Teraz jest środa, 19 cze 2019, 23:01

02.12.2017 Kraków, Zimnoch vs. Szpilka

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

02.12.2017 Kraków, Zimnoch vs. Szpilka

Postpiątek, 1 wrz 2017, 15:15

Nigdy jeszcze szanse nie były bardziej wyrównane - Szpilka jest po spektakularnej klęsce a Zimnoch jednak na fali wznoszącej.

Po walce Szpilka vs. Kownacki uznałem, że się już nie nadaje do boksu, że w sumie nie wiem o co chodzi, że to rzucam. Że mnie się tylko wydawało, że to czuje i rozumiem. Po rozmowie z yale wróciłem dopiero na Floyd vs. Mc (mam wielką sympatię do May), na szczęście zobaczyłem też Cotto, w którego już nie wierzyłem i powoli zaczynam się budzić do boksu na nowo.

Powiem tak: wszystko zależy go głowy Szpilki, bo jest lepszym pięściarzem niż Zimnoch. Wiem, że jest też lepszy niż Kownacki, więc.... tak jak na początku zdania.

Szpilka TKO 8.

P.S
Możliwy, proponowany co-main event to freak fight Najman vs. Binek. wg. mnie marketingowo bardzo dobry pomysł (nawet dla tych konferencji prasowych, które będą WSZĘDZIE pokazywane i cytowane) !

Red Skull

Moderator

Re: 02.12.2017 Kraków, Zimnoch vs. Szpilka

Postpiątek, 1 wrz 2017, 19:33

Po walce Szpilka vs. Kownacki uznałem, że się już nie nadaje do boksu, że w sumie nie wiem o co chodzi, że to rzucam.

Bo Ty masz za duza wiarę w ludzi, no przynajmniej pięściarzy, których lubisz. A tymczasem wystarczy, ze posypie się drobna sprawa wymiaru bardzo-bardzo ziemskiego, która potrafi narobić niezłego zamieszania w głowie podatnego na takie sprawy pięściarza i jest klops. Byc moze tak było w wypadku Artura. Pięściarz to nie druzyna futbolu amerykanskiego.

A propo mała dygresja (nie banujcie). Ja uknułem pewną hipotezę na temat psychiki Gołoty. Kiedyś p. Mariola wypowiadała się, ze jak Andrzej trafił na włoskie towarzystwo w USA to zrobił się niespecjalny w stosunku do zony. Ja tak sobie myślę, ze bagatelizowała Gołotę, gdy był jeszcze w Polsce, ale mniejsza. Chodzi mi o to, ze póki robił co chciał w zyciu prywatnym, tak ze rodzina była na trochę dalszym planie to lepiej sprawdzał się w ringu. I o ile nawet tracił głowę to nie w sposób quittera. Bowe'a to bił w jaja ze złości, nie ze miał dość. Uwierzcie mi. Samson pododbnie. A jak juz Andrzej dowiedzial sie, ze koledzy to nie zawsze sklonni do klepania po ramieniu w kazdej sytuacji, w przeciwienstwie do zony, to zaczal nadstawiac ucho na babskie biadolenie. A od tego juz prosta droga do wbicia sobię w głowę zasady - jak wygrasz to dobrze, jak przegrasz to tez, obys tylko zdrowy wrócił. A później to juz były tego efekty vide Tyson. Upraszczam, wiem ale chyba coś w tym jednak jest.

Zimnoch - Szpilka super, juz czekam na rewanz. Jak się Artur skupi to wygra. Dobrego trenera mu trzeba i dobrego obozu, kurcze z dala od snapczatów.

Duncan

Postsobota, 2 wrz 2017, 05:57

A swoją drogą ciekawe kto będzie trenerem Szpilki.... Łapin ma zasady i Artura nie przyjmie, w PL został chyba tylko Złotkowski, ale słysze obawy (tego samego Łapina) czy on zapanuje nad Szpilka.

W tej całej edukacji Szpilki najwięcej racji miał niedawno trener Raubo - gdyby Szpilke ktoś w odpowiednim miejscu w pysk strzelił, a nie pozwalał na wszystko... to dziś mielibyśmy dalej profi, a nie atrakcje ppv.

Duncan

Postniedziela, 10 wrz 2017, 16:37

Wróbelki ćwierkają, że walki (Sz. - Z.) prawdopodobnie nie będzie. Na domiar złego dla organizatorów zastępstwem na wypadek W (Abell "zweryfikuje odmownie" Zimnocha) miał być dla Szpili Aguillera, którego ściągnięto do Polski w ramach akcji reklamowej jako ew. zastępstwo Zimnocha. Tak, Panowie, to Werwejko był dla Aguillera a nie na odwrót. Aguillera miał się odrdzewić i mieć walkę na otwartym Polsacie.

Nie fart polega na tym, że Zimnoch przegrał, Aguillera przegrał choć miał wygrać a zakontraktowanie Abella w zamian Zimnocha jest, cytuje "nieodpowiedzialne biznesowo". :D :lol: :oops: W tej chwili jest pomysł walki Szpilka vs. Werwejko :!: bo z naszych miSZCZów tylko Siergiej został. Reszta dzieli się na znokautowanych przez Abella z 3 ligi lub tych, którzy przed nim "biznesowo" uciekli... po prostu, klęska urodzaju.

P.S
A jakby wzięli dla Szpilki tego Haumono ?

Duncan

Postniedziela, 17 wrz 2017, 06:30

Nie ma weekendu, w którym któryś z zawodników "trenera Riczarda" nie zostałby znokautowany

https://www.youtube.com/watch?v=LObyFQ4Hx_U

Good Luck Krzysiek... :?

Powrót do Boks w Polsce