Teraz jest środa, 18 wrz 2019, 15:24


Zalew Europy Uchodźcami

 • Autor
 • Wiadomość
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Zalew Europy Uchodźcami

Postpiątek, 11 wrz 2015, 18:21

Jestem zwolennikiem tolerancji. Tolerować jednak należy postawy pozytywne lub neutralne jak np gejów. Islam prący do nas z południa, to wrogie naszej cywilizacji zjawisko religijno-społeczno-polityczne, jest jednak zjawiskiem negatywnym. Nie należy go więc tolerować. UE to oderwani od rzeczywistości marzyciele. Multi-kulti może się sprawdzić z cywilizowanymi kulturami, do nas natomiast prze dzicz. Duża część tych uchodzców, może nawet większość, w przysłości zapewne zasili szeregi którejść z poniższych grup:

a) pasożyci ekonomiczni***
b) przestępcy
c) terroryści
d) fanatycy religijni

Janusz Korwin-Mikke ma rację że zapowiada nam się zalew Europy ludzkim śmieciem. Z kolei media europejskie, zapewne bojąc się posądzenia np. o rasizm, nie krzyczą o takich danych jak te, że w Szwecji po przyjęciu dużej liczby imigrantów liczba gwałtów zwiększyła się... 16 razy. O tym że we Włoszech imigranci stanowili niedawno tylko 2% społeczeństwa włoskiego i jednocześnie... 35% włoskich więźniów.

Francja już jest stracona. Rodowici Francuzi mają ujemny przyrost naturalny, muzułmanie kurewsko dodatni. Za kilkadziesiąt lat to będzie państwo muzułmańskie. Z kolei nas przed imigrantami najpewniej uratuje bieda wynikająca z PRL-u i słabych rządów III RP. Sprzedawczyki, złodzieje, oszuści i partacze uratują Polskę...

Najśmieszniejsze jest w tym jednak to, że gdy muzułmanie staną się zdecydowaną większością i wprowadzą rządy religijne, to wówczas gatunkowi ludzi jaki obecnie gorąco popiera ich napływ do UE (skrajna lewica), zetną pewnie łby mieczami jako jednym z pierwszym.

Przepisy UE o łączeniu rodzin są ponoć takie, że za jakiś czas taki uchodzca będzie mógł legalnie i oficjalnie sprowadzić sobie do UE małżonka, dzieci, rodzeństwo i rodziców. Alleluja! Albo raczej Allah Akbar!


*** http://wpolityce.pl/swiat/264896-niewyg ... i?strona=1
Offline

PiTo

Moderator

 • Posty: 108
 • Dołączył(a): sobota, 8 cze 2013, 21:48

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postniedziela, 13 wrz 2015, 02:52

Liczba gwałtw w Szwecji zmieniła się dlatego, że zmieniono tam w Kodeksie Karnym (?) definicję gwałtu. Tyle, że ona chyba i tak się zwiększa systematycznie (ale z tego co czytałem też z racji kilku czynników), ale to 16-krotnie jest podyktowane powyższym. Przeglądałem z racji studiów kiedyś raporty szwedzkiego instytu zapobiegania przestępstwom przy ministerstwie sprawiedliwości i nadreprezentacja podejrzanych o popełnienie przestępstwa wśród imigrantów z Afryki Północnej/Wschodniej do rodowitych Szwedów uśredniając część jaką stanowią obie grupy w całości populacji - wynosiła w którymś tam roku 4 do 1. Szwedzi rzadko publikują takie oficjalne dane (tych mniej oficjalnych jest wiele, jeszcze bardziej zatrważających), więc podaję jako ciekawkostkę.

Z generalnym wnioskiem się zgadzam, ale nie widzę analogii między sytuacją Polski do sytuacji krajów Europy Zachodniej, a argumenty ''będzie u nas druga Szwecja/Francja/Dania/Włochy/Wielka Brytania" pojawiają się na stopniu dziennym.

Jest to jedna z niewielu sytuacji, gdzie położenie geograficzne Polski na mapie Europy jest dla niej wyjątkowo korzystne.
Offline

disaster

 • Posty: 65
 • Dołączył(a): niedziela, 25 sie 2013, 21:02

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postniedziela, 13 wrz 2015, 20:45

Strachy na Lachy. Sorry, ale to są opowieści bazujące na uprzedzeniach i strachu przed obcymi, a nie realnym problemie. 60% niemieckich muzułmanów wspiera małżeństwa jednopłciowe, w tym 40% uważających się za bardzo religijnych (http://www.bertelsmann-stiftung.de/fileadmin/files/Projekte/51_Religionsmonitor/Religionmonitor_Specialstudy_Islam_2014_Overview_20150108.pdf).

Że przestępczość wśród imigrantów jest większa to nic dziwnego, bo są...biedniejsi, a generalnie wśród biednych notuje się wyższe wskaźniki przestępczości. Co do statystyk o gwałtach w Szwecji-nie chce nic mówić, ale Polacy są tam 3 największą mniejszością narodową.

Co do tego, że Francja jest stracona-otóż we Francji muzułmanie stanowią aż...8% społeczeństwa. Choćby nie wiem jak szybko się mnożyli to jeszcze długo nie będą większością. Polecam też ciekawe badanie dotyczące tego jak ludzie przeszacowują liczbę muzułmanów w swoich krajach http://www.economist.com/blogs/graphicdetail/2015/01/daily-chart-2. Polska-5% haha. Pamiętam też, że w polskich mediach głośna byłą sprawa jak to dziewczyny pobiły jakąś opalającą się w kostiumie kąpielowym (albo topless). Narracja byłą wiadoma-pobiły ją, bo to muzułmanki! Okazało się, że nazwała jedną z nich grubą.

Co do tego, że leniwi i chcą na socjal- z tekstu na wpolityce wynika, że coś jest nie tak ze szwajcarskim systemem socjalnym, skoro nawet Chińczycy (mający raczej niewiele wspólnego z islamem) w większości nie pracują.

Nie chcę zostać źle zrozumiany-oczywiście problem z imigracją istnieje, na co wskazuje rosnące poparcie dla partii antyimigranckich we Francji i Szwecji. Ale apokaliptyczny ton opierający się na uprzedzeniach nie wiedzy jest nie na miejscu
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postniedziela, 13 wrz 2015, 21:54

disaster napisał(a):1) Strachy na Lachy. Sorry, ale to są opowieści bazujące na uprzedzeniach i strachu przed obcymi, a nie realnym problemie. 60% niemieckich muzułmanów wspiera małżeństwa jednopłciowe, w tym 40% uważających się za bardzo religijnych
2) Że przestępczość wśród imigrantów jest większa to nic dziwnego, bo są...biedniejsi, a generalnie wśród biednych notuje się wyższe wskaźniki przestępczości
3) Co do statystyk o gwałtach w Szwecji-nie chce nic mówić, ale Polacy są tam 3 największą mniejszością narodową
4) Co do tego, że Francja jest stracona-otóż we Francji muzułmanie stanowią aż...8% społeczeństwa. Choćby nie wiem jak szybko się mnożyli to jeszcze długo nie będą większością

1a) Nawet gdyby to była prawda, to wcale nie oznacza to, że z południa idzie do nas ten sam rodzaj islamu jaki jest w Niemczech. Więc już tylko dlatego twój argument jest bezwartościowy i głupi. W Niemczech jest bodajże 5.000.000 Turków a Turcy to dużo bardziej cywilizowany islam.
1b) Nawet jeśli te badania to stwierdzają, to skąd wiadomo że są to uczciwie przeprowadzone badania w ogarniętej poprawnością polityczną europie? W UE a więc w kurwidołku Imigrtant-loverów badania nad imigrantami śmiało mogą być wypaczone przez love.

Tak się manipuluje w Polsce sondażami w sprawie imigrantów:

http://wpolityce.pl/media/264689-czersk ... iwowskiego

http://wpolityce.pl/media/264757-czersk ... anipulacji

2) Jeśli Franek Nowak - gwałcący, mordujący i zjadający dzieci - nic dziwnego że taki jest na skutek piekła jakie przeżył w dzieciństwie oraz młodości, to uwaga ta w niczym nie zmienia faktu że Franek to... NADAL pedofil, morderca i kanibal. Tak samo, nawet jeśli przyjąć że imigranci w ogromnej liczbie to przestępcy ponieważ są biedniejsi, to... NADAL imigranci w ogromnej liczbie to są przestępcy. To że podajesz przyczynę patologi w niczym nie zmienia to tego że patologia jest patologią. A z patologią należy walczyć. Po drugie skąd wiadomo w jakim stopniu na te ich galopującą przestępczość ma wpływ mniejsza zamożność a w jakim patologiczna postawa wyniesiona z własnego kraju, postawa którą zapewne przekażą swoim dzieciom?
3) To ma być argument na co?
4) Z tego co czytałem to Francja zabroniła liczenia społeczeństwa pod względem wyznania. Po drugie czytałem że we francuskich szkołach rdzennie francuskie dzieci są JUŻ w mniejszości i są prześladowane przez liczniejsze dzieci muzułmańskie. Imiona najczęściej nadawane dzieciom we Francji to imiona arabskie. To wskazuje że za jakieś 50 lat, może więcej, Francji pewnie już nie będzie.
disaster napisał(a):Co do tego, że leniwi i chcą na socjal- z tekstu na wpolityce wynika, że coś jest nie tak ze szwajcarskim systemem socjalnym, skoro nawet Chińczycy (mający raczej niewiele wspólnego z islamem) w większości nie pracują

Oczywiście że coś jest nie tak ze Szwajcarskim systemem socjalnym. Podobnie coś jest bardzo nie tak z tym systemem w dużej częsci UE. Powoduje on że biedota, lenie, głupole, "kaleki", muslimy i inne takie mogą być ukontantowane życiem na socjalu. Życiem z rodzenia dzieci itp. W wielu krajach UE dostaje się kasę wystarczającą na normalne życie za to że się... żyje. A jak jeszcze ma się dzieci to Żyć nie umierać! Ja nigdzie nie twierdziłem że ten system socjalny jest łakomy TYLKO dla islamistów więc twój argument o chińczykach jest... bezwartościowy i głupi.
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postponiedziałek, 14 wrz 2015, 19:26

1) W piątek Niemcy entuzjastycznie witali uchodzców w swoim kraju. "Człowiek największą wartością", "Orban to Nazista"
2) W poniedziałek Niemcy zamknęli granice przed uchodżcami
3) Rzeczywistość. Najwiekszy wróg wielu lewicowych ideałów :lol:Austria, Czechy i Niemcy tak pozamykali granice, że teraz wystarczy jeszcze tylko zamknięcie niewielkiej granicy Czesko-Słowackiej (pewnie zamkną) i uchodzćy w drodze do Niemiec będą mieli do wyboru trasę albo przez Chorwację albo przez... Polskę. Jak Islamisty zaczną walić do Niemiec przez Polskę to Niemiaszki szczelnie zamkną granicę polsko-niemiecką, może nawet postawią tam wojsko a my zostaniemy z bandą być może nawet kilkudziesięciu tysięcy muslimów, w większości mężczyzn w wieku idealnym do popełniania przestepstw z udziałem przemocy. Jak Kopaczowa w ciągu najbliższych dni nie zarządzi blokady granicy południowej (przynajmniej granicy polsko-słowackiej) to będzie to zdrada stanu.


Poniżej świetna mapka pokazująca że na TYM etapie podróży to już NIE są uchodżcy wojenni (bo od wojny uciekli setki kilometrów i wiele krajów temu) tylko imigranci ekonomiczni.


Obrazek
Offline

disaster

 • Posty: 65
 • Dołączył(a): niedziela, 25 sie 2013, 21:02

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postśroda, 16 wrz 2015, 18:48

Gwahlur napisał(a):1a) Nawet gdyby to była prawda, to wcale nie oznacza to, że z południa idzie do nas ten sam rodzaj islamu jaki jest w Niemczech. Więc już tylko dlatego twój argument jest bezwartościowy i głupi. W Niemczech jest bodajże 5.000.000 Turków a Turcy to dużo bardziej cywilizowany islam.

Duża część tych ludzi to Syryjczycy, a Syria przed wojną była biorąc pod uwagę warunki dość świeckim krajem z wykształceniem na przyzwoitym poziomie. To nie był Afganistan.
Gwahlur napisał(a):1b) Nawet jeśli te badania to stwierdzają, to skąd wiadomo że są to uczciwie przeprowadzone badania w ogarniętej poprawnością polityczną europie? W UE a więc w kurwidołku Imigrtant-loverów badania nad imigrantami śmiało mogą być wypaczone przez love.

Wyniki analizowali uniwersyteccy wykładowcy, ale oni oczywiście też mogą kłamać. Nigdzie nie czytałem, żeby ktoś to badanie zakwestionował, metodologia jest podana.
Gwahlur napisał(a):Tak się manipuluje w Polsce sondażami w sprawie imigrantów:

http://wpolityce.pl/media/264689-czersk ... iwowskiego

http://wpolityce.pl/media/264757-czersk ... anipulacji


To, że GW zaangażowana w bieżącą walkę polityczną
Gwahlur napisał(a):2) Jeśli Franek Nowak - gwałcący, mordujący i zjadający dzieci - nic dziwnego że taki jest na skutek piekła jakie przeżył w dzieciństwie oraz młodości, to uwaga ta w niczym nie zmienia faktu że Franek to... NADAL pedofil, morderca i kanibal. Tak samo, nawet jeśli przyjąć że imigranci w ogromnej liczbie to przestępcy ponieważ są biedniejsi, to... NADAL imigranci w ogromnej liczbie to są przestępcy. To że podajesz przyczynę patologi w niczym nie zmienia to tego że patologia jest patologią. A z patologią należy walczyć.

Zgoda. Toteż jeżeli przyczyną patologii jest bieda i brak dostępu do edukacji...to biedę należy zmniejszyć, a dostęp do edukacji poszerzyć. Bo bieda jest usuwalna, natomiast ty sugerujesz istnienie nieusuwalnych przeszkód kulturowych, które Arabowie mają zapisane w genach
Gwahlur napisał(a):Po drugie skąd wiadomo w jakim stopniu na te ich galopującą przestępczość ma wpływ mniejsza zamożność a w jakim patologiczna postawa wyniesiona z własnego kraju, postawa którą zapewne przekażą swoim dzieciom?

Ponieważ mechanizm wysokiej stopy przestępczości wśród biedoty jest znany-patrz np. znacznie większa przestępczość wśród czarnych w USA, którzy jednocześnie są biedni. Uważasz czarnych za "ludzkich śmieci" i "pasożytów"?
Gwahlur napisał(a):3) To ma być argument na co?

No jak za gwałtownym wzrostem liczby gwałtów w Szwecji (wynikającym zresztą jak to PiTo napisał ze zmiany metodologii liczenia) odpowiadają imigranci to może Polacy?
Gwahlur napisał(a):Po drugie czytałem że we francuskich szkołach rdzennie francuskie dzieci są JUŻ w mniejszości i są prześladowane przez liczniejsze dzieci muzułmańskie.

Ale to wiesz z jakiegoś poważnego źródła i czy to jest powszechne
Gwahlur napisał(a):Imiona najczęściej nadawane dzieciom we Francji to imiona arabskie. To wskazuje że za jakieś 50 lat, może więcej, Francji pewnie już nie będzie.

Znów-masz jakieś źródło? Bo ja znalazłem to https://fr.wikipedia.org/wiki/Liste_des_pr%C3%A9noms_les_plus_donn%C3%A9s_en_France#cite_note-1 i to http://www.youcantcallitit.com/2010/04/21/top-100-french-baby-names/ i jakby nie patrzeć Emma ani Nathan to nie są imiona arabskie
Gwahlur napisał(a):Ja nigdzie nie twierdziłem że ten system socjalny jest łakomy TYLKO dla islamistów więc twój argument o chińczykach jest... bezwartościowy i głupi.

Nie jest głupi, bo dowodzi, że problem nie jest islam...tylko system socjalny. Gdyby nie muzułmanie to tę kasę pobierałby prawdopodobnie ktoś inny


Gwahlur napisał(a):
Poniżej świetna mapka pokazująca że na TYM etapie podróży to już NIE są uchodżcy wojenni (bo od wojny uciekli setki kilometrów i wiele krajów temu) tylko imigranci ekonomiczni.


Duża część tych ludzi to w ogóle nie są żadni uchodźcy, tylko podszywający się pod nich mieszkańcy np. Kosowa. I to jest wina Merkel, która ich idiotycznie zachęciła do przybycia do Niemiec, co sprawiło, że teraz na Granicy Węgier dzieją się dantejskie sceny (wątpię, żeby to byli Syryjczycy).

Ale trzeba też pamiętać, że wielu faktycznie się zarejestrowało we Włoszech/Grecji, które były dla nich pierwszymi bezpiecznymi krajami. Zresztą zarówno Włochy jak i Grecja już dawno sygnalizowały problem, ale kraje zachodnie go...ignorowały
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postczwartek, 17 wrz 2015, 17:28

disaster napisał(a):1) Duża część tych ludzi to Syryjczycy.
2) Syria przed wojną była biorąc pod uwagę warunki dość świeckim krajem z wykształceniem na przyzwoitym poziomie. To nie był Afganistan.
3) Wyniki analizowali uniwersyteccy wykładowcy, ale oni oczywiście też mogą kłamać. Nigdzie nie czytałem, żeby ktoś to badanie zakwestionował, metodologia jest podana.
4) Zgoda. Toteż jeżeli przyczyną patologii jest bieda i brak dostępu do edukacji...to biedę należy zmniejszyć, a dostęp do edukacji poszerzyć. Bo bieda jest usuwalna
5) natomiast ty sugerujesz istnienie nieusuwalnych przeszkód kulturowych, które Arabowie mają zapisane w genach
6) Ponieważ mechanizm wysokiej stopy przestępczości wśród biedoty jest znany-patrz np. znacznie większa przestępczość wśród czarnych w USA, którzy jednocześnie są biedni. Uważasz czarnych za "ludzkich śmieci" i "pasożytów"?
7) No jak za gwałtownym wzrostem liczby gwałtów w Szwecji (wynikającym zresztą jak to PiTo napisał ze zmiany metodologii liczenia) odpowiadają imigranci to może Polacy?
8) Ale to wiesz z jakiegoś poważnego źródła i czy to jest powszechne
9) i jakby nie patrzeć Emma ani Nathan to nie są imiona arabskie
10) Nie jest głupi, bo dowodzi, że problem nie jest islam...tylko system socjalny. Gdyby nie muzułmanie to tę kasę pobierałby prawdopodobnie ktoś inny
11) Ale trzeba też pamiętać, że wielu faktycznie się zarejestrowało we Włoszech/Grecji, które były dla nich pierwszymi bezpiecznymi krajami. Zresztą zarówno Włochy jak i Grecja już dawno sygnalizowały problem, ale kraje zachodnie go...ignorowały

1) Duża czyli jaka? Ponoć prawie wszyscy uchodzcy niszczą dokumenty i podają się za Syryjczyków żeby zdobyć azyl.
2) A jaka Syria idzie do nas na piechotę? Dobrze wykształceni Syryjczycy powinni znależć pracę i miejsce w np w Turcji. Z kolei wsród biedniejszych warstw społecznych poziom religijności zwykle jest wyrażnie większy.
3) Mogli niektórzy kwestionować ale we wściekle poprawnej politycznie UE mogli zostać uznani za... faszystów i olani przez media. Dodatkowo niemieccy muzułmanie mogli zostać wytresowani przez swoich przywódców religijnych by przed Niemcami udawali bardziej cywilizowanych niż w rzeczywistości i by w tego typu ankietach odpowiadali tak, jak Niemcy chcą usłyszeć.
4) Ogromnie łatwiej niż pokonać biedę jest jej nie wpuścić do UE! Bieda jest usuwalna jak komuś chce się uczyć i cieżko pracować a muzułmanie nie dość że parli do UE słyszać o tym że będzie się można lenić i żyć z tego (czyli powinni w ogromnej masie przeć tu lenie) to na dodatek zostali wściekle rozleniwieni przez system socjalny bardziej zamożnych państw europejskich. W takiej kulturze socjalnego rozleniwienia są wychowywane ich liczne dzieci i tym zapewne zarażą nowych muzułmańskich przybyszów, którzy w obcym państwie i w obcej kulturze będą się trzymać swoich. Mniejszej zamożności muzułmanów na pewno nie pokona się szybko, a to oznacza że prą do nas w wielkiej masie przyszli
przestępcy i pasożyty ekonomiczne. Najskuteczniej jest ich więc nie wpuścić.
5) Która moja wypowiedz to sugeruje i dlaczego?
6) To że bieda wpływa na wyższą przestępczość nie oznacza że TYLKO bieda ma wpływ na wyższą przestępczość. Czytałem że w USA najniebezpieczniejsze miejsca to nie te gdzie jest najbiedniej, tylko te gdzie jest najwięcej czarnych. Czyli że tam gdzie jest dużo biednych białych jest bezpieczniej niż tam gdzie jest dużo biednych czarnych. Ale takie głosy się wycisza bo to rasizm. Jeśli z najbogatszych państw świata (PKB na mieszkańca) wyeliminować te kraje które swoje bogactwa w głównej mierze czerpią z zasobów naturalnych (pieniądze leżą im pod nogami) to ile tego bogactwa zostało osiągnięte przez rasę białą, ile przez żółtą, ile przez czarną, ile przez latynosów, a ile przez arabów? Rządzi rasa biała i żółta, czarna jest biedna a araby jak są zamożne to prawie zawsze dzieki zasobom. Są różnice fizyczne miedzy "odmianami" człowieka, dlaczego nie miałoby być różnic charakterologicznych? Obecny człowiek ma pochodzić z Afryki, czyli z całej ludzkości mieli w Afryce najwięcej czasu na zbudowanie swojej potęgi a mimo to Afryka jest w większości biedna i wiecznie są tam wojny. RPA po tym jak władzę przejeli czarni stało się jednym z najniebezpieczniejszych miejsc świata. Liczba gwałtów jest tam ponoć równa liczbie kobiet. Czytałem że jak turysta w Johanesburgu przychodzi na policję i mówi że go okradziono, to policjanci mu mówią że miał wielkie szczęscie bo napastnicy zwykle najpierw zabijają a dopiero potem okradają.
7) Nie, muzułmanów jest kilka razy więcej niż Polaków i pisze się o arabach że gwałcą w Szwecji na potęge a wściekle lewicowe państwo szwedzkie wszelkimi sposobami stara się te dane schować przed społeczeństwem.
8) Źródła już nie podam bo czytałem kawałek czasu temu.
9) Nie znam francuskiego więc nie wiem co tam piszę. Po drugie tam dane kończą się na roku......


