Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:47

Radom - AG Promotions

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

Radom - AG Promotions

Postniedziela, 22 gru 2013, 20:50

Jeżewski -strasznie spięty, ja rozumiem, ze bokser-hobbysta, ale z taką pracą tlenową miesni to on będzie tylko królem 4-rundówek jak Butterbean. Nie da się nie oddychać.

Starbała - bardzo szanuje, skończył sparing w 2 rundzie.

Maciec vs. Karapetja - tak jak sądziłem świetna walka. Zachwycony jestem. Pokazali więcej boksu niż gwiazdy ejdżbioł Kirkland z Tapią. Super. Maciec uratował zwycięstwo ostatnią rundą a w zasadzie znowu zawodnik Andrzeja Gmitruka przegrał przez obronę. To nie są żarty w boksie zawodowym. Karapetjan nie potrafi się bronić bo nikt go tego nie uczy, nie zna pół-dystansu. O ilu na środku ringu daje radę zejść, rozbiegać akcje rywala to przy linach Maciec dosłownie widział jak rywal puchnie. Gdyby ta walka na 8 rund Maciec (dzisiejszego wieczoru) wygrałby to lżej a nie rzutem na taśmę. Bardzo mi sie podobały uwagi i energia Michalczuk w narożniku Maćca. Lepiej niż ci cyrkowcy jak Okreskowicz czy Średnicki.

Maciec bardzo zmężniał po walce z Branco. To był typowy pojedynek boksera zawodowego z amatorskim, nawet jeśli ten drugi ma większy fizyczny talent do boksu.

Cieslak - była mu potrzebna taka walka. Fizycznie, mentalnie i technicznie. Zrobił co było trzeba.

Syrowatka - nie podoba mi się jak wygląda.
Ostatnio edytowano niedziela, 22 gru 2013, 22:59 przez Duncan, łącznie edytowano 2 razy

H?

Re: Radom - AG Promotions

Postniedziela, 22 gru 2013, 21:03

Maciec vs. Karapetjan bardzo dobra walka. To potwierdza to co zawsze piszę, dobrą gale, walkę roku robią właśnie takie pojedynki jak ten, czy CIeslak-Krasnopolski, nawet głupie Snarski-Zegan, a nie ente przetarcie danego prospekta. Dlatego w grupie trzeba robić pewną selekcje i niektórych zawodników mieć na widowiskowość walk, którzy mogą przegrać, a nie wszystkich nudno prowadzić na titleshota, tak żeby po drodze czasem nie przegrali. Jedna ciekawsza walka i gala siłą rzeczy będzie miała lepszy odbiór.

Duncan

Postniedziela, 22 gru 2013, 21:36

Piotr Wilczewski publicznie stwierdził, ze Kamil Łaszczyk jest gotowy na walkę o MŚ gdyż "pokonałby takiego Salido". Jaką on ma wiarygodność jako fachowiec ?

gazda

Postponiedziałek, 23 gru 2013, 00:39

Wilczewski chyba mowi to jako swego rodzaju reklame.... raczej sam w to nie wierzy. Przynajmniej mam taka nadzieje. Kamil dobry chlopak, ale gdzie z czym i do czego teraz ? Niech sie uczy.

Powrót do Boks w Polsce