Teraz jest środa, 19 cze 2019, 22:58

Offtop/ dyskusje o niczym / posty przenoszone etc

• Autor
  • Wiadomość

przemek27

Obstawiacie boks ?

Postwtorek, 25 lis 2014, 10:20

Jest duża możliwość aktualnie u bukmacherów , ja zdecydowałem się na [usunięte przez moderatora] ze względu na jakość , wypłacalność , doświadczenie. Mógłbym wymieniać jeszcze bo to w końcu czołówka na rynku ale do rzeczy , jak u was to wygląda? Żyjecie boksem ? Co powiecie na temat walki za kilka dni Fury vs Chisora ? Kurs jest oczywiście po stronie Fury i tak pewnie będzie że go ponownie znokautuje :)
Ostatnio edytowano wtorek, 25 lis 2014, 14:53 przez przemek27, łącznie edytowano 1 raz

przemo663

Re: Obstawiacie boks ?

Postwtorek, 25 lis 2014, 10:45

Mój drogi imienniku, jak najbardziej osoby tutaj udzielające się żyją boksem, w końcu nomen omen, jest to forum bokserskie. Są tutaj też zapewne osoby, które coś od czasu do czasu obstawiają.

Natomiast w kwestii ew. reklamy, proszę pisać na adres redakcji. Tego typu krypciocha, po pierwsze tutaj nie przejdzie, po drugie nie sądzę żeby taki sposób reklamowania przysparzał sympatyków firmie.

Gwahlur

Re: Manny Pacquiao - Chris Algieri

Postsobota, 29 lis 2014, 08:37

przemo663 napisał(a):O Jezu Gwahlur jaki ty jesteś czasem dzieciak, to ręce można załamać
Chłopie, nie dowiodłeś tego zarzutu, więc jest on bezwartościowy. Zarzucać bez dowodzenia swoich zarzutów to można wszystkim i wszystko. Bezwartościowe.
przemo663 napisał(a):Myślę, że większość osób ma takie odczucie że masz bardzo wybiórcze podejście do niektórych pięściarzy, dla Pacquiao w szczególności
Po pierwze to że twierdzisz że większość osób ma takie odczucie nie oznacza że większość osób ma takie odczucie. Siedzisz w głowach większości osób, że wiesz co czują? :D Po drugie nawet jeśli większość osób miałoby takie odczucie, to wcale nie oznaczałoby to, że mają rację. Większość osób może się mylić. Człowiek na poziomie powinien to wiedzieć.
przemo663 napisał(a):1) Floyd to jest akurat dobry przykład do omawianego tematu, bo czarno na białym widać tu, że jemu więcej "wybaczasz". Tyle.
2) Jeżeli chcesz coś napisać stricte o walce - pisz. Reszta postów niezwiązana z walką Pac - Algieri będzie przeniesiona do działu Szatnia.
1) Skoro czarno na białym widać, to ja poproszę linki do tego czarno na białym :D :D :D To że twierdzisz że tak doskonale widać, wcale nie oznacza że w ogóle widać. Po drugie nawet gdybym Mayweatherowi więcej wybaczał niż Pacquiao WCALE nie oznaczałoby to, że nie mam racji co do Pacquiao :D Mogę przecież mieć 100% racji co do Pacmana a do Mayweathera mieć po prostu za miekką rękę. Myślenie nie boli :)
2) Aha czyli pan administrator może łamać regulamin i offtopowo oskarżać użytkownika w kwestii boksu ale jak ten sam użytkownik chce się w tym temacie bronić aaa... to ta jego obrona zostanie z tego tematu wyrzucona. Patologia.

Użytkownicy powinni być traktowani równo. Skoro wyrzuca się z tematu moją wypowiedz bo dotyczy Mayweathera, to powinny też wylecieć wszystkie wypowiedzi dotyczące Mayweathera w wykonaniu dude i twoim.

PiTo

Moderator

Postsobota, 29 lis 2014, 12:09

Po co ja tu wchodziłem.

Kenig

Postsobota, 29 lis 2014, 12:45

PiTo napisał(a):Po co ja tu wchodziłem.

