Teraz jest środa, 19 cze 2019, 22:58

Diablo vs. Gevor, czerwiec, IBF eliminator

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

Diablo vs. Gevor, czerwiec, IBF eliminator

Postpiątek, 12 maja 2017, 21:14

Dla mnie Włodarczyk jest nie tyle "nieobliczalny" co niewiarygodny. On chyba naprawdę ma coś z głową. Popatrzcie na jego ostatnią walkę z Harthem... ja nie wiem jak to nazwać, przez 12 rund zapomniał jak się boksuje. I żeby nie było - Harth nie miał stylu młodego Cunna czy Palaciosa I. Nie robił NIC a Krzysiek go... klinczował. :shock: :?

Z Gevorem jest wg. mnie dużym faworytem, pytanie czy mu znowu coś nie odjebie.

Gwahlur

Re: Diablo vs. Gevor, czerwiec, IBF eliminator

Postsobota, 13 maja 2017, 09:11

Duncan napisał(a):On chyba naprawdę ma coś z głową
Chyba? Po 12 rundach z Mayfieldem, gdzie Diablo szedł po rekord w kwestii wyprowadzonych ciosów oraz po tym jak Włodarczyk pierwsze 6 rund rewanżu z Cunnem oddał jak banknot na tacę, to nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Czyli już od dekady to wiadomo.

Krzysztof potraif się rozlużnić jak z Ruedigerem Mayem i być wysokiej klasy pięsciarzem, potrafi nie być spięty i pokazywać pracę nóg jak nigdy w rewanżu z Fragomenim, a potrafi sie spiąć i oddać walkę bez walki. Wszystko z powodu psychiki.

przemo663

Re: Diablo vs. Gevor, czerwiec, IBF eliminator

Postczwartek, 18 maja 2017, 12:53

Jakbym miał obstawiać jak wyjdzie to bym obstawił, że będzie przeciętna wersja Diablo [czytaj: kijas w dupie]. Przy czym obstawianie dyspozycji Włodarczyka to już od dawna jest ruletka. Swoją drogą z Krzyśkiem od paru ładnych lat jest tak, że w zasadzie pisze się przed każdą walką to samo. Jakby tak pewnie przejrzeć jakieś archiwum postów powiedzmy sprzed 5 lat, to opinie,wnioski etc byłyby praktycznie identyczne.

Uważam, że Yale robi błąd z opowiadaniem o tych milionach co to czekają w sejfie. Jeżeli jest to jakiś rodzaj mobilizacji to wg mnie jest spore ryzyko, że odniesie on odwrotny skutek.
1. Diablo ostatnią w miarę sensowną walkę na poziomie dał w 2013 więc podejrzewam, że on gdzieś tam w środku się już spina żeby wypaść dobrze.
2. Wie, że ma już swoje lata i margines błędu / wpadki jest już naprawdę cieniutki.
3. Jak się dołoży do tego rzekome miliony, to dla osoby o tak niestabilnej psychice jak Włodarczyk to wcale nie musi być dopalacz a bardziej środek przeczyszczający.

Zresztą tak na marginesie o milionach lepiej mówić jak już są na koncie albo przynajmniej jak podpisane są kontrakty. Zwłaszcza w takim biznesie jak boks gdzie jak wiadomo coś może się wysypać w minutę i nie do końca ma się na to wpływ. I to nie jest tylko przykład Diablo, ale tak samo bywa z ogłaszaniem walk Szpilki a i z przeszłości można by całką ładną składankę skomponować.

Powrót do Boks w Polsce