Teraz jest sobota, 16 lis 2019, 01:15

Offtop/ dyskusje o niczym / posty przenoszone etc

• Autor
  • Wiadomość

Kuba

Re: Różności bokserskie

Postczwartek, 1 sty 2015, 17:57

Gwahlur napisał(a):...

Poza tym spoerdoliłeś od moich argumentów jak merytoryczne #$&*@^ :lol: :oops:

jestes chorym czlowiekiem, zapewne wiesz o tym.. spierdalac to trzeba z tego forum gdzie wypowiedzenie jakiekolwiek opinii sprzecznej z twoja konczy sie czytaniem takich tekstow o spierdoleniu, sraniu rzadziocha itd...

Gwahlur

Re: Różności bokserskie

Postczwartek, 1 sty 2015, 18:27

Kuba napisał(a):jestes chorym czlowiekiem, zapewne wiesz o tym.. spierdalac to trzeba z tego forum gdzie wypowiedzenie jakiekolwiek opinii sprzecznej z twoja konczy sie czytaniem takich tekstow o spierdoleniu, sraniu rzadziocha itd...

Znowu spierdoliłeś od moich argumentów, zachowanie merytorycznie bezwartościowe i typowe dla przegranych :lol: :oops: Na dodatek próbujesz zmienić temat, kolejne zachowanie merytorycznie bezwartościowe i typowe dla przegranych :lol: :oops: A jakby tego było mało, to twierdzisz że jestem chory. Jeśli nie masz uprawnien lekarskich by stawiać takie diagnozy, to twoje słowa są bezwartościowe, a jeśli masz uprawnienia lekarskie by stawiać takie diagnozy, to robiąc to przez... internet ośmieszasz się jako lekarz tejrze specjalności :lol: :oops: Nie potrafisz przegrać z klasą :D :oops:

Jako prawy człowiek zgłaszam twój post do administracji i mam z tego dużą obywatelską satysfakcję :D :D :D

przemo663

Re: /// Film /// Serial /// Książka

Postczwartek, 1 sty 2015, 23:26

W takim razie powinieneś koniecznie obejrzeć pierwszy sezon "True Detective"

Oglądałem, oglądałem. Byłem zachwycony pierwszą serią, chociaż lubię seriale oceniać jeśli mają 2,3 dobre, równe sezony a najlepiej już po zakończeniu całej historii. Jestem bardzo ciekawy jak wypadnie druga seria TD. Z jednej strony ciesze się, że zmienia się obsada [bo role głównych bohaterów zwłaszcza McConaughey'a były genialnie i zostało wszystko ładnie domknięte] a z drugiej czuję, że nowej obsadzie będzie ciężko dorównać do tego poziomu. W każdym bądź razie czekam na 2 sezon.

Kuba

Postpiątek, 2 sty 2015, 17:52

Kuba napisał(a):
Gwahlur napisał(a):
przemo663 napisał(a):Nie ukrywam, że jestem fanem kryminałów wszelkiego typu, które oglądam namiętnie
W takim razie powinieneś koniecznie obejrzeć pierwszy sezon "True Detective" (nie ma chyba jeszcze drugiego sezonu). Niesamowicie mroczny i wciągający serial kryminalny. Moim zdaniem wybitny. Do tego nieziemska para głównych bohaterów w postaci Woody Harelsona i Matthew McConaughey. Co sezon ma być inna ekipa detektywów i miejsce akcji. Poza tym obejrz polski serial kryminalny "Glina" - bardzo dobry i to nie jak na polskie warunki (link)

http://forum.film.org.pl/Thread-GLINA

Na bierząco z seriali oglądam "Gre o tron" która jest bardzo dobra, "Vikingów" - dobry serial, oraz "The Walking Dead" które serialem jest średnio-słabym, do tego głupim momentami niesamowicie, oglądam to jak typowe guilty pleasure bo dla mnie życie po zombie apokalipsie to temat 10/10 a nie ma takiego żadnego innego serialu a poza tym przyzwyczaiłem się do bohaterów. Nie mam pojęcia dlaczego ten serial jest wysoko oceniany.

