Teraz jest sobota, 17 lis 2018, 04:29

Marek Piotrowski

• Autor
  • Wiadomość

Trevor

Marek Piotrowski

Postsobota, 30 lis 2013, 12:25

http://boxingpassion.com/2013/11/04/rozmowa-z-markiem-piotrowskim/
http://www.fightingclub.pl/2013/09/19/wywiad-z-markiem-piotrowskim-o-szpilce-walce-golota-saleta-i-szansach-fonfary/
Marek Piotrowski to swietny analityczny umysł.

Mógł mieć Title Shot z Reggy Johnsonem o IBF w LHW. Był też pomysł na jego pojedynek z Michalczewskim. Oczywiście w żadnym starciu Piotrowski nie byłby faworytem. Raz to zdrowie, dwa to wieloletnie nawyki z kicku. To tak w ramach ciekawostki.

ps. jużeli dobrze pamiętam to walka z Johnsonem miała być o vacant IBF(chyba). W każdym razie miała być taka walka, Pożyczka nie pozwolił Markowi na kontynuowanie kariery.

Duncan

Re: Marek Piotrowski

Postsobota, 7 gru 2013, 21:35

O Mr. Pożyczka się pojawiał... z wielkim dystansem podchodzę do tego co mówi... "FrankiLajs...prawda".

Może to jest i dobry człowiek, ale żyję trochę w świecie swoich wyobrażeń, nie do końca na czasie, świetna auto-promocja, lubi się mijać z faktami, mitoman. Niesamowicie patetyczny.

Dawid

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 00:09

Duncan napisał(a):O Mr. Pożyczka się pojawiał... z wielkim dystansem podchodzę do tego co mówi... "FrankiLajs...prawda".

Może to jest i dobry człowiek, ale żyję trochę w świecie swoich wyobrażeń, nie do końca na czasie, świetna auto-promocja, lubi się mijać z faktami, mitoman. Niesamowicie patetyczny.

A ja lubię tego gościa fajnie gada i z nim Głażewski lepiej boksował niż trenując z Wilczewskim.
Szacunek dla Pożyczki za to, że ważne było dla niego zdrowie Piotrowskiego. Niewielu by tak postąpiło. Taki facet do ciekawych opowiastek też z niego, mi tam dobrze się go słucha, jest inteligentny a, że swoje przeżył to może trochę też widać, życie również i jego nie oszczędziło. Pożyczka to wręcz legenda. Tak samo jak Marek Piotrowski , który jest wielkim wojownikiem.

Duncan

Postwtorek, 10 gru 2013, 17:01

Ja nie mogę słuchać Pożyczki. Jego wypowiedzi to masakra jakaś.

Podobnie nigdy nie mogłem zrozumieć o co chodzi z legendą Piotrowskiego. Nie znam się na innych sportach, nie wiem, kick-boxingu. Nasłuchałem się o tym Piotrowskim i parę lat temu zobaczyłem jego dwie walki z boksie... to był zawodnik na 3-4 dla Kosteckiego z najlepszego okresu. Piotrowski miał nabity rekord, błędów całą masę, Kostecki i Fonfara przed czasem i myślę, że przed połową walki.

Może był Mistrzem w kick-boxingu. Nie znam się na kopaniu ludzi.

Red Skull

Moderator

Postwtorek, 10 gru 2013, 17:06

Ciekawy dokument -

http://youtu.be/OQmVmf8ayxE

Trevor

Postczwartek, 12 gru 2013, 19:18

Duncan napisał(a):Ja nie mogę słuchać Pożyczki. Jego wypowiedzi to masakra jakaś.

Podobnie nigdy nie mogłem zrozumieć o co chodzi z legendą Piotrowskiego. Nie znam się na innych sportach, nie wiem, kick-boxingu. Nasłuchałem się o tym Piotrowskim i parę lat temu zobaczyłem jego dwie walki z boksie... to był zawodnik na 3-4 dla Kosteckiego z najlepszego okresu. Piotrowski miał nabity rekord, błędów całą masę, Kostecki i Fonfara przed czasem i myślę, że przed połową walki.

Może był Mistrzem w kick-boxingu. Nie znam się na kopaniu ludzi.

Marek boksował zarobkowo. Sam mówi, że nic w boksie nie osiągnął. Między walkami kicku boksował, cała hisoria boksu Marka. W Kicku zdominował LHW- zunifikował wszystko. Jako sportowiec wzór.

Pożyczka to rozbity życiowo gość. Jest też rozbity bokserko, w latach 80 był sparingpartnerem Kardy Olimpijskiej USA. Boksował w 75 kg. Mitoman, to fakt. Facet żyje w swoim świecie, który tylko on zna. On stoczył nawet jedną zawodową walkę, nie ma tego na boxrecu- ale słyszałem to z wiarygodnego źródła.

Duncan, "franki Lajs" to jeszcze nic. Najlepszy jest " Majkel Muraa" :D

Duncan

Postsobota, 14 gru 2013, 21:36

Gdyby miał jakiś komunikator to bym napisał do Lilesa aka FrankiLajsPrawda czy faktycznie zna Pożyczkę a jeśli tak to od jakiej strony. W ogóle mam ochotę zweryfikować niektóre rzeczy podawane przez Pożyczkę.

Słyszałem kilka historii o wyjeździe Głaza i Sołdry do Detroit. Trochę śmieszne, trochę straszne. Ciekawe czy Pożyczka w ogóle pamięta ten wyjazd...

Nie słyszałem wcześniej żeby Pożyczka boksował. Aż dziw, ze się tym nie pochwalił.

Powrót do Ogólnie o MMA / Kickboxing