Teraz jest wtorek, 16 lip 2019, 10:03

Sprawy Administracyjne

• Autor
  • Wiadomość

przemo663

Re: Sprawy Administracyjne

Postpiątek, 8 lis 2013, 20:57

OK zgadzam się na opcję nr.2

Ok dzięki za szybką decyzję.

Podaj w jakim formacie twój informatyk chce te dane. Do wyboru są: "gzip", "bzip2" oraz "text"

gzip

wygląd

Mogę zapytać ale zaznaczam, że ja się we wygląd specjalnie nie mieszam i poza jakimiś drobnymi korektami uwagami nie zaakceptuję formę w jakiej postawi to mój admin.

EDIT:

Zapytałem taką otrzymałem odp:
To bedzie phpbb 3.0.10 na skorze we-universal, ale zmodyfikowanej na potrzeby portalu

yale

Re: /// RingPolska.pl ///

Postponiedziałek, 11 lis 2013, 13:05

Dzien dobry, działa ! :D

H?

Re: /// RingPolska.pl ///

Postponiedziałek, 11 lis 2013, 14:18

U mnie też działa.

przemo663

Postponiedziałek, 11 lis 2013, 17:04

Mamy pewne problemy techniczne i jeszcze trochę z tym zejdzie. Proszę jeszcze o trochę cierpliwości.

Alan z Kac Vegas

Postwtorek, 12 lis 2013, 10:17

Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim tym, którzy poświecili swój czas i energie na zrobienie z boksforum, stronki z prawdziwego zdarzenia, gdzie nie będzie równy i równiejszy. Liczę, ze teraz wszystko będzie funkcjonować jak należy.

Brawo chłopaki za inicjatywę. ;)

Red Skull

Moderator

Postponiedziałek, 25 lis 2013, 10:32

Aby zachować jakiś porządek w wątkach bardzo ogólnych jak "waga ciężka" czy "różności bokserskie" tematy wymagające (?) dłuższej dyskusji będę przenosił do odpowiednich działów/wątków.

Tak jak miało to miejsce przed chwilą z postami dot. Reksia.

Gwahlur

Postpiątek, 6 gru 2013, 18:15

Kto w tak pojebany sposób podzielił temat waga ciezka, ze przeniósł moje ustosunkowanie sie do posta JackDr a zostawil w pierwotnym temacie post JackDr do którego sie ustosunkowałem? Czyżby Red Skull tak podzielił temat, żeby w tym pierwotnym wyszło, że nie odpowiedziałem na argumenty JackDr? A jeszcze w temacie pierwotnym zostawił posty Duncana do mnie, a... przeniósł moje odpowiedzi. Czyżby po to, aby w pierwotnym temacie wyglądało to tak, że nie odpowiedziałem na argumenty?

Po drugie w pierwotnym temacie powinien być link do nowego tematu, gdzie ta dyskusja była kontynuowana.

Red Skull

Moderator

Postpiątek, 6 gru 2013, 18:22

Zostawiłem po poście użytkowników, którzy wypowiadali się w temacie o Chisorze-Pala w wadze ciężkiej. Reszta została przeniesiona.

Czyżby po to, aby w pierwotnym temacie wyglądało to tak, że nie odpowiedziałem na argumenty?

Po drugie w pierwotnym temacie powinien być link do nowego tematu, gdzie ta dyskusja była kontynuowana.

Jest przecież cytat do którego Gwahlur się odnosił. Co linku to sami zakładajcie nowe tematy i podawajcie odnośniki, w chwili gdy w tematach ogólnych jest potrzeba (?) szerszej dyskusji. Nie dość, że posprzątać to jeszcze cukierka dać... :lol:

Gwahlur

Postpiątek, 6 gru 2013, 18:36

Red Skull napisał(a):Zostawiłem po poście użytkowników, którzy wypowiadali się w temacie o Chisorze-Pala w wadze ciężkiej. Reszta została przeniesiona

Ja... TEŻ byłem użytkownikiem, który po poście wypowiadał się w temacie Chisora-Pala w wadzę ciężkiej. Jeśli więc przeniosłeś mnie, to powinieneś przenieść i ich. A jeśli nie przeniosłeś ich, to nie powinieneś przenieść i mnie.
Red Skull napisał(a):Jest przecież cytat do którego Gwahlur się odnosił

Czytanie ze zrozumieniem (możliwości intelektualne?) się kłania. Ja nie miałem pretensji o to, że w nowym temacie są moje posty, w których nie wiadomo do czego się odnoszę, tylko...

- "Kto w tak pojebany sposób podzielił temat waga ciezka, ze przeniósł moje ustosunkowanie sie do posta JackDr a zostawil w pierwotnym temacie post JackDr do którego sie ustosunkowałem?"
- "A jeszcze w temacie pierwotnym zostawił posty Duncana do mnie, a... przeniósł moje odpowiedzi."
Red Skull napisał(a):1) Co linku to sami zakładajcie nowe tematy i podawajcie odnośniki
2) Nie dość, że posprzątać to jeszcze cukierka dać...