sporo ogladasz tv :twisted:

Kuba

Re: Sprawy Administracyjne

Postpiątek, 2 sty 2015, 17:53

Red Skull napisał(a):Dude, okej to przedyskutujmy zmiany w regulaminie. A Kuba nie otrzymuje ode mnie ostrzeżenia, a upomnienienie. W ogóle to jest dziecinada. Forum jest bardzo mocne merytorycznie, a musimy się zajmować jakimiś pierdolami typu upominki.

o ja pierdole, no to ty dostajesz ode mnie dwa upomnienia, ostrzezenie, a Gwahlur wirtualnego kopa w dupe chociaz podejrzewam, ze wolalby chuja...

Gwahlur

Re: Offtop/ dyskusje o niczym / posty przenoszone etc

Postpiątek, 2 sty 2015, 18:12

Kuba napisał(a):hej, przecież ty nie ogladasz tv :twisted:
A od kiedy to trzeba oglądać telewizję aby oglądać seriale? O rynku DVD i Blu Ray nie słyszałeś? :lol: :oops:
http://www.ceneo.pl/28760964
Kuba napisał(a):sporo ogladasz tv
Gdzie tu jest sporo, jak każdy z tych seriali to kilka, do kilkunastu godzin... rocznie? :lol: :oops:
Poniżej rozpiska ilości i dat odcinków:
http://grupahatak.pl/napisy/629/Vikings/
http://grupahatak.pl/napisy/447/Game_of_Thrones/
http://grupahatak.pl/napisy/413/The_Walking_Dead/

Gwahlur

Postpiątek, 2 sty 2015, 18:15

Ponieważ nikczemnie offtopujesz, to jako prawy obywatel zgłaszam twój post do moderacji :D
A twój nieinteligentny offtop zniszczyłem w linku poniżej :D

viewtopic.php?p=5688#p5688

Kuba

Postpiątek, 2 sty 2015, 18:19

ok ale i czy przed tv czy przed dvd jakie to ma znaczenie? powinienes po prostu wyjsc z pomieszczenie w ktorym przebywasz przez cale dnie i ogladasz te sieke, chyba ze ci nie wolno

Kuba

Postpiątek, 2 sty 2015, 18:20

wiem wiem, niszczyciel z ciebie.. prawdziwy macho :)

Gwahlur

Postpiątek, 2 sty 2015, 18:29

Kuba napisał(a):ok ale i czy przed tv czy przed dvd jakie to ma znaczenie?
To oznaczy że bzdurą są twoje słowa, że oglądam dużo tv. Myśl ku*wa! :lol: :oops:
Kuba napisał(a):powinienes po prostu wyjsc z pomieszczenie w ktorym przebywasz przez cale dnie i ogladasz te sieke, chyba ze ci nie wolno

Które moje wypowiedzi i dlaczego wskazują że przebywam w jakimś pomieszczeniu całe dnie i oglądam te sieke i dlaczego jest to sieka? :D

Kuba

Postpiątek, 2 sty 2015, 18:41

wszystkie razem do kupy wziete skladaja sie w logiczna całosc wg ktorej jestes swirem.. ale oczywiscie moze jestes tylko dziwakiem :)

Gwahlur

Postpiątek, 2 sty 2015, 18:57

Kuba napisał(a):wszystkie razem do kupy wziete skladaja sie w logiczna całosc wg ktorej jestes swirem.. ale oczywiscie moze jestes tylko dziwakiem :)

To że twierdzisz że wszystkie razem składają się w taką logiczną całość wcale nie oznacza że wszystkie razem składają się w taką logiczną całość. To nawet nie oznacza że ty w to wierzysz, bo możesz np. kłamać aby uderzyć w kogoś, kto merytorycznie cie ośmiesza i z kim merytorycznej szansy nie masz. Myśl ku*wa! :lol: :oops:

Kuba

Postpiątek, 2 sty 2015, 19:04

oczywiscie ze tak Gwahlur, to jest po prostu moje zdanie wyrobione na podstawie twojego zachowania na tym i innych portalach i jest one jest takie ze jestes szajbusem. Bardzo mozliwe ze zupelnie zreszta nieszkodliwym ale jestes raczej bardziej pierdolniety niz kilka lat temu. Wowczas troszke bardziej sie chamowales wiec albo zwieksz dawki lekow albo wymien na lepsze .

Gwahlur

Postpiątek, 2 sty 2015, 19:26

Kuba napisał(a):oczywiscie ze tak Gwahlur, to jest po prostu moje zdanie wyrobione na podstawie twojego zachowania na tym i innych portalach i jest one jest takie ze jestes szajbusem
Najpierw gdy pisze, że ty sam możesz nie wierzyć w to co piszesz, to ty mi przyznajesz w tym powyższym cytacie rację na samym początku, a już po przecinku piszęsz, to że to jest twoje zdanie. Tymczasem to, że piszesz że to jest twoje zdanie wcale nie oznacza że to jest twoje zdanie, bo przecież ty możesz uważać że ja jestem mądrzejszy od ciebie, bardziej inteligetny i całkowicie zdrowy i stabilny psychicznie i niszcze cie merytorycznie ale jednocześnie nie potrafisz przyznać się do błedu, więc możesz nawet wbrew swojemu własnemu zdaniu twierdzić że jestem chory psychicznie, zaburzony, niestabilny itp. bo nie potrafisz po męsku znieść porażki. Myśl ku*wa! :lol: :oops:
Kuba napisał(a):Bardzo mozliwe ze zupelnie zreszta nieszkodliwym ale jestes raczej bardziej pierdolniety niz kilka lat temu. Wowczas troszke bardziej sie chamowales wiec albo zwieksz dawki lekow albo wymien na lepsze
Jeśli nie masz uprawnien lekarskich w kierunku w którym zalecasz tu leczenie farmakologiczne, to twoje zdanie jest bezwartościowe, a jeśli masz uprawnienia lekarskie w kierunku w którym zalecasz tu leczenie farmakologiczne, to zalecając je człowiekowi znanemu tylko przez internet osmieszasz się jako lekarz. Myśl ku*wa! :lol: :oops:

Alan z Kac Vegas

Postpiątek, 2 sty 2015, 19:59

Czasem trudno mi uwierzyć po tym co tu czytam,że Gwahlur skończył już gimnazjum,a przecież to "stary" chłop.Jest się chociaż z czego pośmiać.

Kuba

Postpiątek, 2 sty 2015, 20:29

gwahlur, jako osoba ktora zna twoje zachowanie zalecam ci wizyte u psychatry ktorym sam faktycznie nie jestem. zauwaz ze nie tylko ja wspomnialem o podejrzeniu iz jestes chory :idea: jezeli zas sie juz leczysz to wyglada to na nieskuteczne, zachowujesz sie bardziej impulsywnie niz ongis :?

Gwahlur

Postwtorek, 6 sty 2015, 15:29

.

