Teraz jest sobota, 21 wrz 2019, 00:25

Krzysztof Głowacki

• Autor
  • Wiadomość

TomEn

Moderator

Krzysztof Głowacki

Postsobota, 8 cze 2013, 09:41

yale napisał(a):Drugim w tej chwili Krzysiek Glowacki, który robi naprawdę duże postępy.

Krzysiek Głowacki kawał zawodnika, nie zdziwię się jak do roku już jakieś konkretne osiągnięcia będą

Gwahlur

Re: Krzysztof Włodarczyk vs. Rakhim Czakijew

Postsobota, 8 cze 2013, 17:34

TomEn napisał(a):Krzysiek Głowacki kawał zawodnika, nie zdziwię się jak do roku już jakieś konkretne osiągnięcia będą

Głowacki, zbierał bomby od niewysokiego, starego, kwadratowego journeymana Kracika, miał ostatnio kwik w ostatnich dwóch rundach z Mabika, a chwilę wcześniej mordował sie straszliwie z Matty Askin. Nie nazwał bym go na obecnym etapie "kawał zawodnika".

yale

Postsobota, 8 cze 2013, 17:38

Glowka to już dzisiaj kawal zawodnika. Z Mabika były inne okoliczności które spowodowaly ze forma nie blyszczal. Natomiast Anglik to po prostu bardzo dobry,wysokiej europejskiej klasy zawodnik.

Gwahlur

Postsobota, 8 cze 2013, 18:33

yale napisał(a):Glowka to już dzisiaj kawal zawodnika. Anglik to po prostu bardzo dobry,wysokiej europejskiej klasy zawodnik

Askin to jest bokser klasy regionalnej, europejskiej, TOP 50 na świecie? A Głowacki wygrał z nim w... straszliwych męczarniach, chyba nawet był gorszy w momencie KO i patrząc na te walkę, to przy 10 rozegraniach, Askin zapewne wygrałby z Głowackim kilka razy. Kawał zawodnika powinien z takim Kracikiem i Askinem wypaść znacząco lepiej.

Głowacki to na razie zawodnik klasy regionalnej

TomEn

Moderator

Re: Krzysztof Głowacki

Postniedziela, 9 cze 2013, 09:42

kiedy ja ten temat założyłem ?

Duncan

Postniedziela, 9 cze 2013, 09:46

TomEn napisał(a):kiedy ja ten temat założyłem ?

Establishment forumowy pomógł aby pierwotny temat był bardziej ... tematyczny a Twój dalej prowadzony.

przemo663

Postniedziela, 9 cze 2013, 12:23

Tak a propos Głowackiego to mi pomijając formę nie podoba się zbytnio styl w jakim on ostatnio walczy. Jakoś za dużo w tym "boksera", za dużo stoi, te odchylenia na zakrocznej i polowanie na mocny lewy. Dla mnie to jest typowy zawodnik "do przodu", agresor, który ma presją kończyć rywali. Nawet jeśli wtedy więcej zbiera, trudno. Taki Głowacki bardziej metodyczny jest jak dla mnie pięściarzem z przypiłowanymi zębami.

Duncan

Postsobota, 15 cze 2013, 23:13

Pomysł ze ściągnięciem Montella Graffina to jest katastrofa. 43 lata, od dwóch lat nie aktywny, 170 cm wzrostu.

Wstyd. Co ? Głowacki też jest już o krok od walki o MŚ ?

Podobnie Braithwait, który przegrywa albo w pierwszej rundzie albo na punkty z Corbinem. Stary, drugs...

Znowu KP robi promocje jak z Sidonem czy Johnem McClain'em ?

elmerhiggins

Postniedziela, 16 cze 2013, 00:18

Duncan napisał(a):Znowu KP robi promocje jak z Sidonem czy Johnem McClain'em ?

Nie KP tylko Babilon jak już. Rywal jeszcze nie został ogłoszony, poluźnij sznurówki.

Duncan

Postniedziela, 16 cze 2013, 00:23

elmerhiggins napisał(a):
Duncan napisał(a):Znowu KP robi promocje jak z Sidonem czy Johnem McClain'em ?

Nie KP tylko Babilon jak już. Rywal jeszcze nie został ogłoszony, poluźnij sznurówki.

elmerhiggins, proszę Cię abyś się odpierdolił i był konsekwentny gdy piszesz "bez odbioru".