2011.


10) Skąd wiesz że ktoś inny? Jakby Szwajcarzy nie mieli napływu ludzkiego śmiecia z Erytrei, Chin czy Syrii to możliwe że wydawaliby np. 10% tych wszystkich zasiłków które wydają obecnie bo rodowici Szwajcarzy mieliby ambicje znacznie większe niż życie na socjalu. To że są stworzone warunki finansowe do tego by ludzkie śmieci masowo żyły bez pracy, ale na poziomie znacznie niższym niż średnia krajowa, nie oznacza że w danym społeczeństwie MUSZĄ się znaleźć bardzo liczne ludzkie śmieci... Życie na socjalu jest bardzo kuszące dla imigrantów z biednych krajów, to oznacza że problemem jest zarówno system socjalny jak i sprowadzanie biedaków. Biedacy bez socjalu mogliby z kolei kraść na potęge. Jak z socjalu dostaje 100 dolarów, to żeby z kradzieży dostać te same 100 dolarów musiałby ukraść za np, 300-400 dolarów bo kradzione rzeczy są sprzedawane znacznie poniżej wartości aby szybko znależć nabywcę trefnego towaru. Jednym słowem Szwajcarski system socjalny jest dobry dla Szwajcarów i dla ludzi na poziomie a oni naściągali ludzkiego śmiecia który by pewnie w większości albo żył na socjalu albo zostaliby przestępcami.
11) Dużo czyli ilu? To że się zarejestrowali nie oznacza że nie zamierzali jechać i nie pojechali do Niemiec. Ludzie się mogli bać że bez takiej rejestracji inaczej ich wyrzucą z UE. Ludzie ci też mogli być zmordowani podróżą i nie mieć siły, kasy lub zdrowia na dalszą podróż do Niemiec. Mogli być wystawieni przez opłaconego przewodnika itp. Do tego socjal we Włoszech ponoć niezły, więc mogli uznać że lepszy wróbel w garści (Włochy) niż gołąb na dachu (Niemcy). Ja bym więc ich rejestracji nie traktował jako koniecznie uczciwie o nich świadczącej.
Offline

Red Skull

Moderator

 • Posty: 286
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 19:37

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postsobota, 19 wrz 2015, 15:28

Nie chcę wziąć udziału w tej dyskusji, bo musiałbym się zgodzić z Gwahlurem. Ble! :lol:
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postponiedziałek, 5 paź 2015, 13:52

Uchodźcy na morzu śródziemnym wyrzucają chrześcijan za burte, złapani na wodach terytorialnych UE grożą że w razie zawrócenia wyrzucą małe dzieci do wody, na lądzie strajkują bo nie smakuje im niemieckie jedzenie, jęczą że mieszkają za daleko od centrum, chcieliby mieszkać w większych aglomeracjach aby móc chodzić na dyskoteki a mężczyźni nie dają się badać lekarzom-kobietom.

Jednym słowem ciągnie do nas kwiat młodzieży afrykańskiej i arabskiej po to aby ubogacić nas kulturowo...

Jeśli uciekają przed wojną i prześladowaniami, to powinni nas europejczyków całować po nogach za samo ich wpuszczenie. Niestety ton prasie europejskiej nadają lewackie media głównego nurtu a te ukrywają przestępstwa i patologie uchodzców. Za dwa lata w Niemczech są wybory parlamentarne i dzisiaj zapowiada się że Merkel i zwolennicy uchodzców te wybory przerżną z powodu naszych afrykańskich i arabskich milusińskich. Cały ten napływ obcego luda bardzo prawdopodobne że odmieni twarz europejskiej polityki. Bardzo prawdopodobne że lewacką twarz multi kulti zamieni na twarz prawicową, najcjonalistyczną itp. Mam nadzieję że odmieni też propagandowe lewicowe media. Odmieni lub zastąpi.
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postsobota, 14 lis 2015, 14:36

Około 150 francuzów zginęło w zamachach z rąk Allach Akbar czyli... witamy w lewicowym raju, gdzie nielegalnym imigrantom pozwala się płynąć przez kontynent jak szarańczy przez co do domu wchodzi nam chuj wie kto z chuj wie czym pod pachą. Tak się kończy pozwolenie wejścia do swojego domu ludziom biednym, niewykształconym, wyznającym religię która gardzi nami, naszą religią, naszymi wartościami, naszą cywilizacją.

