Teraz jest sobota, 21 wrz 2019, 00:23


Krzysztof Kosela - Jewgienij Orłow 11 czerwca

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Duncan

  • Posty: 1162
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:17

Krzysztof Kosela - Jewgienij Orłow 11 czerwca

Postśroda, 3 maja 2017, 19:01

W świecie AJ i braci Charllo, co może zrozumiałe, nie każdy może zwracać uwagę na rodzime podwórko i mieć jego przegląd... jest dobry chłopak na profi - Krzysztof Kosela, niepokonany, 2 metry, 112 kg, naturalnie agresywny. Ma według mnie dużo lepsze predyspozycje niż miał Wawrzyk gdy przechodził na zawodowstwo. Jasne, Andrzej był lepszy technicznie, miał młodzieżowe sukcesy amatorskie, pewnie był szybszy (Wawrzyk był/jest naprawdę szybki jak na hw i to trzeba mu oddać), ale Kosela jest naturalnie "w ch. silniejszy" i wychodzi się bić a nie kontemplować lewym prostym. Psychika. Widziałem jego walkę-wpadkę z Coliciem (to taki Mollo z Chorwacji) i Kosela tam dostał w bójce ze skrętem i usiadł na dupie. Reakcja ? Kurwa, Panowie, pełna korba, jakby Colic mu matkę opluł. Urwał Jugolowi głowę za to. :twisted: Oczywiście, że dyskoteka, Fiodor Łapin darłby się na niego przez 15 minut za taką walką, ale ... mentalnie on przełamał się w tej kryzysowej sytuacji. Dostał dobrze, KD, wstał i poszedł do przodu jak Głowacki. To się ma lub się tego nie ma.

Co się stało jak Wawrzyk na podobnym etapie dostał z Mozaliewem ? Dance makabr, paraliż i ucieczka. No, jak wyżej, psychika.

Orłowa chyba tutaj każdy zna - pierwszy sprawdzian dla Koseli. Oglądamy !
Offline

Duncan

  • Posty: 1162
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:17

Re: Krzysztof Kosela - Jewgienij Orłow 11 czerwca

Postczwartek, 4 maja 2017, 17:03

Za RP:

Whyte będzie sparował z Koselą przed walką z Wachem

Krzysztof Kosela (10-0, 9 KO) będzie jednym ze sparingpartnerów Dilliana Whyte'a (20-1, 15 KO) w czasie przygotowań do walki z Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO) - poinformował na Twitterze Piotr Jagiełło, dziennikarz Sportowefakty.wp.pl.

Mierzący 200 cm Kosela na sparingach w Anglii ma spędzić dwa tygodnie. Jednocześnie Polak będzie przygotowywał się do własnej, czerwcowej walki z Rosjaninem Jewgienijem Orłowem.

Pojedynek Whyte - Wach będzie główną atrakcją gali zaplanowanej na 3 czerwca w Londynie. Walkę dwóch wysoko notowanych zawodników wagi ciężkiej zakontraktowano na dwanaście rund.

Powrót do Boks w PolsceKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość