Teraz jest środa, 18 wrz 2019, 15:23

"Wiosna"

• Autor
  • Wiadomość

Duncan

"Wiosna"

Postponiedziałek, 4 lut 2019, 16:49

Program partii Biedronia i postulaty partii "Wiosna" są następujące:

> Opieka zdrowotna

Lekarz specjalista w ciągu 30 dni.
Nie więcej niż 200 zł na leki.
Godne wynagrodzenie we wszystkich zawodach medycznych.
Geriatria w każdym powiecie.
Zwiększenie finansowania w opiece zdrowotnej.

> Szkoła

Cyfrowe klasy.
Edukacja antyprzemocowa i seksualna.
Godne wynagrodzenie nauczycieli.
Angielski w każdym domu.
Dentysta w każdej szkole.

> Polityka rodzinna

Miejsce w żłobku dla wszystkich dzieci.
500+ na każde dziecko.

> Prawa kobiet

Bezpieczna ciąża i bezbolesny poród.
Bezpieczne przerywanie ciąży.
In vitro dla każdej kobiety.
Alimenty jak podatki.
Ochrona ofiar przemocy domowej.

> Emerytury

Minimalna emerytura 1600 zł.
Sprawiedliwe emerytury dla kobiet i mężczyzn.
Likwidacja ZUS.
Likwidacja KRUS.

> Równość

Równość małżeńska dla wszystkich.
Równe płace dla kobiet i mężczyzn.
Walka z przestępstwami z nienawiści.

> Świeckie państwo

Wycofanie religii ze szkół.
Rozdział państwa od Kościoła.
Likwidacja Funduszu Kościelnego.
Opodatkowanie Kościoła.

Wszystkie postulaty partii Biedronia "Wiosna" i cały program można znaleźć na stronie wiosnabiedronia.pl

Podoba mi się, bo jest "jakieś", jest programowe. PO stała się zakładniczką swojego "centrum", tak boi się odsłonić ideologicznie (strach przed wykorzystaniem tego przez PiS oraz przestraszeniem części wiejskich wyborców), że stała się zupełnie bez ideologiczna. Z jednej strony dobrze, że Biedroń nie przyłączył się do PO - samodzielnie jest mocniejszy, może przełożyć swoje plany na rzeczywistość z drugiej strony szkoda bo gdyby dołączył się do PO to mieliby duże szanse na odsunięcie od włosy PiS'u.

Nie podoba mi się wszystko (np. nie podoba mi się emerytura socjalna), ale ma mój głos.

Gwahlur

Re: "Wiosna"

Postponiedziałek, 4 lut 2019, 18:28

Lekarz specjalista w ciągu 30 dni
A jak to zrobi, rozmnoży lekarzy, czy odstrzeli część chorych?

Łatwo jest pisac co się zrobi, ale niech on napisze jak konkretnie to zrobi. Przypomne że Platforma Obywatelska powstała jako partia raczej konserwatywna, mająca obniżać podatki, zmniejszać ilość urzedników, zlikwidowac Senat. Co z tego zostało zrealizowane? Nic. Podatki nawet podnieśli.

Poza tym Biedroń to jest lewak, a lewactwo to jest ideologia coraz bardziej upodobniająca się do nazizmu, która cywilizację białego człowieka na zachód od Polski prowadzi do śmierci. Moim zdaniem lewacy zeszmacają białego człowieka, z kobiet robiąc niedotykalskie i chore na łeb feministki a z mężczyzn robiąc zniewieściałych pizdusiów w rurkach, po to aby zeszmacone w ten sposób społeczeństwo nie mialo dzieci i było zbyt słabe aby obronić się przed afrykańską i arabską dziczą która ich zaleje i z czasem w dużym stopniu przejmie ich kraj. Odwieczny wróg Europy Islam jest jak domestos, wypala, dlatego lewacy zalewają nim cywilizację europejską. Lewacy chcą wymieszać ludzi tak jak to robił Stalin. Po to aby imigranci i wykorzenieni tubylcy nie czuli więzi ze swoim krajem i aby w związku z tym zgodzili się wraz z innymi krajami Unii Europejskiej stworzyć jedno czerwone państwo.

Ruch żółtych kamizelek to odruch samoobrony rdzennych mieszkańców Europy wobec procesu robienia z nich europejskich Indian przez lewaków. Dlatego lewak Macron strzela tym ludziom gumowymi kulami w oczy. Wojna na Zachodzie powinna jednak zacząć się w najbardziej lewackim kraju świata, czyli w Szwecji.

Duncan

Postponiedziałek, 4 lut 2019, 18:50

Gwahlur napisał(a):
Lekarz specjalista w ciągu 30 dni
A jak to zrobi, rozmnoży lekarzy, czy odstrzeli część chorych?

Jeśli nie dostaniesz do 30 dni specjalisty to wybierasz sobie lekarza prywatnego a NFZ zwraca koszty 1 wizyty.

Tomek, a co ja mam zrobić gdy moje poglądy są +- lewicowe ? :) Zresztą to co proponuje Biedroń to bardziej taki socjalizm, takie państwo opiekuńcze, a co dla mnie ideologicznie najważniejsze - laickie. Ja niczego tam nie widzę o uchodźcach. * Dla porównania PiS to też partia narodowo-socjalistyczna (nie prawicowa ! ! !) tyle, ze dla mnie jest nie do przyjęcia ten obrzydliwy melanż władzy z polskim kościołem katolickim i jego najbardziej karykaturalną twarzą - oligarchą z Torunia okupiony moimi, Twoimi i Przema podatkami na biznesowe inwestycje Dyrektora. W druga kwestia to szeroko pojęta polityka kadrowa, która również po części wynika z tego pierwszego. Te wszystkie Macierewicze, Misiewicze, Szyszki, Sobeckie, Kowalczyki, Pawłowicze, Kempy, Tarczyńskie... moralnie, merytorycznie, intelektualnie obrzydliwe. Takiego zagęszczenie freak'ów nie ma żadnej innej partii.

* uchodźcy są wytłumaczalni, nie wytłumaczalni są muzułmanie. Musi być napływ uchodźców (może być i ekonomicznych, mniejsza o powody) bo Polaków nie przybywa, Polska potrzebuje siły napędowej. To tak jak Polacy w GB. Teraz są Ukraińcy, słyszałem o dużych kontraktach pracowniczych z Filipin od 2020. Nigdy nie słyszałem, żeby Filipińczyk się wysadził.

Gwahlur

Postponiedziałek, 4 lut 2019, 19:23

Duncan napisał(a):Jeśli nie dostaniesz do 30 dni specjalisty to wybierasz sobie lekarza prywatnego a NFZ zwraca koszty 1 wizyty
To jest taki półkonkret. Skąd weżmie na to pieniądze? Komu zabierze? Starsi ludzie mają dziesiątki chorób, to może być studnia bez dna.
Duncan napisał(a):Tomek, a co ja mam zrobić gdy moje poglądy są +- lewicowe ?
To znaczy jakie?
Duncan napisał(a):a co dla mnie ideologicznie najważniejsze - laickie. dla mnie jest nie do przyjęcia ten obrzydliwy melanż władzy z polskim kościołem katolickim i jego najbardziej karykaturalną twarzą - oligarchą z Torunia okupiony moimi, Twoimi i Przema podatkami na biznesowe inwestycje Dyrektora
To błąd. Nawet ateista powinien teraz popierać takich jak Rydzyk, ponieważ u naszych bram rośnie w siłę odwieczny wróg Europy jakim jest islam, ideologia bliźniacza do nazizmu. To powinno doprowadzić do wojny religijnej w Europie, a nam w Polsce tacy jak Rydzyk a także jak najmocniejszy kościół katolicki są potrzebne, bo religia spaja naród przed nadchodzącą wojną, a po drugie to są siły konserwatywne, które utrudniają marsz lewakonazistom przez Polskę.
Duncan napisał(a):Ja niczego tam nie widzę o uchodźcach
Nic dziwnego. PO tez nie mowiła przed wyborami, że podniesie wiele podatków. Sprowadzanie "uchodźców" czyli męskiej dziczy islamskiej jest w obecnej Polsce bardzo niepopularnym postulatem. Dużo łatwiej go sprzedać jeśli najpierw wygra się wybory, odbije sie TVP z rąk PiSu i wraz z innymi mediami głównego nurtu będzie się mówić jednym lewackim głosem. Biedroń, człowiek zapewne sponsorowany przez Sorosa, nie musi nawet nic mowić o uchodżcach, lewacy przecież są ćpunami narkotyzującymi się uchodźcami
Duncan napisał(a):Te wszystkie Macierewicze, Misiewicze, Szyszki, Sobeckie, Kowalczyki, Pawłowicze, Kempy, Tarczyńskie... moralnie, merytorycznie, intelektualnie obrzydliwe. Takiego zagęszczenie freak'ów nie ma żadnej innej partii
PiS to antylewaccy rewolucjoniści, którzy starają się zawrócić Polskę z drogi, która prowadzi do śmierci narody Zachodniej Europy. A rewolucjoniści chyba zawsze mają braki kadrowe.

Duncan

Postponiedziałek, 4 lut 2019, 20:49

islam, ideologia bliźniacza do nazizmu

Naziści to ateiści. Jedyne co było/jest dobre w ustrojach totalitarnych jak np. komunizm to właśnie podejście do religii. Np. nie mam nic do panów z SB, którzy inwigilowali kk w Polsce. Zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu ? Zabieranie emerytur ? To byli emisariusze pro-społecznej postawy, historycznie pozytywni społecznicy.

w Polsce tacy jak Rydzyk a także jak najmocniejszy kościół katolicki są potrzebne, bo religia spaja naród przed nadchodzącą wojną, a po drugie to są siły konserwatywne,

Tomek, nie bądźmy dziecinni. Tadeusz Rydzyk to wytrawny biznesman, lobbysta, polityk, para-dziennikarz. Posiadacz majątku. Ale ksiądz ? Konserwatysta ? Katolik ?

:lol: :lol: :lol:

Biedroń, człowiek zapewne sponsorowany przez Sorosa, nie musi nawet nic mowić o uchodżcach, lewacy przecież są ćpunami narkotyzującymi się uchodźcami

Okej, podaj przykład. Najwięksi słowiańscy ateiści - Czesi. Ja sem Boga nie widzal. tam nie ma żadnych muzułmanów. Jedyni "uchodźcy" w bogatszych od Polski Czechach to Niemcy. Jakieś 5 %, i super bo zarabiają w Niemczech/Austrii w wydają u nich.

Dużo łatwiej go sprzedać jeśli najpierw wygra się wybory, odbije sie TVP z rąk PiSu

To gadzinówka, a nie tv. Jak żyje czegoś takiego nie widziałem, ale moi rodzice już tak... :| :?

PiS to antylewaccy rewolucjoniści, którzy starają się zawrócić Polskę z drogi, która prowadzi do śmierci narody Zachodniej Europy. A rewolucjoniści chyba zawsze mają braki kadrowe

Ja nie jestem tak romantycznym pozytywistą i obstawiam bardziej, że chodzi o koryto w myśl zasady "teraz kurwa my". PiS to najgorszy możliwy wybór na polskiej scenie politycznej.

dude

Postwtorek, 5 lut 2019, 13:07

Gwahlur napisał(a):PiS to antylewaccy rewolucjoniści, którzy starają się zawrócić Polskę z drogi, która prowadzi do śmierci narody Zachodniej Europy. A rewolucjoniści chyba zawsze mają braki kadrowe.

Bzdura.
PiS to jest banda populistów, podszywających się pod prawicę, z którą mają niewiele wspólnego.
I jaka rewolucja niby? Czym ta rewolucja się objawia? :lol:
Niczym. To są populiści więc po prostu mówią to, co tacy jak Ty chcieliby usłyszeć. A Ty to wszystko łykasz jak młody pelikan i piszesz jakieś bzdury jak to Cię PiS przed najazdem islamistów broni.

Tekstu o Rydzyku nawet nie chce mi się komentować :roll:

Z drugiej strony niebywałe jak Ci Gwahlur poglądy polityczne ewaluowały. Pamiętam jak Cię na polskiring.com lewakiem nazywali ;)

Duncan

Postwtorek, 5 lut 2019, 16:03

Czy prawdą jest, że Bartłomiej M. były rzecznik MON, jest spokrewniony z panem Tadeuszem Rydzykiem ?

Red Skull

Moderator

Postwtorek, 5 lut 2019, 16:53

Ale przyznajcie Duncan i Gwahlur, że się zmówiliście na założenie tego tematu dla jaj, bo jak czytam, że:

Jedyne co było/jest dobre w ustrojach totalitarnych jak np. komunizm to właśnie podejście do religii. Np. nie mam nic do panów z SB, którzy inwigilowali kk w Polsce. Zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu ? Zabieranie emerytur ? To byli emisariusze pro-społecznej postawy, historycznie pozytywni społecznicy.

albo

w Polsce tacy jak Rydzyk a także jak najmocniejszy kościół katolicki są potrzebne, bo religia spaja naród przed nadchodzącą wojną, a po drugie to są siły konserwatywne,

to trudno mi uwierzyć, że piszecie na serio :lol: Następnym razem dajcie znać to dorzucę swoje cztery grosze, a może nawet zrobię to teraz.

Imho głodni ludzie powinni zjeść bezdomnych, wtedy rozwiążemy dwa problemy społeczne jednym programem :lol:

A bardziej poważnie to marzy mi się ustrój, w którym każdy będzie mógł odpowiadać w stu procentach za swoje życie i nie będzie miał obiektywnie możliwości obarczać, za swoje niepowodzenia, państwo/kościół/sąsiadów, tak jak to robi większość nieudaczników w Polsce.

Gwahlur

Postwtorek, 5 lut 2019, 19:04

Duncan napisał(a):Naziści to ateiści
Adolf Hitler w naziżmie byl bożkiem jak Allah w islamie. Nazizm oraz islam to dwie agresywne, ludobójcze ideologie nienawidzące żydów. Dlatego zbrodnicze Państwo Islamskie to nie jest wypaczenie islamu, tylko... islamski Watykan.
Duncan napisał(a):Tomek, nie bądźmy dziecinni. Tadeusz Rydzyk to wytrawny biznesman, lobbysta, polityk, para-dziennikarz. Posiadacz majątku. Ale ksiądz ? Konserwatysta ? Katolik ?

Przedstaw argumenty, że Rydzyk nie jest księdzem, konserwatysta czy katolikiem. Swoją drogą ja Rydzyka specjalnie nie śledzę, ale jak spotykam się z atakami na niego i przechodzę w rozmowach z atakującymi go ludźmi do konkretów to jest katastrofalnie słabo.
Duncan napisał(a):Okej, podaj przykład

Pierwszy z brzegu. Lewak Martin Shulz mówiący, że uchodźcy są cenniejsi niż złoto.
dude napisał(a):I jaka rewolucja niby? Czym ta rewolucja się objawia?

"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" George Orwell

PiS w TVP mówi prawdę o tym jaką patologią są rządzący UE, pokazuje patologie lewactwa, "uchodzćów", islamu, wskazuje patologie wiodących w Polsce lewicowych mediów i dziennikarzy, pokazuje jak przez lewactwo umiera Zachodnia Europa, jaką patologią jest PO. W czasach powszechnego lewackiego kłamstwa to jest czyn rewolucyjny. Mimo nacisku lewactwa nie zgadza się na liberalizację prawa aborcyjnego. Dlatego są tak bardzo atakowani w Polsce i za granicą, ponieważ w czasie zlewaczania cywilizacji Zachodu są antylewaccy. Z tego samego powodu tak wściekle atakowany jest Trump, który może okazać się jednym z najlepszych amerykańaskich prezydentów w historii.
dude napisał(a):Bzdura. PiS to jest banda populistów

Populizm to jest esencja demokracji. Robienie tego co chce wyborca. Elity lewackie tak bardzo odkleiły się od społeczeństw, że słuchanie tych społeczeństw przez ich konkurentów jest dla nich... wadą.
dude napisał(a):A Ty to wszystko łykasz jak młody pelikan i piszesz jakieś bzdury jak to Cię PiS przed najazdem islamistów broni

Twierdzisz, że łykam wszystko i pisze bzdury jak to mnie PiS obroni przed islamem? Przedstaw moje cytaty na poparcie tych słów, okaże się czy twoje słowa cokolwiek są warte, czy też są dla ciebie źródłem kompromitacji i ośmieszenia.
Ostatnio edytowano wtorek, 5 lut 2019, 19:15 przez Gwahlur, łącznie edytowano 1 raz

Gwahlur

Postwtorek, 5 lut 2019, 19:12

Red Skull napisał(a):przyznajcie Duncan i Gwahlur, że się zmówiliście na założenie tego tematu dla jaj, bo jak czytam to trudno mi uwierzyć, że piszecie na serio
Dlaczego gdy w sytuacji, w której tacy jak Rydzyk oraz jak najmocniejszy kościół katolicki są Polsce potrzebne, bo religia spaja naród przed nadchodząca wojną, a po drugie to są siły konserwatywne, które utrudniają marsz lewakonazistom przez Polskę, trudno jest ci uwierzyć że pisze serio gdy opisuje ją jako sytuację, w której tacy jak Rydzyk oraz jak najmocniejszy kościół katolicki są Polsce potrzebne, bo religia spaja naród przed nadchodząca wojną, a po drugie to są siły konserwatywne, które utrudniają marsz lewakonazistom przez Polskę?

Duncan

Postwtorek, 5 lut 2019, 21:29

Red Skull napisał(a):A bardziej poważnie to marzy mi się ustrój, w którym każdy będzie mógł odpowiadać w stu procentach za swoje życie i nie będzie miał obiektywnie możliwości obarczać, za swoje niepowodzenia, państwo/kościół/sąsiadów, tak jak to robi większość nieudaczników w Polsce.

Otóż ja obarczam kościół katolicki w Polsce za to, ze pasożytuje, hamuje rozwój naszego kraju, społeczeństwa, w którym żyjemy. Mój, moich sąsiadów, Gwahlura i Red Skulla. I mało tego. KK jest nie tylko jemiołą, ale amebą, która wrasta się w mózg i mówi ciału co ma robić, jak ten ogon co macha psem.

Nic w tym temacie nie pisałem żartem. Ustroje totalitarne należy potępić, ale jeśli było w nich coś godnego zauważenia, coś co można byłoby pochwalić to właśnie stosunek do kościoła. To było socjalne, to było ekonomiczne, to było patriotyczne, pro-państwowe.

Departament IV MSW został utworzony 9 czerwca 1962, a swą działalność rozpoczął już 15 czerwca tego samego roku.

Departament IV zajmował się walką z wrogą „antypaństwową” działalnością kościołów i związków wyznaniowych. Ewidencjonowaniem i dokumentowaniem m.in. działalności kleru katolickiego i innych wyznań.

