Teraz jest środa, 18 wrz 2019, 15:26


Porozumienie :)

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Red Skull

Moderator

  • Posty: 286
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 19:37

Porozumienie :)

Postsobota, 19 wrz 2015, 15:59

Jeżeli Gwahlur przyzna, że bezczelnie kłamał na forum polskiring odnośnie mojego postu o Gołocie to będę z nim rozmawiał bezpośrednio, a jeżeli nie to trudno, złamię obietnicę. Dość błazenady. Jeżeli Gwah jest jednym z użytkowników, którzy chcą podtrzymać umarłe ale wartościowe forum to myślę, że te porozumienie ma sens. Zresztą jeszcze pamiętam te czasy, w których Gwahlur zachęcał mnie do udzielania się na polskiring forum, dopiero później wybiło mu korki i zaczął mnie uważać za wroga. Podejrzewam, że chodziło o moją sympatię do największego punchera lat 90 w hw Andrzeja Gołoty 8-)
Offline

Gwahlur

  • Posty: 1292
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Porozumienie :)

Postsobota, 19 wrz 2015, 19:11

Red Skull napisał(a):Jeżeli Gwahlur przyzna, że bezczelnie kłamał na forum polskiring odnośnie mojego postu o Gołocie to będę z nim rozmawiał bezpośrednio

Przedstaw co masz na poparcie zarzutu, że bezczelnie kłamałem.
Red Skull napisał(a):dopiero później wybiło mu korki

Co oznacza że "wybiło mi korki", które moje wypowiedzi czy zachowania świadczą o tym, że wybiło mi korki i dlaczego one o tym świadczą?
Offline

Red Skull

Moderator

  • Posty: 286
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 19:37

Re: Porozumienie :)

Postśroda, 23 wrz 2015, 18:03

Forum dawno zdechło (polskiring) więc dostęp do dowodów żaden nawet próbowałem przez webarchive ale bezskutecznie. Screenów nie robiłem, niestety.

Korki Ci wybiło w momencie, kiedy zarzucałeś mi nienawiść i napaść na Twoją osobą, co było absurdalne.
Offline

Gwahlur

  • Posty: 1292
  • Dołączył(a): środa, 5 cze 2013, 07:57

Re: Porozumienie :)

Postczwartek, 24 wrz 2015, 10:28

Red Skull napisał(a):Forum dawno zdechło (polskiring) więc dostęp do dowodów żaden nawet próbowałem przez webarchive ale bezskutecznie. Screenów nie robiłem, niestety
Skoro nie masz nic na poparcie swoich zarzutów, to znaczy że twoje oskarżenie okazało się bezwartościowe a w konsekwencji ty ośmieszyłeś się jako oskarżający :lol: :oops:
Red Skull napisał(a):Korki Ci wybiło w momencie, kiedy zarzucałeś mi nienawiść i napaść na Twoją osobą, co było absurdalne
Nie przedstawiłeś żadnych moich konkretnych wypowiedzi potwierdzających twój zarzut że wybiło mi korki, nie wskazałeś dlaczego dana wypowiedz potwierdza twój zarzut, to znaczy że twoje oskarżenie okazało się bezwartościowe a w konsekwencji ty ośmieszyłeś się jako oskarżający :lol: :oops:


Konkrety = Ludobójstwo $%!@# wartych oskarżycieli :lol: :lol: :lol:

Powrót do Szatnia / AdministracjaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość