Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:52


Pomysł roku - Wilczewski ma trenować chłopaków w Stanach...

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Duncan

  • Posty: 1162
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:17

Pomysł roku - Wilczewski ma trenować chłopaków w Stanach...

Postniedziela, 22 gru 2013, 10:13

Szymański w wywiadzie dla RP mówi, że ich (Łaszczyka i jego) będzie trenować Piotr Wilczewski, który ma jeździć do Stanów. :lol: :lol: :lol: To jest farsa... Przecież oni mają wyjechać z Polski żeby nie trenować jak w Polsce... Łaszczyk jest zupełnie na inny rynek.

W Stanach jest mnóstwo świetnych trenerów właśnie od małych ludzi.

Mariusz Kołodziej może jest dobrym biznesmenem, ale to laik jeśli chodzi o boks. Kto mu powiedział, ze Wilczewski jest dobrym trenerem (jakie ma wyniki ? co osiągnął ?) i na tyle dobrym, że go trzeba wozić do Stanów ?

Łaszczyk boksuje najgorzej w karierze. Wilczewski każe mu boksować lewym prostym, zabrał pół-dystans, który u Szczurka był naturalny, zabrał mu ciosy sierpowe i uczy latania na nogach. Kamil przestał nokautować.
Offline

TomEn

Moderator

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 19:23

Re: Pomysł roku - Wilczewski ma trenować chłopaków w Stanach

Postśroda, 8 sty 2014, 12:21

Wilczewski zostaje już tylko przy Globalboxingowcach, zawodników Babilona trenował nie będzie. Powiem tak, lepiej dla nich :) Jeszcze chwila i okazałoby się, że Wilczewski jest trenerem mającym najwięcej zawodników w Polsce, co przy takim stażu to trochę szok.
Offline

Duncan

  • Posty: 1162
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:17

Re: Pomysł roku - Wilczewski ma trenować chłopaków w Stanach

Postśroda, 8 sty 2014, 16:04

TomEn napisał(a):Wilczewski zostaje już tylko przy Globalboxingowcach, zawodników Babilona trenował nie będzie. Powiem tak, lepiej dla nich :) Jeszcze chwila i okazałoby się, że Wilczewski jest trenerem mającym najwięcej zawodników w Polsce, co przy takim stażu to trochę szok.

Stażu i braku wyników.

Tomek, nie bądźmy naiwni, ilość zawodników to był najmniejszy problem współpracy z Wilczewskim. To jest medialny argument.

Najbardziej w tym wszystkim dziwi mnie Mariusz Kołodziej. Zero poważnych wniosków po Wachu ? Zwolnił De Leona jako winnego ? Kpina...

Nie ma żadnych sukcesów, ale dwie duże wpadki z Wachem i Głazewskim.
Offline

JackDr

Moderator

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): poniedziałek, 16 wrz 2013, 07:11

Re: Pomysł roku - Wilczewski ma trenować chłopaków w Stanach

Postczwartek, 9 sty 2014, 08:53

Szczerze, to do końca nie bardzo rozumiałem to zwolnienie De Leona. Moim zdaniem on się sprawdzał. Wach boksował u jego boku dużo lepiej. Fajna agresja, wychodził do ringu zniszczyć, zaczynało to coraz fajniej wyglądać.

Co do Wilka jako trenera, pożyjemy zobaczymy, ja bym go jeszcze nie skreślał. Jego boks bazował na dobrym przygotowaniu technicznym, fizycznym i twardości. Nie oszukujmy się, mistrza świata mieć nie będzie, dla chłopaków mierzących w solidny europejski poziom może wystarczyć.

Powrót do Boks w PolsceKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron