Teraz jest sobota, 21 wrz 2019, 00:24

Top wszechczasów Trójki

• Autor
  • Wiadomość

dude

Top wszechczasów Trójki

Postczwartek, 1 sty 2015, 17:28

Czy ktoś jeszcze z forumowiczu spędza każdy pierwszy dzień nowego roku tak jak ja - przy głośniku radia słuchając topu wszechczasu Trójki od momentu przebudzenia do finału o 21? ;)

Jakieś zaskoczenia do tej pory? "Hey Joe" chyba nadspodziewanie słabo.

Typy na pierwsze miejsce? Coś mi się wydaje, że w tym roku "Stairway to heaven". Chociaż wolałbym "Child in time" albo "Shine on you crazy diamond", ale szanse mają marne.

TomEn

Moderator

Re: Top wszechczasów Trójki

Postczwartek, 1 sty 2015, 18:42

Ja co roku słucham, tym razem dołączyłem jednak dość późno, poza domem byłem sporszy kawałek, to się z ludźmi siedziało a nie radia słuchało. Mi by też Child in Time pasowało na pierwszym, ale wygra znów Dire Straits, co mi nie przeszkadza. Nie rozumiem za to fenomenu Archive, które zawsze jest wysoko, przed wieloma dużo lepszymi kawałkami.

Red Skull

Moderator

Postczwartek, 1 sty 2015, 19:08

Wszystkie zestawienia top coś tam bez Depeche Mode na 1 miejscu są niewiarygodne. EOT:lol:

dude

Postczwartek, 1 sty 2015, 19:47

@TomEn
Ja również większość dnia poza domem. Musiałem czekać do 16 zanim mogłem wsiąść za kółko, ale mimo wszystko wspólnie ze znajomymi słuchaliśmy topu od ok. godziny 10. U mnie to od ponad 10 lat tradycja, moi wszyscy znajomymi także są fanami tego zestawienia, a w większym gronie słucha się tej audycji jeszcze przyjemniej.

Też nie miałbym nic przeciwko gdyby Dire Straits znowu wygrali, bo jestem wielki fanem tego zespołu. Oczywiście nie mogło mnie zabraknąć na konecercie Marka Knopflera w Łodzi, gdzie na bisie z dosłownie kilku metrów można było obejrzeć Knopflera grającego to słynne "Brothers in arms" - niezapomniane wrażenia.
Bardzo mnie ucieszyło to, że znalazło się miejsce w top 100 dla "Private Inestigation". Jeszcze tylko "Telegraph road" brakuje. ;)

A ja "Again" bardzo lubię. Może rzeczywiście top 10 to za wysoko, a często jest nawet w top 5, ale to kawał piosenki i sam na niego zazwyczaj głosuję. Gorzej, że Archive to zespół tylko jednego utworu.

@Red Skull
Ja z kolei nie rozumiem tak dużej popularności Depechów w Polsce. Część ich piosenek na miescje w top 100 zasługuje, ale nic nie powinno być nawet blisko top 10. I na szczęscię tak też jest w tym topie. 8-)

"Shine on you crazy diamond" dopiero na 15. :(

Red Skull

Moderator

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:04

Ja tez nie. To fenomen.

dude

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:39

Co ciekawe skład top 10 będzie identyczny jak przed rokiem. Jedynie "Wish you were here" spadło o kilka pozycji, a reszta jak na razie w takiej samej kolejności jak ostatnio.

No i TomEn, za pewne ku Twojej uciesze Archive znowu będzie w top 3. Jaja będą jak zajmą pierwsze miejsce :roll: Stawiam jednak, że Archive zostanie na 3., pierwsza dwójka się nie zmieni, a jedynie zamienią się miejscami - "Stairway to heaven" na pierwsze, a "Brothers in arms" na drugie.

Trochę się to nudne zaczyna robić. Co roku identyczna czołówka. Ale i tak genijalnie się tego słucha. :)

TomEn

Moderator

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:51

słuchanie to najmocniejsza część tej audycji - czyli tak jak być powinno :) niezależnie od kolejności. szkoda tylko, że to nie jest tak z tydzień po Nowym Roku, bo porannych miejsc nigdy nie dałem rady słuchać :D

dude

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:53

A jednak "Brothers in arms" trzeci raz z rzędu wygrywa. ;)

dude

Postczwartek, 1 sty 2015, 21:54

TomEn napisał(a):szkoda tylko, że to nie jest tak z tydzień po Nowym Roku, bo porannych miejsc nigdy nie dałem rady słuchać :D

Z jednej strony się zgadzam, bo rzeczywiście ciężko jest wstać tego dnia o 8 i chyba nigdy nie zdarzyło mi się słuchać tej audycji od samego początku.
Z drugiej strony tak się już przyzwyczaiłem, że pierwszy dzień roku spędzam przy radioodbiorniku słuchając tych wszystkich hiciorów, że nie wyobrażam sobie tego dnia bez topu wszechczasów.
Tak chyba musi już być ;)

Powrót do Szatnia / Administracja