UE rządzą zidiocali hipisi oraz pilnujący ich lewaccy dziennikarze, dlatego Muzułmany wchodzą w to jak w masło.
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postsobota, 16 kwi 2016, 10:23

Muzułmanie znowu odpierdolili coś grubego. Kilkudziesięciu ludzi wyjebali w powietrze w Brukseli. A przecież historia wskazuje, że im większy procent ich w społeczeństwie tym na więcej sobie pozwalają. A ich przybywa. Mnożą się jak króliki na zachodnioeuropejskim socjalu, a jak się im go zabierze to pójdą w przestępczość i religijną radykalizację. Islam to naturalny wróg Europy. Lewactwo zapraszając tu te najniebezpieczniejszą religię świata, zaprasza do nas naszych naturalnych wrogów. To tak jakby lewackie kury nazapraszały do kurnika małe lisy. Papież mówi, żeby ich kochać i im pomagać, a jego następca za ok 40 lat będzie spierdalał w podskokach z Włoch i możliwe, że Watykan będzie w... Polsce, a my dosłownie zostaniemy przedmurzem chrześcijaństwa.


Obrazek
Offline

Red Skull

Moderator

 • Posty: 286
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 19:37

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postsobota, 23 kwi 2016, 20:51

> UE rządzą zidiocali hipisi oraz pilnujący ich lewaccy dziennikarze, dlatego Muzułmany wchodzą w to jak w masło.

Z tymi hipisami to się nie zgodzę. Poniżej znany wujcio-wariatuńcio, którego co do zasady nie popieram, zgodnie z prawdą wyjaśnia, z kim mamy do czynienia, popieprzył sobie kilka faktów, które prostuje pod podanym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=qLx0lJXxGBg

- Broń dla wspaniałych, romantycznych, czerwonych bojowników o wolność i równość sponsorowała DDR i Kadaffi oraz ISLAMSCY terroryści (m. in. z Jordanii) - mowa o baader-meinhof brigade, oczywiście agenci bezpieki i terroryści zdali sobie sprawę, że mają do czynienia z osobami miękkim chujem robionymi i ich olali.

- tzw. druga generacja RAFu Christian Klar, Knut Folkerts, Günter Sonnenberg i Brigitte Mohnhaupt, mordercy, są wszyscy na wolności! (pierwsza generacja została najprawdopodobniej załatwiona przez bezpiekę, w więzieniu).

- Rudi Dutschke, o którym opowiada JKM to duchowy spadkobierca skrajnie lewackich terrorystów, utrzymywał kontakty m.in. z Adamem Michnikiem. Ci idioci nie znali filozofii marksistowskiej, nie wiedzieli czym jest właściwie burżuazja, bo jakby przeczytali pierwsze słowa z manifestu komunistycznego to bo może zapamiętali, ale stwierdzili, że teraz oni będą ją stanowić!

Barroso? Ruch Portugalski "Proletariat" - maoista
Katarzyna Ashton? Francuska Partia Komunistyczna - komunistka
Marcin Shulz - oczywiście europejski socjalista, skrajny
Wszędzie partia pracy, wszędzie w UE rządzi socjalizm.
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postsobota, 23 kwi 2016, 21:58

[quote="Red Skull"]Z tymi hipisami to się nie zgodzę, wszędzie w UE rządzi socjalizm.[/quote]
Socjalistów nazwałem właśnie hipisami. Miłośc zwycięży wszystko.

Jakby to ode mnie zależało, to wziałbym te 20 milionów europejskich muzułmanów, wpakował na statki i wyjebał bym ich wszystkich w Libii na plaży. I to jak najszybciej, zanim tam jakieś prawidziwe panstwo powstanie. Przy obecnym układzie politycznym niestety jest to niemożliwe, dlatego brutalna prawda jest taka, że rdzenni europejczycy powinni się teraz modlić o islamskie zamachy terrorystyczne w Europie zachodniej. Chyba tylko zamachy są w stanie obudzić społeczeństwa europy z lewackiego, poprawnego politycznie letargu i przywrócić u nich odruch samoobrony przed najeżdzcą, W licznych zamachach zginą tysiące ludzi i będzie to wielka tragedia, ale tylko taka ofiara daje obecnie możliwość ocalenia... kilkuset milionów europejczyków przed holocaustem. Straszne? Niedopuszczalne? Karygodne? Odrażające? Jak ktoś zna lepszy sposób - chętnie posłucham.

Idą cieżkie czasy. W takich czasach ludzie w strachu kupują złoto bo boją się, że pieniądz drastycznie straci na wartości. Opłaca się teraz inwestować w złoto. Jak się zacznie wojna domowa z Islamem za 10-20 lat, to złoto pójdzie ostro w górę.

;-)

Obrazek
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postponiedziałek, 25 lip 2016, 12:52

Teraz to już cała seria zamachów. Niestety jest to konieczne aby oderwać od rządzenia lewactwo, które tą dzicz z pustyni ściąga, kocha, utrzymuje i broni. Dodatkowo te zamachy muszą złamać lewacki monopol w mainsteamowych mediach zachodniej Europy (zwłaszcza w Niemczech, Francji i Szwecji) a to będzie chyba jeszcze trudniejsze, ponieważ w dziennikarstwie nie ma co 4-5 lat głosowania nad składem redakcji gazet tak jak przy demokratycznych wyborach politycznych. Tych lewackich dziennikarzy nie można chyba reedukować. Ich można albo odsunąć albo pozabijać.


