Teraz jest środa, 16 paź 2019, 11:50

Sprawy Administracyjne

• Autor
  • Wiadomość

Gwahlur

Re: Sprawy Administracyjne

Postwtorek, 23 gru 2014, 15:15

przemo663 napisał(a):Gwahlur dostajesz upomnienie za wielokrotne łamanie regulaminu [wielokrotne obrażanie innych użytkowników

Które konkretnie moje wypowiedzi, których użytkowników i który punkt regulaminu?

Poza tym nominuje Kubę, który tak oto się do mnie odezwał:
Kuba napisał(a):Gwahlur, a ty smarujesz sie gównem a potem wymachujesz penisorem z potrzeby serca czy cos udajesz?

viewtopic.php?p=5593#p5593

przemo663

Postwtorek, 23 gru 2014, 15:44

Które konkretnie moje wypowiedzi, których użytkowników i który punkt regulaminu?

Post o odpadach intelektualnych, rzadziocha cieknąca z portek, jakieś śmieszne podrygi typu "doktur" i wiele innych.
Regulamin:
Dział I, punkt 2

2. Zabronione jest obrażanie innych użytkowników.

Kubie napisałem wiadomość. Wydaje mi się, że wcześniej już pisałem o tym, że temat "offtop" będzie pełnił swego rodzaju wentyl i poza skrajnymi przypadkami, nie będzie moderowany. Ale ponieważ może mi się tylko wydaje, usunąłem ten konkretny post i publicznie oświadczam, iż temat "offtop" będzie traktowany dużo bardziej pobłażliwie.

Myślę też o ograniczeniu emotkinek, bo przeglądając posty największego estety wśród użytkowników, mam nieodparte wrażenie, że forum świeci się jak psu jaja na wiosnę.

Tyle z mojej strony odnośnie ostrzeżenia i moderacji wątku o Mitchellu.

Kuba

Postwtorek, 23 gru 2014, 16:22

tak jak odpisalem Przemowi - dla mnie ok, nie mam zastrzezeń ani zadnych nominacji dla nikogo :) . Troszke sie poprztykalismy ale nie ma powodu do spinki. Skasowany przez moderatora post faktycznie byl przegieciem - sorki Gwahlur i wszyscy, ktorzy poczuli sie niesmacznie. Pozdro for all :)

Gwahlur

Postwtorek, 23 gru 2014, 16:49

przemo663 napisał(a):Post o odpadach intelektualnych, rzadziocha cieknąca z portek, jakieś śmieszne podrygi typu "doktur" i wiele innych

Proszę przedstawić w konkretnych postach te przewinienia, te dowody mojej winy, aby oskarżonemu umożliwić prawo do obrony.

"Doktur"? A co w tym obraźliwego? Tak na wsiach mówią na doktorów. To już gwara jest przestępstwem? :shock: :shock: :shock:

Gwahlur

Postczwartek, 1 sty 2015, 18:37

Zgłaszam do administracji post Kuby, gdzie nazwał mnie chorym człowiekiem i offtopuje. Załączam zrzut ekranu jako dowód:)

viewtopic.php?p=5656#p5656
http://zapodaj.net/fa82c723b4cb7.jpg.html

Z obywatelską sumiennością przypominam także poprzednie przestępstwa tego użytkownika :D

viewtopic.php?p=5598#p5598

Będzie ostrzeżenie? :D

Red Skull

Moderator

Postczwartek, 1 sty 2015, 19:17

A co w sytuacji, gdyby Kuba przypadkowo miał rację? Ale fakt Kuba raczej nie może tego wiedzieć, upominam Cię wobec tego.

Kuba

Postczwartek, 1 sty 2015, 19:52

to znaczy kogo upominasz i za co?

