Teraz jest środa, 26 cze 2019, 09:57

Co z tym Forum? Może administracja coś powie ?

• Autor
  • Wiadomość

Dawid

Co z tym Forum? Może administracja coś powie ?

Postniedziela, 13 kwi 2014, 11:30

Będzie żyło czy nie ? Zmowa milczenia "góry" ? Wszyscy tu milczą a fajne forum zdycha, nie ma co czytać, dude rozkręcał to admin mu posprzątał, są plany na dalsze życie ? Człowiek tak zagląda że może jest zabrany czyjś głos a tu nic. Gdzie organizatorom zapał znikł, dlaczego nikt nie próbuje tego podnieść.

Ekipa !!!

Dajcie znać to ludzie będą wiedzieć czy warto dodawać nowe wątki, wpisy, czy olać, bo zwijacie interes.

Pacquiao widzieli ?

Red Skull

Moderator

Re: Co z tym Forum? Może administracja coś powie ?

Postśroda, 16 kwi 2014, 09:49

Cześć,

administracja/moderacja tego forum stanowi 6 osób. Z czego jednym z nich jest admin, który nie dyskutował na tematy bokserskie. Oprócz tego jeden kolega nie zalogował się jeszcze w tym roku (mam nadzieję, że wszystko u niego w porządku)... więc liczmy 4. Użytkownicy forum, którzy logują się regulanie to jakieś 15 osób. Nie rozumiem więc o co chodzi, wodzireja Wam do dyskusji o Waszej pasji potrzeba? Forum od strony technicznej działa w porządku (nie licząc tej przykrej wpadki ze skasowaniem ostatnich postów), łamanie regulaminu rówież nie ma tutaj miejsca. Nic tylko spokojnie pisać i dyskutować. W czym problem?

Ja obecnie przebywam w warunkach... nieco pustelniczych jak na XXI w. nie mam jak zapoznawać się z najnowszymi zawodami (internet pozwala mi tylko na czytanie newsów i pisanie postów) i to się raczej nie zmieni do wczesnej jesieni.

dude

Postśroda, 16 kwi 2014, 13:38

Ty naprawdę nie widzisz w czym problem? :ugeek:

Co mi przeszkadza w dyskutowaniu? Może to, że nie ma z kim dyskutować? Można się produkować, starać się zachęcić w jakiś sposób do dyskusji i nie ma odzewu. Mam pisać sam do siebie? Nie potrzebne mi jest do tego forum.

Swoje uwagi adresuje do "ekipy" nie dlatego, że nie wykonują swoich obowiązków jak moderatorzy, bo tu takiej roboty w ogóle nie ma (zresztą dziwne, żeby była), ale dlatego, że są to osoby, od których należy oczekiwać przynajmniej minimalnego zaangażowania w życie forum, szczególnie w sytuacji, gdy forum zdycha.
Nominacja moderatorska jest pewnego rodzaju wyróżnieniem i okazaniem zaufania. Zaangażowaliście się powstanie tego forum, byliście aktywni i mieliście dużo do powiedzenia kiedy boksforum chyliło się ku upadkowi. Wydawałoby się, że wam na tej niewielkie forumowej społeczności zależy. Minęło kilka miesięcy. I co? I nie łaska napisać posta raz na ruski miesiąc.

Tom_En nie zalogował się od 23 lutego.
PiTo od 14 grudnia.
Ty RedSkull, nie licząc powyższego posta, nie napisałeś nic tutaj od 2 marca.
JackDr ostatni raz zalogował się 8 marca, a ostatni post napisał 17 lutego.
Przemo ostatniego posta napisał równy miesiąc temu.

Od kogo oczekiwać aktywności jak nie od was? I jak to forum, z tak skromną liczbie użytkowników, ma funkcjonować? Kto ma tu pisać?

Ja rozumiem, że każdy ma swoje życie i pewnie wiele spraw na głowie, ale nikt mi nie wmówi, że nie znajdzie czasu, żeby przynajmniej raz na tydzień coś napisać. Przecież udzielanie się na forum, dyskutowanie o boksie, który jest pasją chyba każdego z nas, sprawia przyjemność, jest formą spędzenia wolnego czasu. Pracujecie 24 h na dobę?
Ja mam teraz masę spraw na głowie: pracuję (żeby nie było - na pełen etat), piszę pracę doktorską, robię studia podyplomowe i intensywnie uczę się j. niemieckiego. I mimo to starałem się jakoś ciągnąć to forum.
Ale ile tak można? Tym bardziej, że moje starania nie przynosiły żadnych efektów.

Do wczesnej jesieni to tego forum już nie będzie i miej świadomość, że to zasługa między innymi twojej biernej postawy.

Alan z Kac Vegas

Postśroda, 16 kwi 2014, 14:14

Bardzo byłem zawiedziony tym, ze forum z takim potencjałem nagle zgasło. Mam nadzieje, że temat który teraz jest tu poruszony zmusi kilka osób do większego zaangażowania się w sprawy forum.

KiDDynamite

Postpiątek, 18 kwi 2014, 09:43

Ja na miejscu Dude też bym się wkurwił jakbym wysmarował analizę 3 nadchodzących walk, każda po A4 tekstu i zostałoby to skasowane. Inną sprawą jest to, że w większości przypadków ta analiza pokrywa się z moją osobistą i po prostu nie mam nic do dodania, a pisanie rzeczy oczywistych czy powtarzanie tego co zostało napisane wyżej najzwyczajniej odpuszczam... dlatego tu nigdy nie będzie zbyt dużej aktywności.

dude

Postpiątek, 18 kwi 2014, 11:25

Dużej aktywności nigdy nie będzie i to nawet dobrze. Mi to kameralne forum odpowiada i wcale bym nie chciał, żeby tu pisano kilkadziesiąt postów dziennie, bo i jakość tych postów byłaby wtedy wątpliwa. Problem zaczyna się gdy postów nie ma w ogóle.

TomEn

Moderator

Postniedziela, 20 kwi 2014, 23:11

ja mogę o sobie:2 miesiace temu sie przeprowadzilem i z racji planowania kolejnej zmiany mieszkania nie zalatwialem stacjonarnego neta, coby nie isc w koszty, stad moj brak aktywnosci. teraz swieta w rodzinnych stronach to mam czas w ogole zajrzec na stronke. za brak aktywnosci moge jedynie przeprosic i powiedziec, ze normalnie dostepny bede od maja

przemo663

Postniedziela, 4 maja 2014, 11:01

Cześć panowie.
Wiem, że straszna ch...a wyszła, nie chcę się tutaj specjalnie tłumaczyć ze spraw osobistych. Miałem głowę ostatnio do wszystkiego tylko nie do boksu. Zresztą wiecie, że zawsze z większą bądź mniejszą regularnością starałem się udzielać na różnych forach, a ostatnio niestety straszny fuck-up.

Miałem różne myśli, ale koniec końców zobowiązałem się że wezmę to forum pod opiekę i postaram się odbudować jakoś to, co zesrałem. Czasu będę miał teraz trochę więcej i postaram się to wszystko jakoś tak zorganizować, żeby miało jakąś płynność.

Tych którzy czują się zawiedzeni, tak po ludzku przepraszam i dziękuję tym [zwłaszcza tobie Tomek], za to że staraliście się tutaj udzielać.

Powrót do Szatnia / Administracja