Teraz jest sobota, 21 wrz 2019, 00:24


Miller vs. Wach 11.11

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Duncan

  • Posty: 1162
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:17

Miller vs. Wach 11.11

Postsobota, 7 paź 2017, 13:31

Tak sobie czytam, patrzę i pamiętając jak Mariusz boksuje myślę, że ojciec Wachowi zrobił krzywdę, że go na boks zaprowadził.

Nastawienie Jarrell Miller

Szanuję, że Wach podpisał kontrakt, bo wielu jest takich, którzy tylko gadają i nic nie robią. Zła wiadomość dla niego jest taka, że zabiję go w ringu - odgraża się Miller.

- Czy walka będzie efektowna? Jeśli oglądacie moje walki, to wiecie, że na moich pojedynkach nie ma nudy. Wychodzę na wojnę, zawsze, i tak będzie w tym przypadku. Nie sądzę jednak, że druga strona jest gotowa na siłę mojego uderzenia - zapowiada Amerykanin.Nastawienie Mariusz Wach
Stawka walki z Millerem jest olbrzymia. Gdyby to miał być ostatni moment na zaistnienie w wielkim boksie, to stoi pan przed ogromną okazją.
Tak, ale też nie stawiam tego na ostrzu noża, że muszę wygrać, a w przypadku porażki nastąpi katastrofa. Nie będzie końca świata.

A co będzie, jeśli pan przegra?
Nic, a co ma być? Zbliża się grudzień, niedługo będą święta... W moim rekordzie po prostu pojawi się kolejna przegrana.


Mariusz to zawsze była p... a nie bokser, taki największy chłopak w podstawówce, którego zawsze wszyscy biją. Jestem pewny, że to będzie jego koniec. Miller go skumuluje a Mariusz będzie mieć święta.

TKO JARELL MILLER

Powrót do Boks na świecieKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość