Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:51

Polskiring

• Autor
  • Wiadomość

dude

Polskiring

Postniedziela, 30 cze 2019, 06:43

Szukałem wątku o którym wspomniałem w temacie Sulęcki - Andrade. Nie znalazłem tego czego szukałem, bo strona która mnie interesowała najprawdopodobniej nie została zarchiwizowana, ale generalnie fajnie jest poczytać takie posty z perspektywy czasu jak chociażby ten Gwahlura o Fury

Tyson Fury (3-0-0, 3 KO)

http://www.boxrec.com/list_bouts.php?hu ... &cat=boxer

Brytol, 20 lat, centymetr wyzszy niz Vitali Kliczko. Tatus nadal mu imie Tyson gdy byl noworodkiem w szpitalu i bylo z nim bardzo zle. Teraz ma sie lepiej.

Tyson na te gabaryty jest szybki, dosyc wszechstronny w ataku. Proste, sierpowe, podbrodkowe, na korpus, kombinacje. Nie ma niestety mocnego ciosu jak na HW. W debiucie zawodowym byl otluszczony ale facet sie wowczas ozenil, byl min. po miesiacu miodowym. Pozniej wzial sie do pracy i do diety. Ponoc nigdy wczesniej tak nie cwiczyl ani nie jadl i sa efekty, w ciagu 10 tygodni zrzucil 6 kg i teraz wyglada w porzadku, nie jak Wach. W ostatniej walce szybko znokautowal Pereta, ktory rzadko przegrywa przed czasem (25%) a tylko raz w karierze, na 20 porazek, przegral tak szybko. Wczesniej Tyson niezle wygladal na tle ambitnego jak diabli i dosyc silnego Zellera.

Mysle ze warto mu sie przygladac (podobnie jak Deontayowi Wilderowi), zwlaszcza ze to jeszcze dzieciak, jego prime moze byc np. za 10 lat i lepszy niz teraz bedzie juz tylko z racji samego starzenia sie. Na razie nie wiadomo jak z kondycja, szczeka, sercem do walki czy obrona.

ps wlasnie obejrzalem Fury-Paret i musze przyznac ze Tyson w duzej czesci na wlasne zyczenie wypadl naprawde slabo. Rece na jajkach, pajacowanie, popisy. Mlody zlapal kilka nieprzyjemnych ciosow. Walke zakonczyl cornerman z powodu rozciecia. Calosci dopelniaja spodenki zwisajace Fury'emu w polowie tyłka i rywal na skutek tluszczu i owłosienia troche przypominajacy niedzwiedzia. Nie, walka z Marcelem Zellerem znacznie lepiej wyglada i oddaje jego mozliwosci. Co ciekawe dwaj ostatni rywale Fury'ego nie przyjechali tylko po porazke, cos tam probowali dzialac a rekawice nieduze.

Powrót do Szatnia / Administracja