Obrazek
Offline

Red Skull

Moderator

 • Posty: 286
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 19:37

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postsobota, 30 lip 2016, 09:44

Powiem Ci, że nie jestem demokratą, natomiast nie rozumiem Twoich skrajnych emocji dotyczących dziennikarzy. Ja to rozumiem w ten sposób, że wkurwia Cię ich obłuda. Jak pisał ś.p. S. Kisielewski, dzisiejszy Michnik to jest totalista, kto przeciwko niemu ten faszysta. Miał rację. Natomiast moje zdanie jest takie, że wolność prasy kończy się DOPIERO tam, gdzie zaczyna się pochwała dla terroryzmu i zwalczania jednostek/narodów/społeczeństw. A może GW właśnie to uprawia? O cholera!
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postsobota, 30 lip 2016, 20:04

Red Skull napisał(a):Powiem Ci, że nie jestem demokratą

Nie wymyślono chyba nic lepszego niż demokracja. Jak nie ona to co? Monarchia, gdzie następca tronu może być skończonym, autodestrukcyjnym odiotą, rządy oligarchów?
Red Skull napisał(a):natomiast nie rozumiem Twoich skrajnych emocji dotyczących dziennikarzy

Lewicowych dziennikarzy! Czemu? Ponieważ oni w największym stopniu przyczynili i przyczyniają się do czekającej Europę wojny religijnej z Islamofaszyzmem. To oni wściekle promowali antykoncepcję, aborcję, eutanazję, nihilizm i przyjmowanie muzułanów a następnie bronili tej dziczy poprzez przemilczenie albo bagatelizowanie zbrodniczego charakteru tej ideologii wojny i zniszczenia. Muzułmanów wspierają lewicowi pisarze, politycy, filozofi, intelektualiści, wykładowcy uniwersyteccy, ale gdyby lewicowi dziennikarze (mający największy wpływ na ludzi) pisali prawdę o Islamie i nie promowali lewactwa, to ludzie kopnęli by w dupę lewacko postępujących polityków i nie czekała by nas wojna religijna.

Lewica w wydaniu zachodnioeuropejskim to jest nieprawdopodobnie skuteczna ekipa dywersyjna. Od najmłodszych lat promują antykoncepcje, aborcję, eutanazję i nihilizm, to powoduje że po kilkudziesięciu latach zaczyna... brakować ludzi w społeczeństwie. Wściekle promują też tolerancję i Islam (a przeciwnikom nadają łatkę faszystów), co powoduje sciąganie do danego kraju muzułmanów czyli... pożeraczy cywilizacji. A że lewicowi dziennikarze wściekle promują też lewicowość, czyli zasiłki nadawane bezrobotnym i rodzicom na każde dziecko, to szybko rozmnażające się i niepracujące rzesze muzułmanów mnożą się jak króliki w tym ciepłym masełku.

Efekt? Za 20-30 lat mamy wojnę z Islamofaszyzmem, która nawet jeśli zostanie wygrana (bardzo niepewne) to i tak pozostawi duże braki w społeczeństwach zachodu, które trzeba będzie uzupełnić obcymi czyli rdzenni mieszkańcy danego kraju przestaną być gospodarzami we własnym kraju.

Na zachodzie był dobrobyt i zaspokojone ambicje finansowe, co spowodowało, że lewica zaczęła sobie szukać... powodu by jeszcze istnieć. I znaleźli kurwa - tolerancja, geje, aboracja, eutanazja, antykoncepcja oraz imigranci/uchodźcy.


Obrazek
Offline

Red Skull

Moderator

 • Posty: 286
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 19:37

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postniedziela, 31 lip 2016, 00:15

> Nie wymyślono chyba nic lepszego niż demokracja. Jak nie ona to co? Monarchia, gdzie następca tronu może być skończonym, autodestrukcyjnym odiotą, rządy oligarchów?

I to mówi człowiek, który słusznie zauważał, że rację/prawdę nie można przegłosować. Nie wymyślono :lol: Dyktatury/monarchie są obiektywnie dobre bądź złe, demokracja jako reżim większości głupich nad mniejszością mądrzejszych jest zawsze zła.

Jesteśmy na bezludnej wyspie, ja Ty i kuba2. Przegłosujemy, że trzeba Gwahlura zjeść, bom głodni. 2x za 1 przeciw. Demokrata :lol:

Aha, żeby nie było, zgadzam się resztą wypowiedzi. Ale to zdjęcie mogłeś sobie darować.
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postniedziela, 31 lip 2016, 22:21

Red Skull napisał(a):Jesteśmy na bezludnej wyspie, ja Ty i kuba2. Przegłosujemy, że trzeba Gwahlura zjeść, bom głodni. 2x za 1 przeciw

No to teraz Monarchia.
Jesteśmy na bezludnej wyspie.
Red Skull jako najsilniejszy wpierdala mnie oraz kuba2 i tak zostaje "Wyspy naszej Słońcem".
Potem, w obliczu głodu, w swej nieskończonej mądrości jego magnificencja Red Skull postanawia że zostanę przez pozostałą dwójkę pochłonięty al dente. Przed przyrządzeniem dostaje od was siarczysty wpierdol, bo z niewyjaśnionych przyczyn nie podoba mi się perspektywa zostania mięsnym pulpetem:)

Efekt jest taki, że również zostaje zjedzony,
tyle że w demokracji obok zjedzenia dostałem jeden wpierdol a w monarchii dwa.
Red Skull napisał(a):i to mówi człowiek, który słusznie zauważał, że rację/prawdę nie można przegłosować. Dyktatury/monarchie są obiektywnie dobre bądź złe, demokracja jako reżim większości głupich nad mniejszością mądrzejszych jest zawsze zła

Zawsze zła? Słyszałem że w takiej demokracji duńskiej, zanim im się tam muzułmany nie namnożyły, to było zajebiście. Duzo pewnie lepiej niż się żyło ludziom w czsach monarchii.

