Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:50

Dawid Kostecki

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

Dawid Kostecki

Postczwartek, 12 gru 2013, 21:02

Kiedy Cygan ma wyjść ?

JackDr

Moderator

Re: Dawid Kostecki

Postpiątek, 13 gru 2013, 08:10

W 2015 lub pod koniec 2014.

Red Skull

Moderator

Postpiątek, 13 gru 2013, 10:12

Jeżeli Kostecki będący długi czas w absolutnej czołówce rankingu WBC, walcząc w Polsce, do niczego nie dochodzi obijając ogórasów i średniaków w Krynicach itp. a Fonfara (który ma opinię mniejszego talentu niż Cygan) dostanie swoją szansę walki o tytuł mając już w rekordzie dwa poważne nazwiska to jednak będzie trzeba zweryfikować opinię, że gorszemu lepiej w Europie, prawda?

Kostecki-Murat? Who fuckin' cares?! Fonfara-Stevenson, HBO, duża sprawa, mimo, że zapewne przegrana.

Kenig

Postpiątek, 13 gru 2013, 14:59

Duncan napisał(a):Kiedy Cygan ma wyjść ?

JackDr napisał(a):W 2015 lub pod koniec 2014.

Też się ostatnio nad tym zastanawiałem. Dostał z tego co pamiętam dwa i pół, osadzili go chyba w czerwcu 2012, zależy więc ile siedział w areszcie do tej sprawy. Tak czy siak nabył już chyba formalne uprawnienia do warunkowego przedterminowego zwolnienia, tylko jak on się sprawuje w zk?

H?

Postpiątek, 13 gru 2013, 15:08

On już kiedyś odsiadywał wyrok, a recydywa warunkowe ma chyba po 2/3 wyroku, ale i tak nie ma musu przyznania. W sumie to było dawno to pewnie recydywa go nie objęła. Mogliby go wypuścić po połowie odsiadki z korzyścią dla boksu.

Kenig

Postpiątek, 13 gru 2013, 15:29

H? napisał(a):On już kiedyś odsiadywał wyrok, a recydywa warunkowe ma chyba po 2/3 wyroku, ale i tak nie ma musu przyznania. W sumie to było dawno to pewnie recydywa go nie objęła. Mogliby go wypuścić po połowie odsiadki z korzyścią dla boksu.

Ten przepis o 2/3, o którym piszesz, wszedł w życie chyba po dacie przypisanego Cyganowi czynu, więc raczej go nie dotyczy.

Edit:

Sprawidziłem i już obowiązywał w tym zakresie, więc faktycznie istotne jest, czy miał przypisaną recydywę.

JackDr

Moderator

Postpiątek, 13 gru 2013, 15:47

W czerwcu Kostecki starał się o przerwę w odbywaniu kary, ale odrzucili, szansy na warunkowe zwolnienie raczej nie ma.
Dawid mówił dużo różnych rzeczy o tamtejszym sądzie, więc wątpliwe, żeby ktoś o tym nie pamiętał.

Mnie bardziej interesuje czy on jeszcze wróci do boksu. Ponoć fizycznie wygląda dobrze, ale ja to traktuje z dystansem, bo Szpilka też miał wyglądać super i miał mieć zero tłuszczu. Jedno jest pewne, jak Dawid wróci do boksu, to jego kariera będzie musiała być bardzo dynamiczna.

Alan z Kac Vegas

Postpiątek, 13 gru 2013, 16:13

H? napisał(a):On już kiedyś odsiadywał wyrok, a recydywa warunkowe ma chyba po 2/3 wyroku, ale i tak nie ma musu przyznania. W sumie to było dawno to pewnie recydywa go nie objęła. Mogliby go wypuścić po połowie odsiadki z korzyścią dla boksu.

H?
Cygan, poprzednim razem siedział za ten sam paragraf? Szkoda chłopa, miejmy nadzieje, że wszystko się ułoży. Jakby nie kryminał, to do dziś miałby na zapewne na rozkładzie starego Roya Jonesa..