Red Skull

Moderator

Postczwartek, 1 sty 2015, 19:55

Ciebie, dlaczego nazywasz Gwahlur chorym?

dude

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:06

A ja bym nie chciał, żeby Gwahlur mógł bezkarnie tworzyć prowokacje w stylu:
"Poza tym spierdoliłeś od moich argumentów jak merytoryczne #$&*@^"

To może jeszcze pozwolimy na forum pisać w taki sposób:
"Gwahlur to sprzedajna k****"
Bo oczywiście to nie jest żadna obraza, autorowi chodziło za pewne o sprzedajną kawkę :roll:

Gwahlur stał się ostatnio strasznie wulgarny i agresywny. To on jest przyczyną wszystkich nieprzyjemnych sytuacji na forum i po prostu nie można mu pozwolić na robienie tutaj chlewu. Jak dla mnie ewidentnym jest, że to najpierw Gwahlur obraził Kubę nazywając go "merytorycznym #$&*@". W żadnym wypadku Kuba nie powinien dostać ostrzeżenia.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 2015, 20:10 przez dude, łącznie edytowano 2 razy

Kuba

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:08

bo nie chce lamac regulaminu i nazwac go pojebanym. Tak powaznie, wypowiadam sie grzecznie i merytorycznie na temat zwiazany z boksem, nie stosuje zadnych inwektyw i staram sie trzymac tematu i doslownie za chwile otrzymuje informacje pt " spierdalam"... generalnie nie jest to normalne.. zreszta kazdy z nas chyba podejrzewa, ze Gwahlur nie ma rowno pod sufitem, tak z chlopskiego a nie z medycznego punktu widzenia. spedza za duzo czasu przed kompem, pisze za duzo postow, musi byc albo w wiezeniu, albo w szpitalu ale tam nie ma takiego dostepu do neta wiec podejrzewam, że ma rente, jest na utrzymaniu rodzicow i zyje w swiecie wirtualnym. w sumie ja lubie to grono, wiekszosc osob tu piszacych to naprawde ludzie ktorzy znaja sie na temacie, z Gwahlura zawsze mialem polewke i w sumie wole go niz np Duncana ale czasami zwyczajnie chcialbym przedstawic swoja opinie, wymienic poglady itd a nie spekulowac z jakims swirem o tym kto sie bardziej obsral.

Red Skull

Moderator

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:26

Dude, okej to przedyskutujmy zmiany w regulaminie. A Kuba nie otrzymuje ode mnie ostrzeżenia, a upomnienienie. W ogóle to jest dziecinada. Forum jest bardzo mocne merytorycznie, a musimy się zajmować jakimiś pierdolami typu upominki.

Gwahlur

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:34

Red Skull napisał(a):A co w sytuacji, gdyby Kuba przypadkowo miał rację?
Na tym forum nie ma znaczenia czy przypadkowo trafił czy nie, karze się za takie coś i koniec. Tyle miesięcy i jeszcze się nie kapnąłeś? Myśl @#$%^ :lol: :oops:
dude napisał(a):1) Gwahlur obraził Kubę nazywając go "merytorycznym #$&*@"
2) To on jest przyczyną wszystkich nieprzyjemnych sytuacji na forum
1) A jakiegoż to słowa użyłem aby go obrazić, czyżbym obraził go, bo ty ZGADUJESZ że go obraziłem? :lol: :oops:
2) Nie przedstawiłeś żadnych dowodów na to oskarżenie, więc jest ono bezwartościowe :lol: Na uniwerku nie nauczyli, że rzucanie oskarżeń a następnie uciekanie od podania dowodów kompromituje nie oskarżanego, tylko oskarżającego? :lol: :oops:
Kuba napisał(a):1) Tak powaznie, wypowiadam sie grzecznie i merytorycznie na temat zwiazany z boksem, nie stosuje zadnych inwektyw i staram sie trzymac tematu
2) spedza za duzo czasu przed kompem, pisze za duzo postow, musi byc albo w wiezeniu, albo w szpitalu ale tam nie ma takiego dostepu do neta wiec podejrzewam, że ma rente, jest na utrzymaniu rodzicow i zyje w swiecie wirtualnym
1) Bzdura, uciekasz od argumentów, zmieniasz temat, obrażasz i rzucasz oskarżenia bez dowodów. Jeden wielki merytoryczny śmietnik :lol:
2) Taaa bo poświęcam forum od 0 do 30-40 minut dziennie, w sytuacji gdy typowy Polak przed telewizorem siedzi pewnie kilka godzin dziennie. Myśl $^&@# :lol: :oops:

Red Skull

Moderator

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:44

Przecież to samo napisałem. Cytowanie niepełnej w dodatku krótkiej wypowiedzi jest żałosne i na poziomie szajsu. Pozbawione również sensu tak jak atakowanie sędziego, który przychyla się do racji oskarżonego przez... samego oskarżonego. Za dużo nienawiści i dziecinady.

dude

Postczwartek, 1 sty 2015, 20:46

@Gwahlur
W takim razie Gwahlur na tej samej zasadzie ja mogę Cię nazwać "ch****" i ty też nie masz żadnego dowodu na to, że cię obraziłem. Pytanie tylko czy chcemy w taki sposób na forum rozmawiać. Mi się tego typu chwyty nie podobają, jest to ewidentna prowokacja i dlatego o tym pisze. Niech administracja to rozpatrzy.

