Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:49

Kto na trenera Masternaka ?

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

Re: Kto na trenera Masternaka ?

Postpiątek, 11 paź 2013, 13:08

Pamiętam jak Janusz Pindera w studiu przed walką powiedział, "Andrzej Gmitruk powiedział, że Masternak jest w naprawdę dobrej formie, a mnie by w bambuko nie robił..."

:)

przemo663

Postwtorek, 29 paź 2013, 19:55

No to jest Röwer i generalnie nie jestem entuzjastą. A bardziej od nazwiska nowego trenera dziwi mnie zdanie:

W początkowym okresie przygotowań będę trenował razem z Piotrkiem we Wrocławiu lub w Dzierżoniowie i dopiero w decydującej fazie przeniosę się do Berlina na sparingi. Oficjalnie nie jestem jeszcze podopiecznym Röwera, ale trener zapewnił, że chętnie mi pomoże

Albo zmieniamy coś na stałe i na poważnie albo szukamy tylko gościa, który będzie firmował wszystko nazwiskiem.

Duncan

Postwtorek, 29 paź 2013, 20:38

Do tej pory w "początkowym okresie przygotowań" to Masternak pod okiem Wilka stawał się kulturystą.

Poza tym skoro to ma być tylko dojazd na sparingi to co to za różnica czy Berlin czy Kopenhaga ? I dlaczego Masternak nie przeprowadzi się do Berlina tylko pierd... głupoty, że jest "bliżej domu" ?

Trevor

Postponiedziałek, 11 lis 2013, 21:13

Duncan napisał(a):Do tej pory w "początkowym okresie przygotowań" to Masternak pod okiem Wilka stawał się kulturystą.

Poza tym skoro to ma być tylko dojazd na sparingi to co to za różnica czy Berlin czy Kopenhaga ? I dlaczego Masternak nie przeprowadzi się do Berlina tylko pierd... głupoty, że jest "bliżej domu" ?

Odpowiedź jest prosta, przynajmniej jak dla mnie. Masternak ma przerośniete ego i masę kompleksów, ten najbardziej znany kompleks to tzw. "kompleks Włodarczyka". Nie jest to złośliwość z mojej strony, tylko prawda. A jak się spotyka taki zawodnik z trenerem bajerantem(Andrew G.) i szkoleniowcem kolegą(czytaj Mr. Winstrol)- to takie są efekty(walka z Drozdem). A tak wogóle to Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post na tym forum.

Duncan

Postwtorek, 12 lis 2013, 17:39

Trevor napisał(a):
Duncan napisał(a):Do tej pory w "początkowym okresie przygotowań" to Masternak pod okiem Wilka stawał się kulturystą.

Odpowiedź jest prosta, przynajmniej jak dla mnie. Masternak ma przerośniete ego i masę kompleksów, ten najbardziej znany kompleks to tzw. "kompleks Włodarczyka". Nie jest to złośliwość z mojej strony, tylko prawda. A jak się spotyka taki zawodnik z trenerem bajerantem(Andrew G.) i szkoleniowcem kolegą(czytaj Mr. Winstrol)- to takie są efekty(walka z Drozdem). A tak wogóle to Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post na tym forum.

Wrocław, blisko DDR, to od dawna, jeszcze gdy w Polsce boksu zawodowego jako takiego nie było, Wyspa Doktora Moreau...

disaster

Postśroda, 4 gru 2013, 10:46

Jednak Wilczewski głównym trenerem :lol: :lol:

rafi1140

Postśroda, 4 gru 2013, 11:25

disaster napisał(a):Jednak Wilczewski głównym trenerem :lol: :lol:

No cóż, szkoda Mastera.

Duncan

Postśroda, 4 gru 2013, 15:47

Jak przeczytałem tego newsa to mi dosłownie ręce opadły. Po prostu nic go ta porażka nie nauczyła.

Gmitruk mógł mieć więcej lub mniej czasu, ale to we Wrocławiu, z Wilkiem Master się budował... :roll: A swoją drogą wydaje mi się, ze teraz Niemcy odpuszczą go zupełnie. Masternak niszczy swoją karierę - on się cieszy, że nie musi się uczyć niemieckiego bo ma Wilka... ojej :oops: :?

Dawid

Postśroda, 4 gru 2013, 23:20

Niech trenują, zobaczymy co z tego będzie.
Wybór Masternaka, najwyżej on sobie zmarnuje karierę, ale ja poczekam na rozwój wypadków z ocenami.
Poprzednia strona

Powrót do Boks w Polsce