Gwahlur

Postpiątek, 13 gru 2013, 17:42

Red Skull napisał(a):Jeżeli Kostecki będący długi czas w absolutnej czołówce rankingu WBC, walcząc w Polsce, do niczego nie dochodzi obijając ogórasów i średniaków w Krynicach
Do niczego nie dochodzi? Dostawał comiesięczną pensje, bokserski ewenement na skalę światową, dostawał pieniądze za kupę walk, w bardzo wielu przypadkach z niespecjalnie wymagającymi przeciwnikami. Zajebisty układ. Do tego gdyby nie wyrok, to zarobiłby jeszcze więcej za wygraną z Royem Jonesem PPV i być może walczyłby już o pas mistrza świata. Poza tym Kostecki miał szczątkową karierę amatorską i Wasilewski prowadził go ostrożnie, w USA tymczasem się nie pierdolą i nie słuchający trenera, zielony amatorsko narwany małolat Cygan zapewne w USA zostałby... journeymanem. A journeymani w USA zarabiają mniej niż w Europie.
Red Skull napisał(a):a Fonfara (który ma opinię mniejszego talentu niż Cygan) dostanie swoją szansę walki o tytuł mając już w rekordzie dwa poważne nazwiska to jednak będzie trzeba zweryfikować opinię, że gorszemu lepiej w Europie prawda?
Nie ma znaczenia jaką ma opinie, ważne jaka jest prawda. Fonfara jest wyższy, ma lepszy zasięg, lepszą kondycję, mocniejszy cios i zapewne nie gorszą, a pewniej lepszą szczękę niż Kostecki. Poza tym Fonfara miał dużo lepszą karierę amatorską niż Cygan, więc było mu dużo łatwiej. Twoja opinia jest więc głupia.

Red Skull

Moderator

Postpiątek, 13 gru 2013, 18:03

Ja mówię o możliwościach sportowych, legacy, a nie stypendiach czy obijaniu trupa Roya Jonesa za konkretne pieniądze w PPV. Fonfara najprawdopodobniej będzie w HBO w walce z nr 3 LHW, w walce o pas. Jeśli chodzi o Kosteckiego to słyszeliśmy majaczenia o Muracie i podobne historie. Sanatorium, które stworzył yale to ewenement, niestety "zwraca" mu się to np. w postaci nasyconego, rozpieszczonego Kołodzieja. Dżentelmen z faktami nie dyskutuje, dżentelmen fakty zna.

Twoja opinia jest więc głupia.

Równie dobrze Gwahlur mógłby napisać, że opinia żaby Kermita w sprawie Fonfary jest głupia, bo z czytanie ze zrozumieniem kuleje srogo, w przeciwieństwie do fortelów na prowokacje.

Gwahlur

Postpiątek, 13 gru 2013, 18:37

Red Skull napisał(a):Ja mówię o możliwościach sportowych, legacy
Napisałeś "do niczego nie dochodzi". Ani tu słowa o sporcie. Dostawanie ewenementu w boksie zawodowym - stałej pensji i zarabianie pieniędzy mimo braku poważnego ryzykowania zdrowiem, w sporcie w którym poważnie ryzykuje się zdrowiem, jest dojściem do czegoś. Jest dojściem do poziomu "zarobił nieproporcjonalnie dobrze do pracy" - marzenie zapewne większości ludzi w tym kraju. Poza tym uciekłeś od ustosunkowania się do moich słów obalających wygadywane przez ciebie głupoty odnośnie talentu, oraz uciekłeś od mojego argumentu, że Fonfarze było znacznie łatwiej ze względu na karierę amatorską, a także uciekeś od mojego argumetu, kim zapewne zostałby Kostecki w USA.
Red Skull napisał(a):Równie dobrze Gwahlur mógłby napisać, że opinia żaby Kermita w sprawie Fonfary jest głupia, bo z czytanie ze zrozumieniem kuleje srogo
Napisałeś "do niczego nie dochodzi", ani słowa tu o sporcie, a "zarobił nieproporcjonalnie dobrze do pracy" jest zajebistym czymś. Zgadza się więc wszystko co napisałem. Twoja opinia jest głupia.

