Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:46

Sprawy Administracyjne

• Autor
  • Wiadomość

Gwahlur

Re: Sprawy Administracyjne

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 09:25

Gwahlur napisał(a):w pierwotnym temacie powinien być link do nowego tematu, gdzie ta dyskusja była kontynuowana
Red Skull napisał(a):Nie dość, że posprzątać to jeszcze cukierka dać...
TomEn napisał(a):Red Skull wykonuje funkcje moderacyjne dobrze i sprawnie
admin napisał(a):Obowiązkiem moderatora przy przenoszeniu tematu powinno być podanie nowego adresu - to się należy jako elementarny szacunek czytelnikom i autorom

Hehehe ten się śmieje, kto się śmieje ostatni :lol: :lol: :lol:

Czyli Red Skull nie zachował nawet elementarnego szacunku należnego czytelnikom, a mimo to TomEn klepał go po plecach mówiąc "Dobrze robisz, dobrze" :lol: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 gru 2013, 09:31 przez Gwahlur, łącznie edytowano 2 razy

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 09:29

admin napisał(a):Za przekleństwa na forum i obrażanie innych użytkowników rozdawane będą najpierw ostrzeżenia, potem bany
Wskaż mi taki punkt regulaminu odnośnie przekleństw. Chcecie z tego forum zrobić przedszkole?

admin

Administrator

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 09:55

Regulamin został zaktualizowany, proszę się zapoznać.

"Przedszkole" robią użytkownicy, którzy nie potrafią dostosować się do reguł dyskusji na odpowiednim (merytorycznym) poziomie. Eskalacja emocji w postaci przekleństw nie wnosi nic do tematu; wręcz przeciwnie - utrudnia prowadzenie dyskusji.

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 09:58

admin napisał(a):Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=8&p=4006#p4006.

Naruszenie p. I.2. regulaminu (nazwanie "śmieciem" wypowiedzi innego użytkownika)
Naruszenie p. I.3. regulaminu ("kurwa", "oczojebnie")
Naruszenie p. II.5. regulaminu (nazwa tematu "Różności o tym i o tamtym" nie sugeruje "oczojebnie", że służy wyłącznie podawaniu ciekawostek i przemyśleń)

Ale jaja :lol: Dostałem ostrzeżenie za nazwanie śmieciem posta KidDynamite, którego treść brzmi "Gwahlur, Ty spożywasz alko?". Poza tym napisałem "kurwa" i "oczojebnie" a to też przestępstwa na tym forum :lol:

Poza tym naruszyłem p. II.5. regulaminu, bo zdaniem administratora nie mam racji pisząc, że temat "Różności o tym i o tamtym" jest do podawania ciekawostek i przemyśleń. A ten punkt regulaminu brzmi:

"5. Tematy na forum to nie miejsce dla prywatnych dyskusji. Do kontaktu z konkretnym użytkownikiem służą prywatne wiadomości."

:lol: :lol: :lol:

Poza tym najpierw napisałem posta z "kurwa", potem nastąpiła zmiana w regulaminie i dopiero wtedy za "kurwę" dostałem ostrzeżenie :lol:

I wy narzekaliście na HALa 9000 :?: :lol:

admin

Administrator

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:02

"5. Zarówno tytuł tematu, jak i treść jego pierwszego wpisu powinny definiować kierunek dyskusji"
Regulamin został zaktualizowany, Ctrl+F5 odświeża stronę.

Dawid

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:03

Gwahlur najwidoczniej próbuje zniszczyć i to forum, znów zaczyna się śmietnik, mam nadzieję, że będzie skutecznie powstrzymywany. Ewidentnie do teraz ma żal, że nie może odwalać tego co robił na boksforum, czepia się moderacji, spraw regulaminowych, zwyczajnie próbuje podkopać wiarygodność ludzi, którzy w przeciwieństwie do niego robią coś wartościowego.

Wchodzę na waszą stronę główną patrzę co nowego na forum i co widzę ? Same sprawy administracyjne ! To ma być bodźcem zachęcającym normalnych ludzi do dyskusji ? Normalnemu człowiekowi z pewnością odechciewa się tu pisać.

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:08

admin napisał(a):"5. Zarówno tytuł tematu, jak i treść jego pierwszego wpisu powinny definiować kierunek dyskusji"
Regulamin został zaktualizowany, Ctrl+F5 odświeża stronę.
To dalej jest idiotyczne. Bo wychodzi na to, że dostałem ostrzeżenie ponieważ nie miałem racji co do tego co jest tematem tematu (już nawet abstrachując od tego czy nie miałem racji). Czyli dostałem ostrzeżenie za to, że... twoim zdaniem nie miałem racji :lol: :oops:

Gdzie są ci wielcy obrońcy wolności z boksforum, paniska jedne?

admin

Administrator

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:13

Gwahlur napisał(a):Poza tym najpierw napisałem posta z "kurwa", potem nastąpiła zmiana w regulaminie i dopiero wtedy za "kurwę" dostałem ostrzeżenie :lol:
I wy narzekaliście na HALa 9000 :?: :lol:

Do ostrzeżenia wystarczyło naruszenie p. I.2. Ostrzeżenie jest tylko ostrzeżeniem i nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji, chyba że użytkownik sobie je zlekceważy.

Regulamin jest jeszcze niedopracowany i prace nad nim będą trwały w celu zapewnienia możliwie najwyższego poziomu funkcjonowania forum.

Gwahlur napisał(a):Gdzie są ci wielcy obrońcy wolności z boksforum, paniska jedne?

Wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego.

