Teraz jest środa, 19 cze 2019, 23:01

Runowski - fresh journeyman ?

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

Runowski - fresh journeyman ?

Postczwartek, 14 lut 2019, 08:31

P. Runowski przeprosil za bledy, za to ze dal sie komus podpuscic, dac manewrowac przeciwko KP. Prosi o walke wiec dostal natychmiast propozycje ciekawej walki 16 marca we Francji. Trzymamy kciuki - Andrzej Wasilewski

No, Runowski się poddał i teraz dostanie pay-day i początek równi pochyłej... z jednej strony szkoda bo dla mnie Runowski to był większy talent niż Syrowatka czy Szeremeta, z drugiej strony nie dziwie się yale, że chce już Przemka tylko na wyjazdy.

Ja nigdy nie zrozumiem decyzji jak Jonaka czy Runowskiego. Nie znam zawodnika, który odszedłby z KP, kontynuował karierę i wyszłoby by mu to na dobre. To są jacyś przeklęci wichrzyciele... to nie jest tak, ze Runowski odchodzi bo Eddie Hearn kupił go bajecznym kontraktem, to jest tak, ze Runowski odchodzi bo ktoś mu powiedział, że samemu będzie lepiej.

Jeszcze rozumiem koniec kariery (abstrahuje od powodów) - Kołodziej (jaki ten boks straszny, to jednak nie dla mnie), Wawrzyk (jak mają mnie zawiesić to ja na kasie nie stracę) czy Kostecki (zawieszenie, uzależnienia, wyrok). Ale taktyka Jonaka czy Runowskiego... ? Po co było się kłócić ?

przemo663

Re: Runowski - fresh journeyman ?

Postczwartek, 14 lut 2019, 14:33

A rywalem Runowskiego Yannick Dehez.
http://boxrec.com/en/boxer/711665

Duncan

Postczwartek, 14 lut 2019, 17:46

Mnie naprawdę rozbrajają te komentarze, kibice strasznie wolno się uczą. Generalnie są one na plus, że swoją postawą Runowski "w końcu się doprosił" o dużą walkę. Chłop jest po operacji, ostatni raz trening boksu na poważnie miał w maju 2018. Mało tego - jedzie do Francji, bez sparingów, bez trenera na serio, do miasta swojego rywala a walka z tego co widzę na 10 rund. Przecież to jest pierwszy krok do zostania Bartkiem Grafką BIS. A to dzbany cieszą, że się postawił.

Co zrobiłbym będąc Runowskim (rozumiem, ze potrzebuje kasy). Dałbym 100 % siebie przez pierwsze trzy rundy. Blitzkirg. Uda się lub nie. Potem bym wrócił do Polski i rozwiązał kontrakt z KP.

przemo663

Postczwartek, 14 lut 2019, 18:36

A wiadomo jak wygląda kontrakt Runowskiego z KP. Bo mówiło się, że kończył się w grudniu, a można podejrzewać, że jednak nie...

Powrót do Boks w Polsce