Teraz wyobrażmy sobie, że polskim królem jest Sławomir Sierakowski albo Adrian Zandberg. Chłopów nie można przegłosować a oni sciągają nam na łeb miliony uchodzców/imigrantów i rozpierdalają kraj. Nawet w ogłupionej przez lewicową prasę Europie Zachodniej ludzie się budzą i w ciągu następnych lat powybierają FPO, AfD, Front Narodowy. Jednym dadzą zwycięstwo, innym duży kawałek tortu i w sensie politycznym to już będzie inna Europa.Obrazek
Offline

Red Skull

Moderator

 • Posty: 286
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 19:37

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postpiątek, 5 sie 2016, 16:50

W Polsce mamy demokrację prawda? Ilu ludzi jest za karą śmierci? Większość. Zdecydowana, wystarczy zapytać przechodnia czy byłby za karą śmierci dla pedofila mordercy, wynik jest oczywisty. Powiedzmy, że ktoś zorganizuje 100.000 głosów obywateli (zresztą przerabialiśmy podobne rzeczy), które mają moc ustawodawczą. Parlament wybrany demokratycznie wyjebie to do kosza, podobnie jak projekty prawa do posiadania broni, podatkowe (ha! które przytomnie nigdy nie zostały nam przyznane, bo wiadomo, że nie istnieje coś takiego jak opinia społeczna czy głos ludu natomiast każdy zgadza się co do obniżenia podatków i słusznie zresztą). Demokracja to jest DYKTAT mniejszości na podstawie większości otumanionego ludu. To jest iluzja wolności wyboru. Majstersztyk obłudy i cynizmu. W demokracji nikt z rządzących nie ponosi realnej odpowiedzialności. Inaczej niż w monarchii czy rzeczywistej republice, czy nawet tyranii.

Dania... Rzeczpospolita Obojga Narodów upadła przez demokrację. Konstytucja 3 maja była ustawą ograniczającą demokracje, czyli ludzie odpowiedzialni za jej stworzenie zdawali sobie sprawę, że należy bardziej władzę scentralizować, a przynajmniej kopnąć w dupę najsłabszych sprzedawczyków (gołotę), by nie miała wpływu na losy państwa. Niestety za późno. Mówimy tutaj o lokalnym mocarstwie. Z dupy wzięte Prusy, niejednolite narodowo, skłócone, mające sytuację geopolityczną z 3x gorszą od RON dzięki monarchii absolutnej przerodziły się w mocarstwo nie lokalne, a światowe oczywiście naszym kosztem - wspaniałomyślnych demokratów, których tak dzisiaj wychwalamy. Nawet w rocznicę 3 maja!

Demokracja wobec prężnej republiki czy monarchii absolutnej/oświeconej jest ustrojem wolnym, głupim, tam gdzie dla niej jest sufit dla w/w ustrojów jest dopiero podłoga.
Offline

Gwahlur

 • Posty: 1292
 • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Zalew Europy Uchodźcami

Postsobota, 6 sie 2016, 16:30

Red Skull napisał(a):W Polsce mamy demokrację prawda? Ilu ludzi jest za karą śmierci? Większość. Zdecydowana, wystarczy zapytać przechodnia czy byłby za karą śmierci dla pedofila mordercy, wynik jest oczywisty. Powiedzmy, że ktoś zorganizuje 100.000 głosów obywateli (zresztą przerabialiśmy podobne rzeczy), które mają moc ustawodawczą. Parlament wybrany demokratycznie wyjebie to do kosza, podobnie jak projekty prawa do posiadania broni, podatkowe (ha! które przytomnie nigdy nie zostały nam przyznane, bo wiadomo, że nie istnieje coś takiego jak opinia społeczna czy głos ludu natomiast każdy zgadza się co do obniżenia podatków i słusznie zresztą). Demokracja to jest DYKTAT mniejszości na podstawie większości otumanionego ludu. To jest iluzja wolności wyboru. Majstersztyk obłudy i cynizmu

Demokracja niejedną ma twarz. W Szwajcarii czytałem gdzieś, że referenda w ważnych sprawach są obowiązkowe a wynik wiążący dla rządzących. U nas jak główny wróg PiSu, czyli Rzepliński zakończy w grudniu kadencje w Trybunale Konstytucyjnym może być zrobiony krok w kierunku Szwajcarii. Nie mówie, że tak będzie ale to możliwe znając nietypowość i bezkompromisowość PiSu. Zresztą PiS lubi karę śmierci i broń, więc możliwe że zrobią to nawet bez referendum.
Red Skull napisał(a):W demokracji nikt z rządzących nie ponosi realnej odpowiedzialności. Inaczej niż w monarchii czy rzeczywistej republice, czy nawet tyranii

Przedstaw argumenty na to.
Red Skull napisał(a):Demokracja wobec prężnej republiki czy monarchii absolutnej/oświeconej jest ustrojem wolnym, głupim, tam gdzie dla niej jest sufit dla w/w ustrojów jest dopiero podłoga

Na to też przedstaw argumenty.


Obrazek
Następna strona

Powrót do Szatnia / AdministracjaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość