Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:52

KP - Arłamowo, 15 marca

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

KP - Arłamowo, 15 marca

Postniedziela, 9 lut 2014, 18:27

Wystąpi Piątkowska, Matyja, debiut Szeremety. Main event proponowany Sosnowski vs. Najman.

Trzeba być z kosmosu żeby wieszać psy na Sośnie za tę walkę. Dobry pomysł dla Alberta.

salc

Re: KP - Arłamowo, 15 marca

Postniedziela, 9 lut 2014, 19:33

Już widzę kolejki po bilety jak w Ikeyi po hotdogi za 1zl.Serio.Każdy kupi.

Matys

Postniedziela, 9 lut 2014, 20:53

To jest gala Knockout Promotions? Zbiera mi się na śmiech jak sobie przypomnę te listy otwarte i apele w sprawie Najmana, premia dla przeciwnika, Najman to nie pięściarz, itd, itp :D

Do samej walki nic nie mam, dużo lepsze to niż Sosnowski - Włodarczyk, no i w boksie, a nie w kiślu, trzeba jakoś pieniądze zarabiać, a jestem pewien że oglądalność będzie wysoka. Zawsze uważałem, że na Najmana plują, ale każdy by chciał go mieć na gali.

JackDr

Moderator

Postponiedziałek, 10 lut 2014, 10:41

Zestawienie fajne, ale nie wiadomo czy Najman się zdecyduje, bo niedługo po tej gali organizuje swoją i pewnie będzie tym mocno zajęty.

Nie wiem w jakiej formie jest teraz Sosnowski, ale pewnie biorąc pod uwagę ostatnie wyskoki alkoholowe - w nie za wysokiej. Poza tym Albert mocno rozbity, nie wiadomo jak by sobie poradził jak przyjmie cios w agresywnym rzuceniu się na niego przez Najmana (pewnie coś tam wejdzie, bo Sosnowski nigdy nie miał dobrej obrony). Mimo wszystko 70/30 dla Sosnowskiego.

W ogóle to od pewnego czasu jest jakieś ocieplenie na linii NG - KP. KP reklamowało swoją gale podczas gali w Częstochowie. Sami umieszczają informacje o galach Najmana i o nim samym na rp. Boxingnews i azor też w innym tonie piszą o eventach KP.

H?

Postwtorek, 11 lut 2014, 22:42

Najman i Sosnowski nazwiska medialne. Obecnie walka trochę freak, ale jestem za, bo to przyciągnie do boksu niedzielnych. W KSW co chwile były freak fighty z Pudzianem i wypromowali dyscyplinę. Wszystko co wpływa na popularność jest dobre. Binkowski dla Cieślaka też świetny pomysł. Cieślak ma dopiero 4 walki, więc nikt nie powie że rywal za słaby, a "medialny" Binkowski jest lepszy niż jakiś "węgier".

Duncan

Postsobota, 15 lut 2014, 11:12

Matyja z Dąbrowskim (świetne zestawienie choć Matyja jest dla mnie wyraźnym faworytem) i Szeremeta z Chorwatem 4-1-1.

Dobrze, że Szeremeta boksuje jeszcze przed dla mnie niezrozumiałą walką z Jackiewiczem, ale to powinien być jeszcze łatwiejszy rywal. Do wszystko kwestia psychiki, on powinien uderzyć jakiegoś Węgra KO 1. Szeremeta żeby boksować z Jackiewiczem musi zajebiście wierzyć w siebie i nie bać się Rafała.

Duncan

Postniedziela, 2 mar 2014, 10:48

Main event Wawrzyk vs. Botha. I jak na galę hotelową i miejsce w jakim znalazł się Wawrzyk to porządny, uczciwie znośny rywal.

Wg. boxrecu Botha siedzi w Cali i trenuje Abelem Sanchezem. W tym samym gymie sparingpartnerem jest zaginiona ofiara Iwajła Gotzewa Oleg Płatow.

Pytanie ile będzie ważyć Botha. To jest stała zależność. Jak jest lżejszy to się nie przewraca..

Powrót do Boks w Polsce