Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:45

Izu emigrant

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

Izu emigrant

Postpiątek, 25 paź 2013, 16:56

Izu wyjeżdża do Nevady (Pound 4 Pound Boxing Gym w Hazard City) gdzie ma trenować pod okiem Kennego Adamsa w kooperacji z trenerem-menagerem Billem Millerem.

Nie wiem jak ktoś tak inteligenty jak Ugonoh może podejmować takie decyzję.

Nie było lepszego miejsca na świecie dla niego niż KP. W Stanach jest dead man walking, w Niemczech nigdy kariery by nie zrobił bo jest czarny.

Zabawne, że Izu - publicznie czy prywatnie - podkreślał, że w KP on się nie rozwija, że nie ma perspektyw, że trener nigdy nie ma czasu dla niego (może to akurat prawda, jestem wstanie sobie to wyobrazić). Może Adams, który ma bardzo mocne nazwisko world wild, będzie mieć czas/treningi stricte dla Izu i to jest bardzo dobre. Natomiast jeśli chodzi o perspektywy rozwoju kariery w Stanach ze zwykłym, małym mengaerem to Izu, zawodnik cruiserweight, jest szalony. To jest świr, że się na to zdecydował.

Izu chcę przejść do hw ? :roll: Prędzej skończy jak Opalach.

P.S
Yaleusz, kiedyś rozmawialiśmy o ex-sparingpartnerze Gołoty, dziś bardzo chorym, któremu oferowałeś walkę z Boninem. Miał podpisać kontrakt, w ogóle nie przyszedł, Colonna zgubił z nim kontakt. Wtedy powiedziałeś coś "czarnych kolegach" i to jest prawda... zajęło mi to z 8 lat :) ale to jest prawda.
Ostatnio edytowano piątek, 25 paź 2013, 17:03 przez Duncan, łącznie edytowano 1 raz

Duncan

Re: Izu emigrant

Postpiątek, 25 paź 2013, 17:01

Jeszcze coś mi się nasunęło... Las Vegas... ciekawe czy Izu się skupi na boksie... :oops: :roll: :?

Gwahlur

Postpiątek, 25 paź 2013, 17:29

Nie wygląda to mądrze, cruiser jedzie do USA, a waga cruiser w USA prawie nie istnieje i jest słabo płatna. Taka decyzja może z niego zrobić HW-journeymana, który za przyjmowanie ciężkich ciosów na głowę i porażki, będzie zarabiał tyle co Paweł Kołodziej za wygrane ze zdecydowanie słabszymi od siebie przeciwnikami.
Duncan napisał(a):Jeszcze coś mi się nasunęło... Las Vegas... ciekawe czy Izu się skupi na boksie...

Być może nieprzypadkowo Las Vegas, stolica światowego boksu, ma w całej swej historii... jednego mistrza świata prestiżowej federacji.

Suasili

Postpiątek, 25 paź 2013, 17:32

Izu fajny gość ale ma specyficzną mentalność, być może za wysokie oczekiwania. Być może miał trochę racji odn. pretensji co do grupy ale jednak wydaje się, że sam sobie narobił wielu problemów własną postawą.

Jego wyjazd do USA sensu właściwie nie ma, ale zobaczymy co z tego wyniknie.

Duncan

Postpiątek, 25 paź 2013, 17:51

Wszyscy wiedzą, że Izu się nie podobało, ale chyba nikt tak naprawdę nie wie konkretnie co. Pytanie czy sam Izu wie konkretnie co mu nie odpowiadało ?

I ciekawą mnie też treningi w Vegas. Hmm... treningi z Adamsem czy w jego gymie ?

Nie uważam, ze Łapin, który jest najlepszym trenerem w Polsce, to najlepszy trener na świecie, ale z pewnością lepszy niż 3 asystent gdzieś w Stanach.

Taki pomysł to mógłby mieć 18-20-latek.

yale

Postpiątek, 25 paź 2013, 18:44

Od ponad 2 lat nie rozumiem o co Izu chodzi...i chyba już nie zrozumiem, nie spotkałem jeszcze takiego zawodnika który majac wszelkie zewnętrzne cechy inteligentnego człowieka, tak zmienial zdanie i tak naprawdę kompletnie nie wiedział o co mu chodzi. Szkoda.
Zycze mu powodzenia, mam nadzieje ze odnajdzie się w boksie. Z cala pewoscia zycie w Vegas dla młodego człowieka jest ciekawe i tyle. Boksersko, obym się mylil, bedzie znacznie gorzej niż w Polsce. Chociaz powiedzmy sobie szczerze ze przygotowany Izu z wieloma przeciętnymi zawodnikami w CW czy nawet w hv powinien wygrywać.

Duncan

Postsobota, 26 paź 2013, 18:57

Szlony wywiad z Izu, który miał ponoć ofertę z Niemiec, ale wybrał Stany :lol: a Polska to najgorsze zło... z jakiej planety Izu przyleciał ?

http://boxingpassion.com/2013/10/25/izu ... -nadzieje/

Capricorn

Postniedziela, 27 paź 2013, 14:49

Inteligencja nie wyklucza głupoty. W tym momencie mamy już kolejny zmarnowany talent fizyczny do boksu. Facet nieoszlifowany, z wybujałym ego, w kategorii cruiser, w USA i na dodatek w Vegas... Trochę w tym groteski.

Duncan

Postsobota, 14 gru 2013, 23:28

Jakieś wieści co do Izu ?

Trevor

Postponiedziałek, 16 gru 2013, 00:28

Duncan napisał(a):Jakieś wieści co do Izu ?

Z tego co się orientuję to Pożyczka zjebał trochę robotę. To właśnie "frankie lajens" doprowadził do finalizacji kontraktu. Izu siedzi na walizkach- nie pomogła w tym wszystkim tragedia rodzinna Millera. Izu poleci, z jakim skutkiem będzie boksował? zobaczymy. Docelowo HW :D

Duncan

Postśroda, 18 gru 2013, 22:26

Love And Respect For Orginall Uppa Trevor
http://www.telewizjadetroit.com/video.h ... &flvID=143

Trevor

Postśroda, 18 gru 2013, 23:46

Adams i Miller dużo mówią na temat potencjału atletycznego Izu, co wy na to? Ugonoh między walkami waży między 97-100 kg. Mówił mi, że szybko zrzuca do cw(ciekawe). Jest jeszcze stosunkowo młody, dobrze się prowadzi. Myślę, że solidną wagę ciężkiego osiągnie naturalnie. Teraz pytanie, jak będzie się poruszał oscylując w granicach 100kg :?: jak mocno będzie bił :?: i jaką ma szczękę :?:

Miller twierdzi, że docelową kategorią jest ciężka. Ja bym nie czekał z nabieraniem wagi, tylko zaczął od ciężkiej. Baza w postaci 100 kg w zupełności wystarczy. W USA jest kilku ciekawych journeymanów, wg mnie paru z nich ma na dzień dzisieszy więcej umiejętności niż Izu- może być ciekawie. To jest coś w stylu " wóz albo przewóz".

Na koniec lutego Billy Zumbrun ;) ...dlaczego nie :!:

Suasili

Postczwartek, 19 gru 2013, 00:54

Izu chyba prędzej może się doczekać jakichś epizodów aktorskich niż poważnej kariery pięściarskiej.

Powrót do Boks w Polsce