Gwahlur

Postwtorek, 6 sty 2015, 15:41

Alan z Kac Vegas napisał(a):Czasem trudno mi uwierzyć po tym co tu czytam,że Gwahlur skończył już gimnazjum,a przecież to "stary" chłop.Jest się chociaż z czego pośmiać
To że twierdzisz, że czytając mnie jest ci trudno uwierzyć że skończyłem gimnazjum nie oznacza że takie wrażenie powinno się odnieść. Może na przykład jesteś za głupi by zrozumieć to co piszę i robię, więc w swoim ograniczonym rozumku może wydawać ci się to głupie, śmieszne lub głupie i śmieszne? :lol: :oops: Twoje słowa nie oznaczają nawet że ty naprawdę tak myślisz co napisałeś, bo przecież możesz uważać to co piszę za mądre ale jednocześnie kłamać chcąc we mnie uderzyć 8-)
Kuba napisał(a):gwahlur, jako osoba ktora zna twoje zachowanie zalecam ci wizyte u psychatry ktorym sam faktycznie nie jestem
To że zalecasz mi wizytę u psychiatry nie oznacza że moje zachowanie w najmniejszym nawet stopniu wskazuje na to że powinienem się tam udać :D Po pierwsze nie jesteś psychiatrą więc tobie normalne zachowanie może wydawać się nienormalne. Po drugie możesz mnie uważać za w pełni zdrowego psychicznie, zdrowszego psychicznie od ciebie i jednocześnie możesz napisać, że zalecasz mi wizytę u psychiatry, po to by we mnie uderzyć :D
Kuba napisał(a):zauwaz ze nie tylko ja wspomnialem o podejrzeniu iz jestes chory
To że twierdzisz, że nie tylko ty wspomniałeś o podejrzeniu iż jestem chory nie oznacza że nie tylko ty wspomniałeś o podejrzeniu że jestem chory :D Po drugie nawet gdybyś rzeczywiście nie tylko ty wspominał, że podejrzewa mnie, że jestem chory to nie oznaczałoby to, że przejawiam najmniejsze nawet wątpliwości co do mojego zdrowia psychicznego. Mogłoby przecież być tak, że nielubiany i nieodpuszczający użytkownik mogł tak zostać niezgodnie z prawdą okrzyknięty przez jednego mściwego rozmówcę, a merytorycznie obita i chciwa zemsty reszta rozmówców mogła to radośnie podchwycić, nawet w to nie wierzać. Mysl ku*wa! :lol: :oops:

Alan z Kac Vegas

Postwtorek, 6 sty 2015, 20:00

Gwahlur napisał(a):To że twierdzisz, że czytając mnie jest ci trudno uwierzyć że skończyłem gimnazjum nie oznacza że takie wrażenie powinno się odnieść. Może na przykład jesteś za głupi by zrozumieć to co piszę i robię, więc w swoim ograniczonym rozumku może wydawać ci się to głupie, śmieszne lub głupie i śmieszne? :lol: :oops: Twoje słowa nie oznaczają nawet że ty naprawdę tak myślisz co napisałeś, bo przecież możesz uważać to co piszę za mądre ale jednocześnie kłamać chcąc we mnie uderzyć 8-)

Żebyś ty Gwahu przed walkami rozpisywał się z taką pasją jak w tych gównoburzach to byłbyś kozak i wartościowy user,którego chcianoby czytać na wszystkich stronkach o boksie w PL.
Jeżeli nie dostrzegasz,że często gęsto wydźwięk Twoich postów do innych userów jest oczojebnie prowokacyjny,to musisz być naprawdę bardzo ograniczonym gościem.

ps. Tak wiem Tomku.. to że mi się tak wydaje, to nie znaczy,że tak jest, czyli moja wypowiedz jest bezwartościowa. ;)

Gwahlur

Postśroda, 7 sty 2015, 17:31

Alan z Kac Vegas napisał(a):Żebyś ty Gwahu przed walkami rozpisywał się z taką pasją jak w tych gównoburzach to byłbyś kozak i wartościowy user,którego chcianoby czytać na wszystkich stronkach o boksie w PL.
Jeżeli nie dostrzegasz,że często gęsto wydźwięk Twoich postów do innych userów jest oczojebnie prowokacyjny,to musisz być naprawdę bardzo ograniczonym gościem

Próbujesz zmienić temat, taktyka typowa dla przegranych :lol: :oops: Spierdoliłeś od moich argumentów jak merytoryczna $%@#! :lol: :oops:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szatnia / Administracja