Teraz jest środa, 26 cze 2019, 10:01

Offtop/ dyskusje o niczym / posty przenoszone etc

• Autor
  • Wiadomość

KiDDynamite

Re: Różności o tym i o tamtym

Postśroda, 4 gru 2013, 09:39

Gwahlur napisał(a): Coś mi się tak wydaje, ale sprawdzę dopiero jutro, bo dziś po alkoholu jestem 8-)

Gwahlur, Ty spożywasz alko? :o

Gwahlur

Re: Sprawy Administracyjne

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 12:57

Red Skull napisał(a):Za spam, obrażenie użytkownika (mnie)

Pocałuj mnie w dupę, to nie jest obrażanie. To znaczy tyle co "mam cię gdzieś". Ja nie napisałem, nadajesz się tylko co całowania dup :D To mogłaby być obraza.
Red Skull napisał(a):złamanie w ciągu godziny regulaminu dwukrotnie przez napisanie postu składającego się wyłącznie z emotikon oraz jednego zdania

Nieprawda. Post składał się też z cytatu składającego się z wielu słów. Cytat to też cześć posta.
Red Skull napisał(a):1) przy czym sam domagał się ukarania użytkowników, którzy w ten sposób zapostowali na forum (choćby nawet na boksforum
2) Tymczasem to on jest tym jedynym, który obraża mnie i pisze w sposób lekceważący

1) Nieprawda. Ich posty składały się TYLKO z 1-3 wyrazów. Po drugie ja realnie nie pisałem po to aby ich karano, tylko po to aby admin się rozkraczył na swoich chorych zasadach.
2) Nieprawda. Twoja wypowiedz "Nie dość, że posprzątać to jeszcze cukierka dać... po odwaleniu fuszerki była lekceważąca. Po drugie ja mogę być chamski w stosunku do policjanta, w przypadku policjanta z kolei źle zostanie przez jego przełożonych przyjęte bycie chamskim w stosunku do obywatela. To policjant pełni służbę i ma się zachowywać, obywatelowi tymczasem wolno wszystko w granicach prawa. Moderator to taki właśnie forumowy policjant.

Red Skull

Moderator

Re: Offtop/ dyskusje o niczym / posty przenoszone etc

Postponiedziałek, 9 gru 2013, 13:07

Pocałuj mnie w dupę, to nie jest obrażanie. To znaczy tyle co "mam cię gdzieś". Ja nie napisałem, nadajesz się tylko co całowania dup :D To mogłaby być obraza.

W takim razie oświadczam, że ja nie pozwolę, by pisać do kogokolwiek w ten sposób. Jest to sformułowanie obraźliwe i tyle.

Nieprawda. Post składał się też z cytatu składającego się z wielu słów. Cytat to też cześć posta.

To jest postępowanie zmierzające do obejścia prawa. Coś jak z art. 5 KC.

Moderatorzy nie mają dodatkowych praw wobec regulaminu ale też nie mają ich mniej... dlatego Gwahlur albo obejdzie się bez obraźliwych postów albo ukarany.

Gwahlur

Postczwartek, 12 gru 2013, 20:55

Przeniesienie tego mojego ZGODNEGO Z TEMATEM posta który jest wyżej, to kolejny przykład złej moderacji. Zapewne znów przykład twojej złej moderacji Red Skull...

Red Skull napisał(a):1) Dzięki temu tematowi dostałem głosy poparcia więc raczej wychodzi na to, że w swojej roli sprawdzam się przynajmniej nieźle
2) W takim razie oświadczam, że ja nie pozwolę, by pisać do kogokolwiek w ten sposób
1) To że dostawałeś głosy poparcia może nic nie znaczyć. Hitler cieszył się w Niemczech ogromnym poparciem mimo że np kazał zabijać obywateli niemieckich chorych psychicznie i niepełnosprawnych, również dzieci i niemowlęta. Po drugie w tej sytuacji jesteś oskarżony przeze mnie, człowieka budzącego niechęć/nienawiść, że nieuczciwie się ze mną obszedłeś. To już samo z siebie powinno ci dawać + 50 do popularności i wsparcia, zgodnie z zasadą "wróg mojego wroga to mój przyjaciel"
2) Czyli w sytuacji gdzie nie ma dla ciebie dobrych argumentów, gdzie widmo twojej merytorycznej porażki zbliża się nieubłaganie, ty uciekasz od merytorycznej dyskusji w zamordyzm. Typowe dla przegranych:)
Red Skull napisał(a):Jest to sformułowanie obraźliwe i tyle

1) Znowu w sytuacji gdzie nie ma dla ciebie dobrych argumentów, uciekasz od merytorycznej dyskusji w zamordyzm. Typowe dla przegranych.
2) "Jest i tyle" to nie argument. To merytorycznie jest... nic nie warte. Śmieciowe. Ziemia jest płaska i tyle! :lol:
Red Skull napisał(a):1) To jest postępowanie zmierzające do obejścia prawa
2) Moderatorzy nie mają dodatkowych praw wobec regulaminu ale też nie mają ich mniej...