Red Skull

Moderator

Postpiątek, 13 gru 2013, 18:58

Nic się nie zgadza, bo ja przytoczyłem jedynie opinię, nie swoją. Trzeba mieć wiele złej woli, prowokować albo być skończonym głąbem i nie potrafić czytać ze zrozumieniem, aby tego nie dostrzec. Ja, mam się tłumaczyć z opinii, która nie jest moja :lol: Forum jest sportowe więc rozmawia się o sporcie, w dodatku jest skonkretyzowane - o boksie, sportach walki. Argument, że zarabia nieproporcjonalnie jest kretyński, bo równie dobrze można by było napisać, że nieprawda, że Cygan niczego nie osiągnął, bo np. świetnie szyje bambosze. Co mnie obchodzi ile zarabia? Co mają kibice z tego, że zawodnicy yale są syci? Na pewno nie więcej emocji.

Gwahlur

Postpiątek, 13 gru 2013, 19:56

Red Skull napisał(a):1) Nic się nie zgadza, bo ja przytoczyłem jedynie opinię, nie swoją
2) Forum jest sportowe więc rozmawia się o sporcie, w dodatku jest skonkretyzowane - o boksie
1) Proszę w poniższej twojej wypowiedzi wskazać fragment, który wskazuje, że nie jest to twoja opinia:

- "Jeżeli Kostecki będący długi czas w absolutnej czołówce rankingu WBC, walcząc w Polsce, do niczego nie dochodzi obijając ogórasów i średniaków w Krynicach itp a Fonfara dostanie swoją szansę walki o tytuł mając już w rekordzie dwa poważne nazwiska to jednak będzie trzeba zweryfikować opinię, że gorszemu lepiej w Europie, prawda?"

Nie ma śladu. To wskazuje, że TWOJĄ opinia jest ta, że Kostecki do niczego nie doszedł, że Fonfara doszedł, więc gorszemu wcale nie lepiej w Europie. To jest głupie. Dlatego tak to nazwałem. To co napisałeś w nawiasie oczywiście wskazuje że ten MALUTKI FRAGMENT twojej wypowiedz jest czyjąś opinią, ale ja przecież wyraźnie napisałem "twoja opinia jest więc głupia". Czyli ten fragment nie odnosi się do tego co przytoczyłeś jako czyjąś opinie, tylko do twoich opinii.
2) Forum gdzieś tak w 95-98% jest o boksie zawodowym. Ogromną częścią boksu zawodowego stanowi biznes, a biznes to... pieniądze. Więc na forum, gdzie pieniądze stanowią bardzo ważną częśc tematyki, pisanie "do niczego nie dochodzi" odnosi się także do pieniędzy.
Red Skull napisał(a):1) Argument, że zarabia nieproporcjonalnie jest kretyński, bo równie dobrze można by było napisać, że nieprawda, że Cygan niczego nie osiągnął, bo np. świetnie szyje bambosze
2) Co mnie obchodzi ile zarabia?
1) Bardzo głupi kontrargument. Yale nie zajmuje się nauką szycia bamboszy, a szycie bamboszy nie jest częścią boksu zawodowego, więc nie, absolutnie nie można równie dobrze napisać...
2) Osobę, która na forum, gdzie biznes bokserski, a więc pieniądze, zajmują bardzo ważne miejsce, powinny obchodzić finanse Kosteckiego, gdy piszę, że Kostecki "do niczego nie dochodzi", a więc nie dochodzi również w sferze finansowej.

Poza tym uciekłeś od ustosunkowania się do moich słów obalających wygadywane przez ciebie głupoty odnośnie talentu, oraz uciekłeś od mojego argumentu, że Fonfarze było znacznie łatwiej ze względu na karierę amatorską, a także uciekeś od mojego argumentu, kim zapewne zostałby Kostecki w USA.

Powrót do Boks w Polsce