1) Nie musimy. Twoim natomiast obowiązkiem jest sprzątanie i swój obowiązek wykonałeś cienko.
2) Czyli nie dość że posprzątał stronniczo, czyli źle, nie dość że choćby w części tego nie naprawił linkiem, to jeszcze... bezczelny jest, gdy mu się to wytyka :shock: Taki ktoś nie nadaję się na moderatora. Powinien, w porywach, przyjmować mocz do analizy, a nie być forumowym policjantem :idea:

Red Skull

Moderator

Postpiątek, 6 gru 2013, 18:50

1.
Ja... TEŻ byłem użytkownikiem, który po poście wypowiadał się w temacie Chisora-Pala w wadzę ciężkiej

Wypowiedział się, reszta też po raz, resztę przeniosłem, bo widocznie była potrzeba szerszego omówienia.

2.
- "Kto w tak pojebany sposób podzielił temat waga ciezka, ze przeniósł moje ustosunkowanie sie do posta JackDr a zostawil w pierwotnym temacie post JackDr do którego sie ustosunkowałem?"
- "A jeszcze w temacie pierwotnym zostawił posty Duncana do mnie, a... przeniósł moje odpowiedzi."

Post Jacka został jako pierwszy po poście Gwahlura, to był post Jacka odnoszący się do podwątku (o Chisorze i Pala). To samo Duncana.

1) Nie musimy. Twoim natomiast obowiązkiem jest sprzątanie i swój obowiązek wykonałeś cienko.

Swoje obowiązki wykonuje dobrze, nie muszę podawać linków do przenoszonych tematów.

Tyle z mojej strony.

Gwahlur

Postpiątek, 6 gru 2013, 19:19

Red Skull napisał(a):Wypowiedział się, reszta też po raz, resztę przeniosłem, bo widocznie była potrzeba szerszego omówienia

Reszta nie tylko wypowiedziała się raz, ale większość z tej reszty ZAATAKOWAŁA MOJE SŁOWA a mnie odebrano możliwość jakiejkolwiek obrony, wyrzucając ją z tematu. Po drugie proszę wskazać mi spisaną zasadę, że należy przenosić po jednej wypowiedzi! Nie ma? A to trzeba brać na zdrowy rozum, a na zdrowy rozum pozwalanie atakującym atakować, a autorowi atakowanych słów odebranie JAKIEJKOLWIEK możliwości obrony w tym temacie jest pojebane. Po trzecie Chisora-Pala idealnie pasuje do tematu "waga ciężka".
Red Skull napisał(a):Post Jacka został jako pierwszy po poście Gwahlura, to był post Jacka odnoszący się do podwątku (o Chisorze i Pala). To samo Duncana

W ten sposób odebrałeś mi możliwość JAKIEJKOLWIEK obrony moich słów w tym temacie. Zostawiłeś atak, wyrzuciłeś obrone i ty mówisz że to jest w porządku :shock:
Po drugiej mój post też odnosił się do podwątku o Chisorze-Pala :!: :!: :!:
Red Skull napisał(a):Swoje obowiązki wykonuje dobrze

Zostało wykazane, że zjebałeś sprawę, a na unaocznienie ci tego i wskazanie choćby częściowej naprawy wyrządzonego zła, zareagowałeś bezczelnością, co wskazuje na demoralizację.

A tak w ogóle to poproszę o wyjaśnienie sprawy przez Red Skulla, czy Red Skull jest dalej na mnie obrażony i twierdzi że nie rozmawia ze mną?!? Policjant nie może być obrażony na obywatela i nie rozmawiać z nim w zakresie pełnionej służby.

Duncan

Postpiątek, 6 gru 2013, 19:33

Red, skoro już mnie publicznie upominasz to zauważ, że ewentualny dubel wynika z czystego przypadku. Przecież to nie premedytacja, bo po co ?

Gwahlur

Postpiątek, 6 gru 2013, 19:52

W państwach cywilizowanych obrona ma charakter uprzywilejowany, przez co np w przypadku mów końcowych obrony i oskarżenia, to właśnie mowa końcowa obrony jest jako ostatnia, a więc lepiej zapadająca w pamięć i jako jedyna posiadająca możliwość kontrowania mowy końcowej oskarżenia, inny przypadek to np. ten - gdy obrona napotka dowód winy oskarżonego, to nie musi przekazywać go oskarżeniu, natomiast gdy oskarżenie napotka dowód niewinności oskarżonego, to musi go przekazać obronie, a ten mi kurwa odbiera w temacie prawo do obrony i w zadowoleniu swoim jeszcze bezczelny jest gdy mu to unaoczniam i wspominam częściowe naprawienie wyrządzonej przez niego szkody.

Składam wniosek o pozbawienie Red Skulla funkcji moderatora

Red Skull

Moderator

Postpiątek, 6 gru 2013, 20:02

Duncan napisał(a):Red, skoro już mnie publicznie upominasz to zauważ, że ewentualny dubel wynika z czystego przypadku. Przecież to nie premedytacja, bo po co ?