Nie no, spokojnie Panowie. To, że Gwahlur ma swoje sympatie i antypatie jest naturalne. To, że je wyraża na forum nie przebierając w słowach, to moim zdaniem nieduża cena za to, ze wytwarza na nim ruch. Pisze --> wy piszecie --> on pisze jeszcze więcej --> wy znowu piszecie --> ja mam co czytać i co przemyśleć. Gwahlur jest tu niezbędny, poza tym przecież jak pisze o bokserach, którzy nie budzą w nim emocji, to zawsze miło go poczytać. A że czasem musi powalczyć z wiatrakami - trudno, przecież można się przez tyle lat przyzwyczaić. Sorry za OT, chodzi mi tylko, żebyście się znowu nie obrazili na to forum.

Gwahlur

Re: Offtop/ dyskusje o niczym / posty przenoszone etc

Postsobota, 29 lis 2014, 13:31

Dobrze Przemo, że nie zostawiłeś w temacie swojego offtopowego ataku na mnie. Zrobiłbym chryję, gdyby oskarżano mnie na "witrynie" forum a moją obronę wyrzucono do "piwnicy" forum.

Całe to zamieszanie z powodu użytkownika dude, który mimo że robi doktorat (zrobił?) to dyskutował na żenującym poziomie. Jak absolwent jedynie podstawówki. Uciekał od argumentów strony przeciwnej, zmieniał temat. Wstyd. Czy aż tak wysoko rozwiniętych możliwości intelektualnych potrzeba by zrozumieć, że to co pisałem o Mayweatherze nie ma znaczenia w przypadku Pacquiao-Algieri, ponieważ ja mogę jednocześnie nie mieć racji co do Mayweathera i mieć 100% racji w stosunku do Pacquiao? Na dodatek dude swoich zarzutów w stosunku do mojego pisania o Mayweatherze nie popiera żadnymi przykładami. Tak to można i Donalda Tuska oskarzyć że to on JFK zastrzelił w Dallas w 63 :lol: :oops:

dude

Postsobota, 29 lis 2014, 14:14

Gwahlur napisał(a): Czy aż tak wysoko rozwiniętych możliwości intelektualnych potrzeba by zrozumieć, że to co pisałem o Mayweatherze nie ma znaczenia w przypadku Pacquiao-Algieri, ponieważ ja mogę jednocześnie nie mieć racji co do Mayweathera i mieć 100% racji w stosunku do Pacquiao?

Sorki Gwahlur. Byłem przekonany, że z założenia jesteś nieomylny. :roll: Mea culpa. :oops:

Alan z Kac Vegas

Postsobota, 29 lis 2014, 19:31

Dajcie Gwahlurowi spokój.Tyle się teraz czyta, że walka Pacquaio-Mayweather może się odbędzie, więc Gwaho zapewne jest bardzo nakręcony i nie kontroluje emocji. ;)

Capricorn

Re: Mariusz Wach - Travis Walker

Postponiedziałek, 15 gru 2014, 20:44

Gwahlur napisał(a):Tak czytam co ludzie o tym piszą i po raz nie wiadomo który dochodzę do wniosku, że większość ludzi nadaje się co najwyżej na smar do czołgu.

To była rutynowa kontrola a mnie na takich nigdy samochodu nie przeszukiwali więc, to musiało być podłożenie przez konkurencje i donos? Idioto, to że Ciebie nigdy w czasie takiej kontroli nie przeszukali samochodu nie oznacza że takie rzeczy się nie zdarzają. Doświadczenie jednego człowieka a nawet kilkudziesięciu jest... niczym w skali całego kraju. Po drugie Wach i Wilczewski mają zakazane bokserskie mordy, jak się takie widzi, to można chcieć przeszukać samochód. Po trzecie któryś z panów mógł się podejrzanie zachowywać, panikować wiedząc co mają na pokładzie i bardzo zainteresować tym policjantów.

Myśleć kurwa myśleć :!:

Gwahlur, Ty na pewno nie jesteś idiotą. Mają bokserskie zakazane twarze. I zapewne powszechnie znane (pomijam trzeciego). Nie wpadło Ci to do głowy? No, ale być może policjanci byli pijani a bokserzy się nie przedstawili. Nie będę tu dyskutował z Tobą na ten temat.

Dla mnie to skandal, że coś takiego wieźli, biorąc pod uwagę historię Wacha. I do tego broń. Nawet nie chce mi się w to wierzyć. Zawsze byłem wrogiem teorii spiskowych, ale tutaj mam problem ze zrozumieniem tego incydentu. Pewnie z powodu wrodzonego idiotyzmu.

Co do walki to wszystko w normie, tu nie ma czego analizować. Postawa Walkera nawet gorsza, niż można było oczekiwać. Na ogół w pierwszych 2, 3 rundach miał werwę. Tutaj widać było rozbicie, rencistę - emeryta. Można go dać Szpilce.

Gwahlur

Re: Mariusz Wach - Travis Walker

Postponiedziałek, 15 gru 2014, 21:30

Capricorn napisał(a):1) Mają bokserskie zakazane twarze. I zapewne powszechnie znane (pomijam trzeciego). Nie wpadło Ci to do głowy?
2) Nie będę tu dyskutował z Tobą na ten temat

1) Powszechnie znane? :lol: Wach, Wilczewski i Łaszczyk dla typowego człowieka w Polsce powinni być anonimowi. Typowy Polak z bokserów zawodowych to zna może Gołotę, Adamka, Michalczewskiego i Włodarczyka. Myśl kurwa :lol:
Po drugie jakie ma znaczenie jeśliby nawet były powszechnie znane?
2) Jakbyś spróbował, to byś merytorycznie rzygał krwią z przodu a od dupy strony walił rzadziochą, nawet jeśli byłbyś za głupi by się zorientować :lol:

Alan z Kac Vegas

Postniedziela, 21 gru 2014, 17:13

Gwahlur napisał(a):1) Nie napisałeś dlaczego, więc ta uwaga jest bezwartościowa. Myśl kurwa! :lol:
2) Śmiechy i puste hasła. Normalnie jakbym rozmawiał z... dresiarzem :lol: :oops: Śmiać się można z czegoś mądrego a zachwycać się bzdurami, więc twój śmiech nie ma żadnego znaczenia. Z kolei puste hasło to można rzucić, że i "Ziemia jest płaska". Bezwartościowe. Myśl ku*wa, głowa nie służy tylko do noszenia włosów! :lol:
3) Ty w ogóle intelektualnie ogarniasz te dyskusję czy trzeba ci ją narysować? :lol: :oops:

HAL,co powyższe wnosi do tematu "Na co było stać Setha Mitchella?".

ps.Te wszystkie buźki "dodają powagi" postom.

Gwahlur

Postponiedziałek, 22 gru 2014, 22:53

Po pierwsze nazwa "Na co było stać Setha Mitchella?" już od samego początku nie oddawał tematu dyskusji w nim toczonej. Ta nazwa to po prostu kolejna wpadka niezbyt bystrego moderatora. Nazwa tematu powinna brzmieć "Na jakiego pięsciarza zapowiadał się Seth Mitchell przed Whiterspoonem?". Nie domyśliłeś się tego? Myśl ku*wa! :lol: :oops:

Co moje powyższe wypowiedzi wnoszą do tematu? One niszczą twoje bezmyślne uwagi do mojej oceny kariery Setha. Czyli walczą z Mitchell-głupotą. Myśl ku*wa! :lol: :oops:

Alan z Kac Vegas

Postponiedziałek, 22 gru 2014, 23:45

Gwahlur napisał(a):3) Jeśli twierdzisz że byłem Halem, to nie przedstawiłeś na to żadnych dowodówbezwartościowy :lol:

Coś mi świta.Jeżeli widzę gołego chłopa wysmarowanego gównem,która śpiewa i kręci siurdalem w czasie oddawania moczu,to nie potrzebuje dowodów że jest on wariatem.Rozumiesz HAL?

Gwahlur

Postwtorek, 23 gru 2014, 10:00

Alan z Kac Vegas napisał(a):Jeżeli widzę gołego chłopa wysmarowanego gównem,która śpiewa i kręci siurdalem w czasie oddawania moczu,to nie potrzebuje dowodów że jest on wariatem.Rozumiesz HAL?

To głupiś :lol: :oops: Chłop może udawać chorego psychicznie aby uniknąć wieloletniej kary więzienia za morderstwo a ty łykasz jego produkt jak młody pelikan :lol: :oops:

MYŚL KU*WA :!: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

Alan z Kac Vegas

Postwtorek, 23 gru 2014, 12:16

Gwahlur napisał(a):To głupiś :lol: :oops: Chłop może udawać chorego psychicznie aby uniknąć wieloletniej kary więzienia za morderstwo

Oczywiście, jeżeli tak na to spojrzeć, to możesz nieć racje. Idąc tym tropem, tak samo Ty możesz udawać, że nie jesteś HAL'em, byleby nie wyjść na internetowego oszołoma.

