Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:48

Andrzej Wawrzyk

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

Andrzej Wawrzyk

Postwtorek, 11 cze 2013, 08:21

temat do kasacji
Ostatnio edytowano wtorek, 11 cze 2013, 14:39 przez Duncan, łącznie edytowano 1 raz

elmerhiggins

Re: Andrzej Wawrzyk

Postwtorek, 11 cze 2013, 11:30

Przydałaby się przerwa i wzmocnienie fizyczne, poważne wzmocnienie fizyczne.

przemo663

Postponiedziałek, 3 lut 2014, 11:45

Strasznie się uwzięli wszyscy w PL, żeby tego Sosnowskiego wyciągać z letargu. Rozumiem, że pokusa marketingowa w tym przypadku jest, ale czy to koniecznie jest najlepsza metoda by spróbować odbudować Wawrzyka? Tak na marginesie ciekawym testem, w drugiej połowie roku byłoby starcie Wawrzyk - Mollo. Dla mnie byłby to dobry drogowskaz czy warto jeszcze traktować i promować AW jako prospekta.

Duncan

Postponiedziałek, 3 lut 2014, 17:55

przemo663 napisał(a):Strasznie się uwzięli wszyscy w PL, żeby tego Sosnowskiego wyciągać z letargu. Rozumiem, że pokusa marketingowa w tym przypadku jest, ale czy to koniecznie jest najlepsza metoda by spróbować odbudować Wawrzyka? Tak na marginesie ciekawym testem, w drugiej połowie roku byłoby starcie Wawrzyk - Mollo. Dla mnie byłby to dobry drogowskaz czy warto jeszcze traktować i promować AW jako prospekta.

Z kimś musi boksować a ciężko wstawić mu na dziś Słowaka. Na mocnych rywali nie ma szans w tym roku (ze względu szkoleniowych).

Mollo ? Super pomysł, ale najpierw niech stoczy jeszcze jedną walkę. Williams jest fajny dla psychiki, KO 1, ale niech przeboksuje parę rund, poczuje się w ringu.

dude

Postczwartek, 20 lut 2014, 14:57

Botha będzie rywalem Wawrzyka w Arłamowie.

Moim zdaniem bardzo fajna walka na ten moment. Czytam w komentarzach na rp, ze to drugi Williams, ale Botha to zdecydowanie bardziej wymagający rywal i myślę, że Wawrzyk może z nim mieć niemałe problemy.

Wawrzyk po 9 miesięcznej przerwie po porażce z Powietkinem przeboksował raptem jedną, jednostronną rundę z Williamsem. Nie można się było spodziewać, że teraz dostanie nie wiadomo jakiego rywala.

Przypuszczam, że Botha będzie daleki od przyzwoitej formy, ale to nawet lepiej, bo Biały Bizon w formie jeszcze sprzed dwóch lat mógłby się na tym etapie okazać zbyt mocnym rywalem dla Cyca.
Wątpię, żeby Wawrzyk mógł to wygrać przed czasem, a na pewno nie w pierwszych rundach, więc powinniśmy dostać materiał poglądowy na to, czy u Wawrzyka rzeczywiście jest jakiś progres. Jak wypadnie w tej walce dobrze, to będzie można myśleć o mocniejszych rywalach.

KiDDynamite

Postpiątek, 21 lut 2014, 09:37

Jak na galę z takim budżetem i obecną sytuacją Wawrzyka to rywal bardziej niż ok. Przewrócić się za szybko nie da (o ile w ogóle go Wawrzyk skumuluje), a przyjeżdżając z jako taką formą może dać niezłą walkę i kilka odpowiedzi na pytanie "co dalej z Wawrzykiem". Jak dla mnie strata czasu i pieniędzy, no ale nie chcę zaglądać do portfela duetu W&W.

Powrót do Boks w Polsce