Nie twierdzę, że z premedytacją (skąd to w ogóle wziąłeś?), po prostu połączyłem Twoje posty zwracając Ci uwagę, że łamiesz regulamin. Masz tendencje do takiego pisania, popatrz np. tutaj:

viewtopic.php?f=14&t=289&p=3930#p3930

To samo można by było napisać w jednym poście, prawda? Zwracaj na to uwagę.

TomEn

Moderator

Postpiątek, 6 gru 2013, 21:55

Red Skull wykonuje funkcje moderacyjne dobrze i sprawnie. Z ogólnego tematu (waga ciężka) zrobił się temat szczegółowy (pala - chisora), więc jak najbardziej miał prawo to oddzielić. Szukanie w tym podtekstów i prób kombinowania na czyjąś korzyść/niekorzyść jest bez sensu.

Gwahlur

Postpiątek, 6 gru 2013, 22:01

TomEn napisał(a):Red Skull wykonuje funkcje moderacyjne dobrze i sprawnie
Puste ogólniki
TomEn napisał(a):Z ogólnego tematu (waga ciężka) zrobił się temat szczegółowy (pala - chisora), więc jak najbardziej miał prawo to oddzielić
Czytanie ze zrozumieniem. Ja nie napisałem, że nie miał prawa zrobić nowego tematu, tylko wskazywałem na to W JAK POJEBANY SPOSÓB ten nowy temat zrobił i że po zjebaniu sprawy jeszcze był bezczelny gdy mu to wskazałem.
TomEn napisał(a):Szukanie w tym podtekstów i prób kombinowania na czyjąś korzyść/niekorzyść jest bez sensu
To że twierdzisz, że jest bez sensu nie oznacza że jest bez sensu. Puste, bezwartościowe hasło, będące być może wyrazem solidarności moderatorów. To nawet nie oznacza że... ty tak myślisz. Ustosunkuj się do konkretnych argumentów!

Gwahlur

Postniedziela, 8 gru 2013, 18:37

Administrator naprawił zjebanie sprawy przez Red Skulla i to jest prawidłowa postawa, a nie solidarność moderacyjnych jajników, jaką wyżej zaprezentował TomEn.

Zrzucenie wszystkich postów do jednego tematu, przypomniało mi że... JUŻ WCZEŚNIEJ miała w tym temacie miejsce szersza dyskusja o Chisora-Pala. Przed moim opisem walki w temacie było 14 (słownie: czternaście) postów o ostatniej walce Derecka. Wówczas to Red Skullowi w temacie "waga ciężka" nie przeszkadzała szersza rozmowa o Chisora-Pala, co to, to nie, nie, nie, nie, nie, ale jak już ja zostałem zaatakowany i postanowiłem się bronić, aaaaaaa... to moja obrona natychmiast zaczęła Red Skullowi przeszkadzać o tak, tak, tak, tak, tak...

przemo663

Postniedziela, 8 gru 2013, 18:44

Już bardzo proszę bez takich. Nie róbmy z pierdoły wielkiego wydarzenia. Przeniosłem całą dyskusję o Chisorze z tematu "waga ciężka" do tematu Chisora - Pala i to wszystko. Forum działa fajnie, myślę że udaje się uniknąć śmietnika. Nie zaczynajmy więc z powodu błahostki kolejnej dyskusji o niczym. Jak są jakieś uwagi to pisać spokojnie, można na prv, w wolnej chwili przyjrzę się i rozpatrzę. Ja jestem bardzo zadowolony z moderacji i mam nadzieję, że dalej tylko takie problemy będą występować.

EOT

Gwahlur

Postniedziela, 8 gru 2013, 19:12

przemo663 napisał(a):Jak są jakieś uwagi to pisać spokojnie, można na prv, w wolnej chwili przyjrzę się i rozpatrzę
Kto do cholery przeniósł bezwartościową wypowiedz KidDynamite "Gwahlur, Ty spożywasz alko?" do MOJEGO tematu "Różności o tym i o tamtym"? Ten temat oczojebnie ma służyć podawaniu ciekawostek i przemyśleń, a nie składowaniu głupich, nadających się do wyrzucenia pytań do mnie. Przeniesienie tego śmiecia do mojego tematu nosi znamiona złośliwości. Chęci naplucia w coś mojego.

viewtopic.php?f=9&t=166

Niech kurwa zgadnę, Red Skull to zrobił ? :roll:

admin

Administrator

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 09:15

Obowiązkiem moderatora przy przenoszeniu tematu powinno być podanie nowego adresu oraz umotywowanie decyzji - to się należy jako elementarny szacunek czytelnikom i autorom.

Problemy z moderacją zgłasza się administracji forum - to jest skuteczniejsza droga, niż poprzez posty na forum. Listę administratorów można znaleźć klikając w link "ekipa" w górnej części strony.

Za przekleństwa na forum i obrażanie innych użytkowników rozdawane będą najpierw ostrzeżenia, potem bany. Bardzo proszę o trzymanie emocji na wodzy i prowadzenie dyskusji merytorycznie.

Problem zostanie rozpatrzony, a użytkownicy poinformowani o decyzji w tej sprawie.

Pozdrawiam,
admin.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szatnia / Administracja