Jakie Babilon ? :lol: :roll: A kto współpromuje Głowackiego i co za tym idzie jego rywala ? A kto ma kontakty, czyim rywalem w Bydgoszczy miał być Braithwait, i który/czyj matchmker nad tym pracuje ?

elmerhiggins

Postniedziela, 16 cze 2013, 00:34

Bez odbioru toczyło się innego tematu. To że zostałeś obnażony w temacie Białorusinów/Wegrów nie znaczy że można przejść obojętnie koło innych postów.

To Babilon był przepytywany o rywali dla Główki i wie co tam w trawie piszczy. To na jego gali będzie walczył. Oczywiście prowadzą go wspólnie z UKP ale pisanie i obwinianie o to że któryś zawodnik jest przymierzany, a nie oficjalnie ogłoszony, tylko jednej ze stron jest nieuczciwe najdelikatniej mówiąc.

Duncan

Postniedziela, 16 cze 2013, 00:39

elmerhiggins napisał(a):Bez odbioru toczyło się innego tematu. To że zostałeś obnażony w temacie Białorusinów/Wegrów nie znaczy że można przejść obojętnie koło innych postów.

To Babilon był przepytywany o rywali dla Główki i wie co tam w trawie piszczy. To na jego gali będzie walczył. Oczywiście prowadzą go wspólnie z UKP ale pisanie i obwinianie o to że któryś zawodnik jest przymierzany, a nie oficjalnie ogłoszony, tylko jednej ze stron jest nieuczciwe najdelikatniej mówiąc.

Ja nie obwiniam, tylko ostrzegam i/lub uświadamiam, że panowie Braithwait i Griffin to kolejno nieaktualny i po prostu zły pomysł. W jakiś sposób mnie to również oburza z tego względu, że mocno znam i lubię tych zawodników, gdy jeszcze byli... sportowcami.

Ponownie zachęcam do nauki czytania ze zrozumieniem. Pisałem o planach, które zostały upublicznione przez co-organizatorów.

Tomek Babiloński może mówić co chcę i gdzie chcę co dalej nie zmieni faktu, że rzeczywistości nie zaczaruje.

elmerhiggins

Postniedziela, 16 cze 2013, 00:58

O Holyfieldzie i Tarverze też dużo mówił i z dużej chmury mały deszcz ;) Gdy pewnych zawodników odrzucasz/krytykujesz to dobrze by było wymienić 2-3 nazwiska które uważasz za stosowne.

Duncan

Postniedziela, 16 cze 2013, 01:17

elmerhiggins napisał(a):O Holyfieldzie i Tarverze też dużo mówił i z dużej chmury mały deszcz ;) Gdy pewnych zawodników odrzucasz/krytykujesz to dobrze by było wymienić 2-3 nazwiska które uważasz za stosowne.

Tarver się wyróżnia z tej grupy. Tarver może być w jakimś sensie past prime, ale to dalej kozak, zawodnik, prezentuje jakąś wartość. Jest subtelna różnica pomiędzy nim w/w starszymi już panami po przebojach. Kogo ? Może zacznijmy od ... zawodników. Wiem, zaszalałem, ale może rywalem mógłby być aktywny sportowiec a nie wrak, ściągnięty z odwyku lub/i emerytury, z nazwiskiem.

Np. Matt Godfrey, Felix Cora, Dolan... są jak najbardziej past prime, ale z drugiej strony nie są znalezieni na cmentarzu jak Montell Griffin, który w dodatku jest KARŁEM w cruiser. RPA ma dość szeroki rynek cruiserów.

Jak można zaproponować na main event w Polsacie Griffina, który ma 43 lata, dwa lata temu skończył karierę i do cruiser pasuje jak świnia do siodła, dla zawodnika, który ma ponad 20 walk, w tym na dłuższych dystansach i jest w rankingach.

Braithwait walczy raz na 2 lata - ciężkie KO w pierwszej rundzie, a potem porażka na punkty ze słabym journeymanem, którego Kostecki ciężko nokautował. Poza tym też ma 38 lat i mocno huczny styl życia. No, ludzie :o

elmerhiggins

Postniedziela, 16 cze 2013, 01:42

Tarver kozak tego nikt nie neguje, ale finansowo nierealne do zrealizowania i to jest proste jak wypas owiec więc niepotrzebnie tylko o tym wspominać. Chyba tylko dla PR.