Gwahlur

Postczwartek, 1 sty 2015, 21:12

dude napisał(a):W takim razie Gwahlur na tej samej zasadzie ja mogę Cię nazwać "ch****" i ty też nie masz żadnego dowodu na to, że cię obraziłem

No pewnie że możesz. Co to forum Elżbietanek? :lol: :oops:
Red Skull napisał(a):1) Przecież to samo napisałem
2) Cytowanie niepełnej w dodatku krótkiej wypowiedzi jest żałosne i na poziomie szajsu
3) Pozbawione również sensu tak jak atakowanie sędziego, który przychyla się do racji oskarżonego przez... samego oskarżonego

1) Dopiero w drugim zdaniu się tego domysliłeś, a tymczasem po tylu miesiącach powinieneś mieć to obryte jak dzik szyszki :lol: :oops:
2) Jeśli uderzasz do mie, to nie uzasadniłeś tego zarzutu, więc jest on bezwartościowy. Myśl $^*#@ :lol: :oops:
3) Miałeś obowiązek przychylić się do mojej racji bo miałem rację i w niczym nie zmienia to tego, że dałeś $%*% choćby zastanawiając się nad tym co by było gdyby Kuba przypadkiem miał rację, bo powinieneś mieć to utrwalone. Myśl $^$#%& :lol: :oops:

Gwahlur

Postpiątek, 2 sty 2015, 18:26

Kuba napisał(a):o ja pierdole, no to ty dostajesz ode mnie dwa upomnienia, ostrzezenie, a Gwahlur wirtualnego kopa w dupe chociaz podejrzewam, ze wolalby chuja...
Wreszcie chyba pokazałeś prawdziwą twarz. Szacunek że tyle wytrzymałeś ;)

W każdym razie jako uczciwy i prawy obywatel zgłaszam do moderacji posty Kuby :)

viewtopic.php?p=5685#p5685
http://zapodaj.net/7f86ac21afa7e.jpg.html

viewtopic.php?p=5686#p5686
http://zapodaj.net/e7742d995b1dc.jpg.html

viewtopic.php?p=5691#p5691
http://zapodaj.net/a03e2093d59a1.jpg.html

Nie dość że offtopuje, to na dodatek pisze post pod postem.

Z obywatelską sumiennością przypominam także poprzednie przestępstwa tego użytkownika :D

viewtopic.php?p=5658#p5658
viewtopic.php?p=5598#p5598

Będzie ostrzeżenie? 8-)

Kuba

Postpiątek, 2 sty 2015, 18:32

ojej.. no zalame sie, przeciez bycie na forum jest dla mnie celem zycia, prosze nie ostrzegajcie. najlepiej od razu dajcie dozywotniego bana, bede krocej cierpial

Gwahlur

Postwtorek, 6 sty 2015, 15:46

Jako prawy user zgłaszam wypowiedz Alana z Kac Vegas, który niniejszy post napisał w "Sprawach Administracyjnych". A tu jest to offtop 8-)

viewtopic.php?p=5699#p5699

Alan z Kac Vegas

Postwtorek, 6 sty 2015, 20:02

Ale bana nie dostanę?W razie co, to mam taką nadzieję,że mi pomożesz Gwahu np. wycofując swój 'pozew'...? Można liczyć na Ciebie kolego sympatyczny?

dude

Postpiątek, 15 lut 2019, 19:23

Wyciągnąłem stary temat - Anthony Joshua - 2,5 tys. wyświetleń przy 4 postach. Aktualnie tematy o takiej ilości postów mają po kilkadziesiąt wyświetleń. Widać, że ludzie, którzy kiedyś tu zaglądali, przestali, bo uznali, że to forum umarło ;)

I z perspektywy czasu widzę też, że sporo ludzi to forum czytało, mimo że zawsze aktywnych użytkowników było niewielu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szatnia / Administracja