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:20

Dawid napisał(a):Gwahlur najwidoczniej próbuje zniszczyć i to forum, znów zaczyna się śmietnik, mam nadzieję, że będzie skutecznie powstrzymywany. Ewidentnie do teraz ma żal, że nie może odwalać tego co robił na boksforum, czepia się moderacji, spraw regulaminowych, zwyczajnie próbuje podkopać wiarygodność ludzi, którzy w przeciwieństwie do niego robią coś wartościowego.

Wchodzę na waszą stronę główną patrzę co nowego na forum i co widzę ? Same sprawy administracyjne ! To ma być bodźcem zachęcającym normalnych ludzi do dyskusji ? Normalnemu człowiekowi z pewnością odechciewa się tu pisać.

Hehehe wychodzi zakłamanie. Jak ty potężnie i regularnie łamałeś regulamin i dostawałeś za to po tyłku, to był płacz i wielka niesprawiedliwość, a jak ja dostałem ostrzeżenie za coś śmiesznego, czego na dodatek nie było w regulaminie, a... to nawet nie pierdniesz :lol: :oops:

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:26

admin napisał(a):Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=8&p=4036#p4036.

Naruszenie regulaminu p. II.4. i II.6.
Drugie i ostatnie ostrzeżenie.

:lol: :lol: :lol:

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:38

Skoro więc administratorem jest człowiek, który ostrzeżeniami karze za byle co i karze nawet wówczas gdy nie ma tego w regulaminie, człowiek przy którym HAL 9000 to wielki liberał, to w takim razie do ostrzeżenia nominuje użytkownika H? za post o następującej treści:

" :ugeek: "

viewtopic.php?p=3397#p3397

przemo663 napisał(a):3. Zabronione jest pisanie postów niewiele wnoszących do tematu, składających się z jednego lub kilku słów, samych emotikon etc.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 gru 2013, 10:48 przez Gwahlur, łącznie edytowano 2 razy

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:46

Do ostrzeżenie nominuje moderatora TomEn za post o następującej treści:

"kabaret"

viewtopic.php?p=3112#p3112

3. Zabronione jest pisanie postów niewiele wnoszących do tematu, składających się z jednego lub kilku słów, samych emotikon etc.

Czy jedno słowo to hehe mało? :D
A jeśli nie, to ile słów jest mało? :lol:

admin

Administrator

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:53

Do zgłaszania postów służy ikona z wykrzyknikiem w prawym górnym rogu postu, po najechaniu na którą pojawia się komunikat "zgłoś post". Oczekuję, że kolejne zgłoszenia odbędą się właśnie w ten sposób.

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 10:58

admin napisał(a):Do zgłaszania postów służy ikona z wykrzyknikiem w prawym górnym rogu postu, po najechaniu na którą pojawia się komunikat "zgłoś post". Oczekuję, że kolejne zgłoszenia odbędą się właśnie w ten sposób.
Przykro mi, nie działa mi ten przycisk.

Nominuje do ostrzeżenia użytkownika "Dawid" za post:

Dawid napisał(a):Jedyna porażka w karierze Sahina. 2012 r. przedostatni pojedynek . Sahin vs Krasniqi w dwóch częściach.
http://www.youtube.com/watch?v=zgfVuDHhvQc
http://www.youtube.com/watch?v=MzP8V85xqT8

viewtopic.php?p=3349#p3349

Post ten został napisany w temacie "Głowacki vs. Wilson, grudzień Piła" a jak rzecze regulamin:
5. Zarówno tytuł tematu, jak i treść jego pierwszego wpisu powinny definiować kierunek dyskusji
Tymczasem... w tytule tematu ani w pierwszym poście tematu nie ma słowa o Sahinie. Jest to więc złamanie regulaminu:
4. Zabronione jest pisanie postów niezwiązanych z tematem (tworzenie off-topiców).
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 gru 2013, 11:15 przez Gwahlur, łącznie edytowano 2 razy

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 11:02

Nominuje do ostrzeżenia użytkownika H? za...

"Kurwa, chłopie wróć do rzeczywistości"

viewtopic.php?p=3395#p3395

admin napisał(a):Zabronione jest używanie słów powszechnie uważanych za niecenzuralne
To już chyba będą dwa ostrzeżenia

Red Skull

Moderator

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 11:06

Zgłaszanie postów działa. Proszę nie wprowadzać w błąd użytkowników.

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 11:09

Gwahlur napisał(a):Przykro mi, nie działa mi ten przycisk
Red Skull napisał(a):Zgłaszanie postów działa. Proszę nie wprowadzać w błąd użytkowników.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem że mi nie działa, a nie że nie działa w ogóle. Jak jest u innych nie wiem.

admin

Administrator

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 11:17

Gwahlur napisał(a):
Gwahlur napisał(a):Przykro mi, nie działa mi ten przycisk
Red Skull napisał(a):Zgłaszanie postów działa. Proszę nie wprowadzać w błąd użytkowników.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem że mi nie działa, a nie że nie działa w ogóle. Jak jest u innych nie wiem.

Proszę napisać do mnie PW, pomogę rozwiązać problem.

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 11:17

Do ostrzeżenia nominuje moderatora Red Skull za post:

"Dzięki za zaufanie"

viewtopic.php?p=3457#p3457

Zabronione jest pisanie postów niewiele wnoszących do tematu, składających się z jednego lub kilku słów, samych emotikon etc.

oraz z tych samych powodów salc:

"A widoczna edycja?"

viewtopic.php?p=3590#p3590

Zabronione jest pisanie postów niewiele wnoszących do tematu, składających się z jednego lub kilku słów, samych emotikon etc.

Gwahlur

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 11:19

admin napisał(a):Proszę napisać do mnie PW, pomogę rozwiązać problem.

Już napisałem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szatnia / Administracja