1) Czyli przyznajesz że nie łamie prawa:) A skoro twierdzisz że jest to działanie zmierzające do obejścia prawa, to ja ciebie poproszę o dowody.
2) Ja nie pisałem o regulaminie. Chodzi mi o coś na kształt kodeksu etyki zawodu moderatora. Bezczelne odzywki na wskazanie słusznych błędów (zostały poprawione, a prawo zmienione:) do niego nie należą. Ja do dzieci mogę na ulicy powiedzieć "spieprzajcie bachory". Czy jednak zajmująca się nimi przedszkolanka może tak do nich mówić? Jesteś forumowym policjantem. Policjant też ma kodeks etyki.

Alan z Kac Vegas

Re: Broner - Maidana

Postponiedziałek, 16 gru 2013, 19:01

:D Pisałeś Gwahlur, pisałeś, jednak stawiałeś na Bronera, a więc nie trafiłeś. Nie problem napisać, ze wygra zawodnik A, ale jeżeli B zrobi "coś", to może być niespodzianka. Po każdej walce możesz wyskakiwać z takimi rzeczami, że Ty pisałeś, i jak to często starasz się wmówić innym, to Ty miałeś racje. Byle laik, a nawet moja dziewczyna, która ma tyle wspólnego z boksem, co ja z pielęgniarstwem, może tak pisać, i zawsze będzie mógł po walce uczciwie przyznać-ja pisałam.:)

Gwahlur

Re: Broner - Maidana

Postponiedziałek, 16 gru 2013, 19:41

Alan z Kac Vegas napisał(a):Pisałeś Gwahlur, pisałeś, jednak stawiałeś na Bronera
Poproszę cytat.
Alan z Kac Vegas napisał(a):Nie problem napisać, ze wygra zawodnik A, ale jeżeli B zrobi "coś", to może być niespodzianka
Nie problem obejrzeć karierę zawodnika i wydać słuszny werdykt co do tego, co mu przeszkodzi w zwycięstwie nad drugim zawodnikiem, którego się poznało poprzez obejrzenie kupy jego walk? Skoro tak, to wskaż ile innych osób doszło do tego nie problemowego i słusznego wniosku, co do Marcosa Maidany.
Alan z Kac Vegas napisał(a):1) Po każdej walce możesz wyskakiwać z takimi rzeczami, że Ty pisałeś
2) Byle laik, a nawet moja dziewczyna, która ma tyle wspólnego z boksem, co ja z pielęgniarstwem, może tak pisać, i zawsze będzie mógł po walce uczciwie przyznać-ja pisałam
1) Intelektualnie się nie popisałeś. Jeślibym przy okazji jakiejś walki nie napisał nic mądrego, to nie mógłbym po niej, w zgodzie z prawdą, wspomnieć, że... napisałem coś mądrego.
2) Intelektualnie znowu się nie popisałeś (może chociaż jesteś silny). Byle laik może obejrzeć karierę zawodnika i wydać słuszny werdykt co do tego, co mu przeszkodzi w zwycięstwie nad drugim zawodnikiem, którego się poznało poprzez obejrzenie kupy jego walk? To wymaga studiowania tematu i solidnej wiedzy, a więc w stosunku do laika stanowi... przeciwieństwo. Myśl chłopie, głowa nie służy tylko do noszenia czapki.

Tymczasem, jeśli już, to właśnie podejście "stawiam na A (i cisza dalej)" i trafienie ogromnie bardziej bardziej pasuje do laika , bo nawet przy zerowej wiedzy ma się 50% szans na "wygraną", niż dobre merytorycznie rozpracowanie jakiegoś tematu, na które laik ma ile, promil szans?:)

H?

Postpiątek, 10 sty 2014, 20:32

Gdzie Gwahlur? Trochę spadło tempo postów na forum.