Godfrey ok choć troche dziwne że w ostatniej walce ważył 100kg..
Dolan? który? chyba nie David z uk

Felix Cora to naprawdę taki dużo lepszy wybór od kogokolwiek? Kołodziej go do jednej bramki wypykał, a jego ostatnie 4 walki to 3 porażki i jedna wygrana z Andrew Greeley (14-40-3) :!: po 6 rundach na punkty.. taki sam hejt by poszedł gdyby nawet mieli losować rywala.. kwestia finansów, aktualnej formy tych zawodników, a to już nam trudno zweryfikować, poczekajmy na oficjalne nazwisko

Gwahlur

Postniedziela, 16 cze 2013, 06:08

elmerhiggins napisał(a):Felix Cora to naprawdę taki dużo lepszy wybór od kogokolwiek? Kołodziej go do jednej bramki wypykał

Nieprawda, Cora zebrał sie na końcówkę, tam ostro zaatakował, dał z siebie wszystko, a Kołodziej aż trzeszczał. Dlatego sędzia Mirosław Brózio dał Pawłowi Kołodziejowi w Polsce i na gali jego promotora 116-1112 z Corą jr.

elmerhiggins

Postniedziela, 16 cze 2013, 13:08

Gwahlur napisał(a):
elmerhiggins napisał(a):Felix Cora to naprawdę taki dużo lepszy wybór od kogokolwiek? Kołodziej go do jednej bramki wypykał

Nieprawda, Cora zebrał sie na końcówkę, tam ostro zaatakował, dał z siebie wszystko, a Kołodziej aż trzeszczał. Dlatego sędzia Mirosław Brózio dał Pawłowi Kołodziejowi w Polsce i na gali jego promotora 116-1112 z Corą jr.

Pozostali dali 118-110 ;) Na dodatek to było w marcu 2011, ale o czym my mówimy, że mu sędzia dał 116:112 zamiast 118:110 czy cokolwiek innego i to ma być argument że ten zawodnik jest atrakcyjny? Jest jakieś "zagrożenie" że walka z Głowackim wyglądała by inaczej niż Kołodziejem = do jednej bramki?

Gwahlur

Postniedziela, 16 cze 2013, 15:12

elmerhiggins napisał(a):Pozostali dali 118-110

Oni dali źle.
elmerhiggins napisał(a):Na dodatek to było w marcu 2011

To że było to w marciu 2011 w niczym nie zmienia tego że napisałeś nieprawdę pisząc że w marciu 2011 roku Kołodziej do jednej bramki wypykał Core jr.
elmerhiggins napisał(a):że mu sędzia dał 116:112 zamiast 118:110 czy cokolwiek innego i to ma być argument że ten zawodnik jest atrakcyjny?

Czytanie ze zrozumieniem. Nie napisałem że Cora jr jest atrakcyjny ponieważ Mirosław Bzrózio dał mu 4 rundy z Kołodziejem, tylko stwierdziłem że napisałeś nieprawdę pisząc że Kołodziej do jednej bramki wypykał Core jr, bo bylo inaczej i dlatego Brózio dał 116-112.
elmerhiggins napisał(a):Jest jakieś "zagrożenie" że walka z Głowackim wyglądała by inaczej niż Kołodziejem = do jednej bramki?

Czytanie ze zrozumieniem. Nie pisałem na temat tego jak wyglądałaby walka Głowacki-Cora jr, tylko na temat tego że napisałeś nieprawdę pisząc że Kołodziej do jednej bramki wypykał Corę jr.

elmerhiggins

Postniedziela, 16 cze 2013, 15:52

116:112 to nie jest do jednej bramki? W mojej ocenie jest.

Gwahlur

Postniedziela, 16 cze 2013, 16:15

elmerhiggins napisał(a):116:112 to nie jest do jednej bramki? W mojej ocenie jest.

To znaczy że źle używasz tego pojęcia. 116-112 to jest wygranie 1/3 rund. Tylko jedna runda wiecej i jest 115-113 czyli... minimalna wygrana. Tymczasem zwrotu "wygrał do jednej bramki" używa się do wygranych jednostronnych. Czyli na dystansie 12 rund wygraną jednostronną od wygranej minimalnej twoim zdaniem dzieli... 1 runda? Bzdura.

Po drugie skoro dla ciebie wygrana Kołodzieja do jednej bramki z Corą jr, czyli w twoim mylnym mniemaniu wygrana np 116-112 jest powodem do tego by Głowacki nie walczył z Corą jr to jest to kolejna bzdura, bo, na dystansie 12 rund, wygranie 4 rund z Kołodziejem, to dobry powód do tego by Cora walczył z dopiero uczącym się Głowackim.
Następna strona

Powrót do Boks w Polsce