Te wszystkie buźki w takich ilościach dodają powagi Twoim postom. ;)

Kuba

Postwtorek, 23 gru 2014, 13:57

[usunięte przez moderatora]

KiDDynamite

Postwtorek, 23 gru 2014, 14:46

Jaka miła, świąteczna atmosfera :D

PS.
Wesołych Świąt wszystkim i... "myślcie kurwa! :lol: :oops:" - nie mogę z tego tekstu ;)

Gwahlur

Postwtorek, 23 gru 2014, 15:06

Alan z Kac Vegas napisał(a):Oczywiście, jeżeli tak na to spojrzeć, to możesz nieć racje. Idąc tym tropem, tak samo Ty możesz udawać, że nie jesteś HAL'em, byleby nie wyjść na internetowego oszołoma

I co z tego? "Możesz" nijak nie oznacza że tak robie. To niepewność. Tobie zaś do nazwania mnie winnym bycia Halem potrzeba pewności. Winny oznacza pewność, bo nie "chyba winny", "raczej winny", "być może winny", "prawdopodobnie winny", tylko WINNY. Czyli do określenia mnie winnym bycia Halem potrzeba pewności a więc mnie do obrony wystarczy... zachwiać tą pewnością. Brak dowodów jest owym zachwianiem, nieprawdopodobnie potężnym, a "możesz" jest nic nie warte w kontekście winy. Mam rację czy nie mam racji, a jeśli nie mam racji to DLACZEGO? :D :D :D
Kuba napisał(a):Gwahlur, a ty smarujesz sie gównem a potem wymachujesz penisorem z potrzeby serca czy cos udajesz?

W ogóle tego nie robie. Twierdzisz inaczej? Dowody ku*wa! :lol: :oops:

Alan z Kac Vegas

Postwtorek, 23 gru 2014, 15:10

KiDDynamite napisał(a):1)Jaka miła, świąteczna atmosfera :D

PS.
2)Wesołych Świąt wszystkim i...

3)"myślcie kurwa! :lol: :oops:" - nie mogę z tego tekstu ;)

1) Nie podałeś dowodów, więc Twoja wypowiedz jest bezwartościowa.

2) Skąd wiesz, że wesołych? Niech będzie,że na wzajem.

3)Nie podałeś argumentów dla czego nie możesz z tego tekstu, więc Twoja wypowiedź jest bezwartościowa. Myśl Kurwa, całe życie nie będę tego robił za Ciebie.

To się powygłupialiśmy. Dzięki KiDDynamite, Tobie również życzę wesołych świąt, i reszcie forum, szczególnie Gwahlurowi! Niech spełnią się jego marzenia i Mayweather pobije Pacquaio najlepiej ko1 runda(łatwiej byłoby udowodnić, że Manny ma słabą szczękę).
Trudno odpowiedzieć kto by bardziej się cieszył, Floyd po ewentualnej wygranej, czy Tomek przed tv. ;)

Alan z Kac Vegas

Postwtorek, 23 gru 2014, 15:18

Gwahlur napisał(a):I co z tego? "Możesz" nijak nie oznacza że tak robie. To niepewność. Tobie zaś do nazwania mnie winnym bycia Halem potrzeba pewności. Winny oznacza pewność, bo nie "chyba winny", "raczej winny", "być może winny", "prawdopodobnie winny", tylko WINNY. Czyli do określenia mnie winnym bycia Halem potrzeba pewności a więc mnie do obrony wystarczy... zachwiać tą pewnością. Brak dowodów jest owym zachwianiem, nieprawdopodobnie potężnym, a "możesz" jest nic nie warte w kontekście winy. Mam rację czy nie mam racji, a jeśli nie mam racji to DLACZEGO?

Pozdrów ode mnie tego HALa, co urzęduje po drugiej stronie lustra.

PS.Żarty Gwahu.Ja Tobie również życzę wesołych świąt i żebyś zaliczył coś z 1ligi w sylwka. ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szatnia / Administracja