądałby lepiej niż ze Szpilką.
Nie widzę tutaj innego scenariusza jak widowiskowa wygrana Artura i niestety mocne porozbijanie zbyt wolnego Kownackiego. Przecież jego największym sukcesem była możliwość sparowania z Adamkiem.
Można potem zrobić na jakimś PBN "najnudniejszą walkę świata" Wach - Kownacki.

Duncan

Postniedziela, 19 lut 2017, 17:31

rafi1140 napisał(a):Można potem zrobić na jakimś PBN "najnudniejszą walkę świata" Wach - Kownacki.

Nigdy nie widziałem nudnej walki Kownackiego. Sparowanie z Adamkiem ? Można by na to odpowiedzieć, że największym sukcesem Szpilki są dwie porażki przed czasem w dwoma dobrymi zawodnikami i jedyny z czołówki, z którymi Artur walczył.

Duncan

Postpiątek, 24 mar 2017, 20:42

Walki nie będzie, Kownacki zgłasza kontuzje. W ogóle mi Artura nie żal bo mu się pojebało w kwestiach finansowych.

Gdyby chciał normalną kasę doszło by do walki z Brazelea. Szpila dwa razy bił się z zawodnikiem z czołówki i dwa razy dostał przed czasem. Nigdy nie wygrał z nikim poważnym, nigdy nic nie wygrał a wozi się niesamowicie.

Powrót do Boks na świecie