Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:53

NG Promotions - 30 listopada, Cz-a

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

NG Promotions - 30 listopada, Cz-a

Postśroda, 18 wrz 2013, 23:55

Wystąpią m.in Siwy, Kwiatkowski, Wawrzyczek, Rekowski i w main event Najman z planowanym Danny Williamsem. :oops: :shock: :?

Jeśli Najmanowi idzie bycie promotorem w Częstochowie, czy menagerem dla kilku zawodników to jestem wstanie w to uwierzyć i nawet przyklasnąć bo lepiej jedna gala więcej niż jedna gala mniej. Napędza to koniunkturę, pozwala budować bilanse, rodzime kariery... Ja lubię Rekowskiego, Kwiatkowskiego, Siwego, jak mam nastrój też Wawrzyczka.

Natomiast dlaczego on sam chce tyrać ten boks ? Po co mu występy na tych galach ? Pewnie zarobiłby więcej gdyby nie boksował.

Poczekajmy na rywali, ale zapowiada się, pomimo występu Danny Williamsa z Marcinem Najmanem (sic !), lepsza gala niż ta Snarskiego z żenującym main event i undercardem journeyman vs. bum.

P.S
Najman zapowiada się jako nowy ambasador marki WBF. Czyżby Paweł Kardyni był obecny przy tej gali ?

Duncan

Re: NG Promotions - 30 listopada, Cz-a

Postwtorek, 22 paź 2013, 09:24

Wawrzyczek chyba odpadł z gali, Rekowski też.

Na gali wystąpi Jackiewicz.

TomEn

Moderator

Postniedziela, 1 gru 2013, 06:09

Duncan, swego czasu chwaliłeś Kwiatkowskiego. Tyle, że z występu na występ pokazuje nie boks, ale patologię okołosportową. Czas zapomnieć o tym zawodniku, szkoda czasu. Bumów naprawdę nie brakuje.

Duncan

Postniedziela, 1 gru 2013, 20:24

TomEn napisał(a):Duncan, swego czasu chwaliłeś Kwiatkowskiego. Tyle, że z występu na występ pokazuje nie boks, ale patologię okołosportową. Czas zapomnieć o tym zawodniku, szkoda czasu. Bumów naprawdę nie brakuje.

Chwaliłem talent fizyczny do boksu. Co zrobił ?

TomEn

Moderator

Postniedziela, 1 gru 2013, 21:58

Na wczorajszej gali, dostał walkę w prezencie, po nijakim wręcz występie. Druga ogromna wpadka na tym etapie "kariery". Węgra zwałkowali

JackDr

Moderator

Postponiedziałek, 2 gru 2013, 11:12

Oglądałem kawałek walki Kwiatkowskiego, ale po kilku chwilach, że szkoda czasu, słabo to wyglądało.
Z śmiesznych okołosportowych rzeczy, to Najman po raz kolejny odgraża się, że zakończył karierę :twisted:
Salwy śmiechu publiczności po każdym przestrzelonym przez niego cepie bezcenne :D

Duncan

Postponiedziałek, 2 gru 2013, 11:27

JackDr napisał(a):Oglądałem kawałek walki Kwiatkowskiego, ale po kilku chwilach, że szkoda czasu, słabo to wyglądało.
Z śmiesznych okołosportowych rzeczy, to Najman po raz kolejny odgraża się, że zakończył karierę :twisted:
Salwy śmiechu publiczności po każdym przestrzelonym przez niego cepie bezcenne :D

Muszę zobaczyć walkę Kwiatkowskiego. Bardzo was szanuje, ale nie oglądałem bezpośrednio walki Chisory z Palą. Na następny dzień przeczytałem, że Chisora jest rozbity i "chwiał się po każdym ciosie". No, obejrzałem walkę i miałem lekko mówiąc inny jej odbiór.

Jest gdzieś walka Kwiatkowskiego ?

Jack, widziałem walkę Najmana i był okej. To znaczy... Najman to jest w oczach opinii publicznej prawdziwy anty-bohater i bum, ale to tak naprawdę jest słaby journeyman. On lepszy niż Węgrzy. Dalej słaby, ale lepszy.

Duncan

Postponiedziałek, 2 gru 2013, 11:28

Kwiatkowski tam zbijał 15 kilo i jeśli jego problemy wzięły się z braku kondycji to jest to de facto... najmniejszy problem. Jeśli tak było to powinno się brać pod uwagę obraz z rund 1-4 jako wymierny dla jakości zawodnika.

JackDr

Moderator

Postponiedziałek, 2 gru 2013, 13:44

Tutaj cała relacja z gali, dla tych co nie oglądali. Walka Kwiatkowskiego od ok. 2h 23 min
http://sport.tvp.pl/13183656/gala-obrona-czestochowy-relacja

Powrót do Boks w Polsce