Powinna być w Polsce policja religijna, ale nie do krzewienia wiary, ale właśnie do jej ograniczenia. Takie zbrojne wykonanie konkordatu.

Przedstaw argumenty, że Rydzyk nie jest księdzem, konserwatysta czy katolikiem.

Przedstaw argumenty ? Na teroie ewolucji też chcesz ? Ten gość ma jawnie politycznie wystąpienia, obsadza w rządzie psycho-ministrów z kosmosu, a na koniec ślubował ubóstwo a jego (nie Kościoła !!!) majątek to setki milionów złotych w formie gotówki i imperium termalno-medialnego. Wstyd.. wstyd... wstyd...

Teraz słyszę, że rzad wycofuje kolejne województwo z in-vitro... berberyzacja moralno-sołeczna... szamanizm katolicki.

dude

Postwtorek, 5 lut 2019, 23:31

Gwahlur napisał(a):"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" George Orwell

Ale PiS Ameryki nie odkrywa. PiS nie mówi czegoś czego ludzie nie wiedzą. Wręcz odwrotnie. To jest czysty populizm i nic więcej, bo wielu ludzi po prostu chce to usłyszeć.
Słowa Orwella KOMPLETNIE nie znajdują zastosowania w tej sytuacji.

PiS w TVP mówi prawdę

To jest encyklopedyczny oksymoron

Z tego samego powodu tak wściekle atakowany jest Trump, który może okazać się jednym z najlepszych amerykańaskich prezydentów w historii.

Tak? To jakie są owoce kilku lat prezydentury Trumpa? Ile z obietnic wyborczych zrealizował? Jakie sukcesy odniósł?

Populizm to jest esencja demokracji. Robienie tego co chce wyborca. Elity lewackie tak bardzo odkleiły się od społeczeństw, że słuchanie tych społeczeństw przez ich konkurentów jest dla nich... wadą.

Po pierwsze to sprawdź sobie co oznacza słowo "populizm", bo widzę, że go ewidentnie nie rozumiesz. Populizm oznacza formę retoryki. Więc jest to "mówienie" a nie "działanie". Tak więc populizm nie jest to "robienie tego co chce wyborca" - tak jak piszesz.

Po drugie, mamy społeczeństwo tak mało świadome, że słuchanie się w każdej kwestii społeczeństwa, doprowadziłoby ten kraj to kompletnego upadku. Nie jesteśmy Szwajcarią, gdzie zostało przeprowadzone referendum o wprowadzeniu coś na wzór 500+ i zdecydowana większość opowiedziała się przeciw, dlatego że była świadoma tego, że będzie to niekorzystne dla gospodarki. Gdyby u nas ogłoszono referendum o wprowadzeniu 2000+ na każdego obywatela, to większość zagłosowałaby za, bo nawet nie jest świadoma, że państwo by zbankrutowało po kilku miesiącach, a oni nie tylko nie dostawaliby 2000+, ale nie mieliby czego do garnka włożyć.

Twierdzisz, że łykam wszystko i pisze bzdury jak to mnie PiS obroni przed islamem? Przedstaw moje cytaty na poparcie tych słów, okaże się czy twoje słowa cokolwiek są warte, czy też są dla ciebie źródłem kompromitacji i ośmieszenia.

"PiS to antylewaccy rewolucjoniści, którzy starają się zawrócić Polskę z drogi, która prowadzi do śmierci narody Zachodniej Europy."
Gwahlur, nawet nie trać sił na wklepywanie w klawiaturze zdań typu: "czytanie ze zrozumienie... bla bla bla".
Wiem, mam problem z czytaniem ze zrozumieniem, a Ty napisałeś coś zupełnie innego. I w ogóle jesteś jedyną osobą, która czyta dobrze ze zrozumieniem, a wszyscy inni tego nie potrafią, w szczególności Ci, którzy się z Tobą nie zgadzają ;)

Powrót do Szatnia / Administracja