TomEn

Moderator

Postpiątek, 10 sty 2014, 21:07

[quote="H?"]Gdzie Gwahlur? Trochę spadło tempo postów na forum.[/quot.e]
Nie ma walk, to spadło tempo, ale ie bój nic, wraz z kolejnymi pojedynkami się rozkręci.

Duncan

Postpiątek, 10 sty 2014, 21:26

H? napisał(a):Gdzie Gwahlur? Trochę spadło tempo postów na forum.

Jest problem z zastojem forum. Nie tylko Gwah, ale też np. Przemo.

KiDDynamite

Postsobota, 11 sty 2014, 12:07

TomEn napisał(a):
H? napisał(a):Gdzie Gwahlur? Trochę spadło tempo postów na forum.

Nie ma walk, to spadło tempo, ale ie bój nic, wraz z kolejnymi pojedynkami się rozkręci.

Dokładnie:) Sezon tak naprawdę rusza dopiero w następny weekend razem z Pascal-Bute. Jak na razie tylko 2 FNF się odbyły i tyle, więc spokojnie ;)

dude

Postsobota, 11 sty 2014, 14:01

Gwahlur ewidentnie obraził się na to forum, po tym jak dostał ostrzeżenie, tak więc nie spodziewam się, że coś tu jeszcze napisze.

Mało się dzieje w boksie, ale mimo wszystko powinno tu być więcej życia. Nadchodzą ciekawe walki, a prawie nikt nie ma na ich temat nic do powiedzenia?
Poza tym wcale nie trzeba rozmawiać, tylko o sprawach bieżących. Próbowałem prowokować do dyskusji na różne sposoby, ale z marnym efektem.

Przede wszystkim więcej zaangażowania oczekiwałbym od "ekipy". Jest tu 5 moderatorów, a pewnie wszystkie posty, które napisali przez ostatni miesiąc dałoby się policzyć na palcach. Panowie, już dawno po świętach. Do roboty ;)

Dawid

Postsobota, 11 sty 2014, 14:12

Jak dla mnie to fajnie, że tu życie toczy się samo i nie na siłę.
Jak ktoś ma ochotę coś skrobnie i niekiedy pewnie będą nawet burze dyskusji, ale nie ma tu nachalności, takie zacisze, gdzie można przyjść podumać ;)

Duncan

Postsobota, 11 sty 2014, 15:42

Dawid napisał(a):ale nie ma tu nachalności, takie zacisze, gdzie można przyjść podumać ;)

No, jak na cmentarzu. Zaduszki. On początku istnienia forum tak źle z aktywnością jeszcze nie było.

H?

Postsobota, 11 sty 2014, 18:06

dude napisał(a):Gwahlur ewidentnie obraził się na to forum, po tym jak dostał ostrzeżenie, tak więc nie spodziewam się, że coś tu jeszcze napisze.

Dlatego właśnie pytałem. Gwahlur robił aktywność, a teraz cisza. Wątpię że się obraził.

Duncan

Postniedziela, 12 sty 2014, 16:21

Ja wiem co się dzieje z Gwahem i to są sprawy osobiste, ale pozytywne.

Kuba

Postsobota, 18 sty 2014, 22:46

Duncan napisał(a):Ja wiem co się dzieje z Gwahem i to są sprawy osobiste, ale pozytywne.

wyszedł może z domu i zaprzyjaźnił się z kims w realnym świecie?

KiDDynamite

Postśroda, 26 lut 2014, 10:18

Halo, żyje ktoś tu jeszcze? :D

H?

Postśroda, 26 lut 2014, 13:20

Ja żyje :D

Ale aktywność słaba i co z tym Gwahlurem?

Red Skull

Moderator

Postśroda, 26 lut 2014, 20:36

Ja doglądam, zaległości mam tyle, że chyba na emeryturze dopiero nadrobię. Na boxingu macie dużą aktywność -> posty składające się z emotek, błędów ortograficznych i oczywistych oczywistości. Z dwojga złego...

KiDDynamite

Postsobota, 1 mar 2014, 15:08

Red Skull napisał(a):Na boxingu macie dużą aktywność -> posty składające się z emotek, błędów ortograficznych i oczywistych oczywistości. Z dwojga złego...

uuu skąd ten ten jad? :) Przecież to robota Gwahlura... "na orgu to", na "boxing" tamto.. ;)
Następna strona

Powrót do Szatnia / Administracja