Teraz jest środa, 18 wrz 2019, 15:26

Łaska yale'a na pstrym koniu jeździ

• Autor
  • Wiadomość

Red Skull

Moderator

Łaska yale'a na pstrym koniu jeździ

Postpiątek, 1 wrz 2017, 19:43

Duncan, powiedz jak to było z tym wjazdem na chatę? ;)

Chyba ciężko znosi pan krytykę. Był kiedyś taki internauta – Duncan. Podobno denerwowały pana jego przytyki i postanowił pan wjechać mu do domu.

Wjechać do domu? Nie, to kompletna nieprawda.

Ale był ktoś taki?

Tak, w czasach, kiedy hejtu w internecie było mniej. Ten człowiek był wyjątkowo zajadły i upierdliwy, postanowiłem mu udowodnić, że komentując coś, nie jest anonimowy. Zadzwoniłem do niego do domu albo podałem jego adres w korespondencji mailowej, nie pamiętam dokładnie. Ale, żeby było śmiesznie, do dzisiaj mamy kontakt. To wielki kibic boksu.

http://weszlo.com/2017/07/25/zbudowal-b ... ego-stolu/

Ale muszę przyznać, ze ktoś elegancko zwrócił uwagę redaktorowi, zeby poprawił nickname, bo wcześniej był Dancun czy jakoś tak.

Widzicie, jednym yale sprawia bilety VIP a drugich upomina :) Wiadomo, temat z przymruzeniem oka. Pozdrawiam wszystkich kibiców (boksu).

Duncan

Re: Łaska yale'a na pstrym koniu jeździ

Postniedziela, 10 wrz 2017, 20:39

Teraz zobaczyłem ten temat :) wywiad znam, szukałem nawet kontaktu do p. Kęski, ale nic nie znalazłem.

To jakieś totalne, wymyślone bzdury. To było jakieś 13-14 lat temu, zaraz po studiu w Polsacie na gali Wałujewa, zadzownił do mnie yale (na mój domowy numer - był pewnie w każdej książce telefonicznej), przedstawił się grzecznie i spytał coś w stylu dlaczego obrażam go i Włodarczyka a odnosiło się to do tego, że bodaj na boxingforum napisałem, że oszukali Karaniewicza. Rozmowa miła, trwała 2-3 minuty, dostałem zaproszenie na galę z Imamu.

Poza tym, jakby to powiedzieć, AW to nie Jackiewicz i raczej ciężko mi sobie wyobrazić aby nawet najgorszemu wrogowi "wjechał na chate". :D nie wiem, może... pozwać tak, ale przemoc w sensie fizycznym :roll: :|

Powrót do Szatnia / Administracja