Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:44

Damian Jonak

• Autor
  • Wiadomość

Suasili

Re: Damian Jonak

Postwtorek, 4 lut 2014, 16:33

Jonak chyba z tym Iwajło kontraktu nie ma.

A co wyprawia Wach z tą swoją karierą, to chyba wie już tylko on sam. Mógł sobie spokojnie z Kołodziejem popracować 3-4 lata, zarobić jeszcze trochę, to mu coś odpierdoliło. Może jednak za dużo przyjął od Kliczki.

Dawid

Postwtorek, 4 lut 2014, 16:38

Specjalnie tu wszedłem, żeby zobaczyć komentarze odnośnie tego jak chłopaki jebią sobie kariery.

Zarówno Wach jak i Jonak wyjdą na tym jak Zabłocki na mydle.

Gocew namiesza i nic pożytecznego z tego nie wyniknie, będą problemy, no ale jak ktoś nie używa rozumu.

To są jakieś jaja, Damiana chyba też porypało.

JackDr

Moderator

Postwtorek, 4 lut 2014, 20:12

Jonak z tego co pamiętam ma aktywny kontrakt menagerski z Yale (ciekawe czy na wyłączność), chociaż faktycznie nie promotorski.
Ale gościa nie kumam w ogóle, przecież on już miał taki romans z Grajewskim i wiadomo jak na tym wyszedł - minimum 2 lata w plecy, nic go jak widać nie nauczyło.
Jak Jonaka wydymają w jułesej to nawet mi go specjalnie szkoda nie będzie, kwestia czasu kiedy będzie wracał z podkulonym ogonem.

dude

Postwtorek, 4 lut 2014, 21:02

Jeżeli to prawda, że Jonak jest w Las Vegas razem z Wachem, to można to skwitować jednym zdaniem: Dobrały się dwa cymbały, jeden duży, drugi mały.

Jonak i Wach - sympatyczne, miłe chłopaki, ale głowy na karku to nie mają. Jeden i drugi jest naiwny, podatny na manipulacje i obydwaj wykonują, jakieś dziwne, niezrozumiałe ruchy, których potem muszą żałować.

Jonakowi był ten cały Grajewski potrzebny tak jak Wachowi potrzebny jest Gotzew. Dla takiego Jonaka nie ma lepszego miejsca niż KP. Nikt o jego interesy lepiej nie zadba, a to nie jest talent, który obroni się sam. Tak samo trudno mi jest sobie wyobrazić, żeby Wach mógł liczyć na lepszy układ niż ten który miał z Global Boxing. Ale jeden i drugi chciał sobie zrobić lepiej.

Zresztą to, że Jonak jest dzieckiem zagubionym w gęstej mgle najlepiej było widać jak nagle przerwał współpracę z Grajewskim i wycofał się z występu na gali. Być może już zapomniał jak sobie wtedy piwa naważył, jak Polsat w ogóle nie chciał pokazywać jego walk i na jak tragicznym poziomie prezentował się w swoich walkach po rozstaniu z Łapinem.

A tak w ogóle to wygląda na to, że mamy w Las Vegas już całą reprezentację "cymbałów". Jest tam przecież jeszcze Izu ;)

Dawid

Postwtorek, 4 lut 2014, 22:25

To jak ta komedia co lata ostatnio po necie.

Prawdopodobnie to okaże się " Last Vegas "

Matys

Postwtorek, 4 lut 2014, 22:37

Znalazła się zguba:

Obrazek

Chyba na konferencji Top Rank - Pacman-Bradley II :) Dougie FIscher z Ring Magazine wrzucił przed chwilą na twitterze, z podpisem
The giant is Mariusz Wach. The other guy is jr middle Damian Jonak

dude

Postpiątek, 7 lut 2014, 14:30

Podobno Jonak ma podpisać kontrakt z Top Rank i wygląda na to, że nie przejmuje się tym, że do końca roku jest związany kontraktem z inną grupą.

Normalnie ciężko mi jest w to uwierzyć. Rozumiem, że można popełnić błąd, zbłądzić, ale żeby dwa razy wdepnąć w to samo gówno, to trzeba mieć już prawdziwy talent.

Szykuje się powtórka tego co było z Grajewskim.
Yale na pewno nie odpuści, dojdzie do sporu prawnego, a w takich sytuacjach jest tak, że dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona, to nie stoczy on w tym czasie żadnej walki. Ilu było już takich bokserów, którzy z powodu "promotional issues" byli nieaktywni przez rok, dwa lata lub więcej?

Jak Jonak sobie spieprzy karierę do reszty, to wpełni sobie na to zasłuży. Za głupotę trzeba płacić, a skrajna głupota kosztuje jeszcze więcej.

przemo663

Postpiątek, 7 lut 2014, 18:06

Cyrk z tym Jonakiem, jeszcze to oświadczenie prawnika. Nie przypominam sobie sytuacji w której to Yale twierdziłby, że nie ma kontraktu z zawodnikiem "X" i sie mylił [chociaż tutaj mowa o Wernerze] więc znając życie Jonak sobie posiedzi trochę na dupie.

Jak dla mnie po raz kolejny wychodzi jedna z większych bolączek polskiego boksu. Za dużo oświadczeń, półsłówek, wałkowania tematów bez większych konkretów. Wypuszczanie smrodków a później zamiatanie sprawy pod dywan. Panowie bokserzy/promotorzy jak już koniecznie kotłujecie się w mediach to wyciągajcie konkrety a nie wciskajcie miałkie oświadczenia.

salc

Postpiątek, 7 lut 2014, 19:16

A może obóz UKP wiedział gdzie jest Jonak i co załatwia,stąd ta walka widmo z Kirklandem.Teraz Jonak jest znowu bee bo walki życia nie bierze itp

Red Skull

Moderator

Postpiątek, 7 lut 2014, 19:35

A to pewnie jest tak jak w platformach cyfrowych, trzeba dać znać przed końcem umowy, aby nie przedłużyli na kolejne lata :lol:

http://www.static.bokser.org/pictures/b ... -jonak.jpg

JackDr

Moderator

Postpiątek, 7 lut 2014, 22:03

Jonak jednak ma nierówno pod beretem, sprawa skończy się w sądzie, trochę potrwa, a do tego czasu będzie siedział na tyłku. Potem pewnie okaże się, że Yale miał rację i Damian będzie udupiony na dłużej.
Nie chce mi się wierzyć, żeby Yale szukał mu walk i ryzykował reputację w HBO oraz lobbował w rankingach gdyby nie miał w tym interesu.
Ile było do tej pory podobnych sytuacji ? Izu, Janik, Jonak 1, ktoś jeszcze ? Za każdym razem kończyło się podobnie.

Capricorn

Postsobota, 8 lut 2014, 02:05

Jonak, Janik, Wach, Izu, swego czasu i Zegan. Mądrzy inaczej. Szukają złota w kupie gówna. Kupa gówna ma to do siebie, że tam poza produktem przemiany materii niczego nie znajdziemy. Niektórych jednak ciągnie tym kierunku, są bowiem żuczkami. Znajdą kupę a potem sami ją przed sobą toczą, bo ci, którzy im ją pokazali, jako górę złota znikają.

Zastanawiam się, jak można wyplenić takich Grajków, Bagsików, wymieniając tylko tych z naszego podwórza. Celujących tylko w zysk finansowy kosztem image'u, którego już często nie mają. Albo mają jak żuk-mani, bohaterowie gównianej odysei. U nas tego gówna jest aż nadto, wystarczy głośno krakać, ryczeć i jest się słyszanym i przez bezmózgów słuchanym. Jonak miał na widelcu dobry sprawdzian, dobrą kasę. Kto mu to teraz załatwi?

Boję się o Szpilę, to też chłop podatny. Oby Łapina stało...

Matys

Postpiątek, 14 lut 2014, 15:01

Przeczytałem to całe oświadczenie, poczytałem te różne artykuły, odpowiedzi i komentarze yale i nasuwa mi się taki problem, może ktoś jest bardziej zorientowany:

Bo ja czegoś nie rozumiem - nie ma zdaje się wątpliwości, że kontrakt promotorski wygasł z końcem 2013 roku. Wątpliwość jest jedynie co do kontraktu menedżerskiego, który jest zawarty na czas oznaczony do 31 grudnia 2014, a który został przez Jonaka zerwany z jakichś tam ważnych powodów - teraz kwestią rozstrzygnięcia polubownego bądź sądowego jest to czy były przesłanki do zerwania czy nie.

Natomiast najważniejsze jest to, że nawet jeśli ten kontrakt menedżerski z agencją sportową Wernera obowiązuje, to nie rozumiem w czym to przeszkadza w kwestii zmiany promotora? Jonak jest przecież wolnym zawodnikiem, który ma menedżera w postaci Wernersport.

Ja rozumiem, że takie jednostronne wypowiedzenie sobie umowy z jakichś tam przyczyn to ma charakter śmieszno-deklaratoryjny, ale nie widziałem wątpliwości (zresztą obijało mi się to o oczy i uszy od jakiegoś czasu), że KP Jonaka już NIE PROMUJE.

Dlaczego menedżer blokuje możliwość podpisania kontraktu z promotorem (Top Rank)?

H?

Postpiątek, 14 lut 2014, 19:52

Każdy promotor by blokował. Nie znamy zapisów tego kontraktu menadżerskiego, jest on na wyłączność i pewnie nawet te zapisy umożliwiają ingerowanie w przyszły kontrakt promotorski Jonaka. Wyłożono w niego kupę kasy robiąc bilans, a on ich olał i uciekł. Prawnie pewnie miał prawo, ale Jonak ma ważny kontrakt menadżerski z Wernerem, który po szczeniacku wypowiedział. Wątpię że sąd uzna że menadżer źle wykonywał swoje obowiązki, skoro zrobił mu bilans 40 do 0 i co chwile dawał propozycje nowych walk, które Jonak odrzucał.
Poprzednia strona

Powrót do Boks w Polsce