Teraz jest środa, 18 wrz 2019, 15:26

Wpływ ma zachowanie w ringu

• Autor
  • Wiadomość

Gwahlur

Re: /// Waga Ciężka ///

Postniedziela, 31 mar 2019, 20:28

Swoją drogą Mike Tyson odgryzł Evanderowi Holyfieldowi kawałek ucha po tym jak... przeszedł na islam. Ciekawe więc czy Iron Mike zrobił to na skutek przebywania wcześniej w ubogacającym kulturowo towarzystwie kozolubnych wyznawców religii pokoju? :-)

Kuba

Postwtorek, 2 kwi 2019, 16:53

Religia z gryzieniem raczej nie ma nic wspólnego. Gołota jest ponoć żarliwym katolkiem.
AJ nie jest czasem muzułmaninem?

Gwahlur

Postśroda, 3 kwi 2019, 10:08

Kuba napisał(a):Religia z gryzieniem raczej nie ma nic wspólnego. Gołota jest ponoć żarliwym katolkiem.
AJ nie jest czasem muzułmaninem?
To, że Joshua jest muzułmaninem i jest spokojny a Gołota jest katolikiem i ugryzł nie oznacza, że gryzienie czyli barbarzyństwo nie ma nic wspólnego z religią, ponieważ pojedyncze przypadki o tym nie decydują. Kierując się twoją logiką, to mordowanie żydów nie było typowe dla przedstawicieli hitlerowskich Niemiec w Polsce, ponieważ były przypadki że niemieccy żołnierze ratowali żydów. Takim przypadkiem jest np. Wilm Hosenfeld, mający za sobą członkostwo w NSDAP żołnierz armii Hitlera, który świadomie uratował żyda Władysława Szpilmana.

Gwahlur

Postśroda, 3 kwi 2019, 18:13

Kuba napisał(a):lata mijają, ty pierdolnięty jak dawnie
Ja do ciebie napisałem grzecznie i kulturalnie, a tymczasem ty uciekłeś od merytorycznego ustosunkowania się do moich argumentów, co jest patologią dyskusyjną, uciekłeś od tematu dyskusji, co również jest patologią dyskusyjną, uciekłeś od przyznania się do tego, że wykazałem, że nie masz racji, co też jest patologią dyskusyjną i w końcu zaatakowałeś personalnie mnie, swojego dyskutanta, co również jest patologią dyskusyjną. To są cztery patologie dyskusyjne i cztery twoje porażki Kuba jako rozmówcy.

Teraz przejdźmy do twojego stwierdzenia, że jestem pierdolnięty. To że tak napisałeś, wcale nawet nie oznacza, że ty tak uważasz. Nazwanie mnie tak może być z twojej strony po prostu ucieczką od przyznania się do tego, że wykazałem, że nie masz racji. Czyli to może być z twojej strony po prostu ucieczka od porażki.

Skoro jednak twierdzisz, że tak jest, to w takim razie przedstaw argumenty na poparcie twojego zarzutu, że jestem pierdolnięty. Okaże się, czy twoje oskarżenie cokolwiek jest warte czy też jest dla ciebie źródłem kompromitacji i ośmieszenia. Spodziewam się, że przed podaniem konkretów na poparcie twojego zarzutu będziesz uciekał jak diabeł przed wodą święconą aby nie wydało się, że nie masz żadnych argumentów bądź są one słabe :-)

splif

Postpiątek, 5 kwi 2019, 09:58

Kuba w 6 słowach zawarłeś 4 patologie dyskusyjne :lol:

Przypadki pogryzień w ringu są tak sporadyczne, że próba przypisania ich do jakiegokolwiek systemu przekonań religijnych jest absurdalna. Tak na szybko - Tyson, Ali, Gołota, Binkowski (z Zimnochem).
To co ich łączy to waga ciężka i to, że mają/mieli problemy emocjonalne.
Brak wystarczającego materiału do łączenia tych przypadków z religią.
Jeśli znasz więcej takich przypadków - można spróbować coś przeanalizować.

Powrót do Szatnia / Administracja